18. septembris, 2019, Trešdiena

Liesma, Elita, Alita

skatīties video
Jaunākais video no youtube.com

12.08.2019 17:57

Krasta mačā pirmo reizi uzvar labais krasts

10.augustā, Salacgrīvā notika ceturtais krastu mačs basketbolā, kurā visas dienas garumā, savā starpā sacentās divas komandas – Salacgrīvas novada, Salacas labā un kreisā krasta iedzīvotāji. Pagājušajā gadā krastu mačā uzvarēja kreisais krasts, šajā sestdienas rītā viņu uzdevums bija aiznest 300 kilogramus smago akmens bumbu līdz Salacas tilta vidum.

Lasīt vairāk →

REZULTĀTI

KREISAIS KRASTS 3:1 LABAIS KRASTS

 Gads  Rezultāts  U-10   U-14   Sievietes   Leģendas   Puiši 16+   Puiši   Vīri   Kungi 
2020

0:0

               
2019

KK 253:263 LK

+10

 14:32 

+18 

 50:24 

-8

14:5

 -17

20:30

-7 

 26:33

0

 43:50 

+7 

 42:63 

+28

45:27

+10

2018

KK 277:243 LK

+34

17:10

+7

24:23

+8

31:44

-5

15:13

-3

36:29

+4

44:45

+3

37:57

-17

73:22

+34

2017

KK 213:196 LK

+17

 -

14:18

-4

18:20

-6

15:22

-13

37:19

+5

52:29

+28

41:59

+10

36:29

+17

2016

KK 175:80 LK

+95

 - -

50:5

+45

12:15

+42

14:11

+45

52:24

+73

-

47:25

+95

05.08.2019 17:00

Salacgrīva 4. krastu mačam gatava

10.augustā Salacgrīvas kultūras centra laukumā notiks 4.Salacgrīvas krasta mačs. Jau plkst.9:30 ar uzrunu no Salacgrīvas novada domes priekšsēdētāju Dagni Straubergu un lielīšanos no Olg un Alm KREISĀ krasta iedzīvotāji vels akmens bumbu līdz Salacas tilta vidum, lai basketbola turnīrs var sākties. Kā pirmie laukumā plkst.10:00 dosies U-11 spēlētāji, kam turpinājumā sekos U-15, kas aizvadīs spēli plkst.10:40 radot intrigu tālākajām spēlē un izvirzot vienu no krastiem vadībā.

Lasīt vairāk →

Salacgrīvas KRASTA MAČA 2019 komandu SASTĀVI

1. U-11 (plkst.10:00)

 KREISAIS  LABAIS
 Kristians Bērziņš (C)   Edgars Salmanis (C) 
 Ralfs Valenieks  Kristers Jakabsons 
 Guntis Smalkais  Krists Ādamsons
 Gustavs Žibals  Markuss Kalniņš
 Sofija Gromova  Rafaels Zviedris
 Artis Brunzets  Pēteris Ķūrens
 Armands Seržants  Olivers Bobrovs
   Artūrs Grāvītis
   Timo Ēltamms

2. U-14 (plkst.10:40)

 KREISAIS  LABAIS
 Valters Pīlāgs  Ernests Kupčs
 Reds Martinsons  Markuss Zvejnieks
 Markuss Bulis  Ralfs Uvarovs
 Vits Gabrāns  Mikus Grigorjevs
 Rolands Daugulis   Aleksandrs Kladkovs 
 Sandris Kalniņš  Rūdolfs Treijs
 Kevins Šrenks   Maksis Obuhovskis
 Daniels Lūsis  Edvards Bobrovs

3. Daiļais dzimums 3X3 (plkst.11:30)

 KREISAIS   LABAIS 
 Sabīne Veide  Dagne Langseth 
 Sanda Gabrāne  Linda Bērza
 Asnāte Kalniņa  Liāna Smalka
 Samanta Kalniņa   Kristīne Lontone

4. Vecmeistari (plkst.12:00)

 KREISAIS   LABAIS 
 Jevgēnijs Mihailovskis   Dagnis Straubergs
 Inārs Bikaunieks  Kristaps Kazāks
 Guntis Bukāns  Jānis Salzemnieks
 Raitis Veinbergs  Aleksandrs Rozenšteins 
 Ainārs Šmits  Raitis Staškuns
 Jānis Gabrāns  Gatis Gailis
 Andris Irmejs  Artis Treijs
 Uģis Maurītis  Aigars Tomsons
 Aigars Andžs  
 Kaspars Krūmiņš  
 Aigars Eniņš  
 Pēteris Tukums  
 Gints Ronis  

5. Jaunieši (plkst.13:00)

 KREISAIS   LABAIS 
 Rinalds Miksons  Kristers Kotāns 
 Gvido Paegle  Toms Laubmanis 
 Matīss Andžs  Markuss Kalmačs 
 Raivo Ramba  Valters Bitmanis
 Hugo Hofmanis  Sandis Vosekalns
 Rihards Bendrāts   Dāvis Jirgensons
 Mārcis Ilvess  Kristers Briedis
 Rolands Zēģelis  Niks Jakovickis
   Valts Līdaks

6. Puiši (plkst.14:00)

 KREISAIS   LABAIS 
 Tomass Kovaļenko   Emīls Eglītis
 Ojārs Rozenbergs  Kristaps Žurakovskis 
 Daniels Pīle  Ralfs Klētnieks
 Daniels Ostapko  Markuss Kalviņš
 Egmārs Jubelis  Raivis Kurakulovs
 Elvis Īvāns  Jānis Treijs
 Rolands Jugāns  Mareks Migliņš
 Edmunds Celms  Daniels Grigorjevs
 Edgars Šilbergs  Ēriks Straubergs
   Alvis Martirovs

7. Vīrieši (plkst.15:00)

 KREISAIS   LABAIS 
 Pēteris Trops  Kevins Kopštāls
 Jānis Ozols  Oskars Holms
 Uģis Kalniņš  Daniels Burda
 Pauls Pīlāgs  Edgars Klāvs 
 Artūrs Bukāns  Lauris Spiģers
 Elvijs Jaunbalodis   Gundars Vjakse
 Edgars Edelmanis   Roberts Zvejnieks
 Dins Dancis  Dinārs Sārs
 Kristaps Kalniņš  Renārs Kānītis
   Guntars Bergšteins 

8. Kungi (plkst.16:00)

 KREISAIS   LABAIS 
 Jānis Bergs  Jānis Kalvišķis
 Māris Ozoliņš  Ģirts Viļļa
 Sandis Gromovs  Mareks Rakuzovs
 Edžus Ristamecs   Aldis Gusārovs
 Mikus Janvars  Gustavs Zvīnis
 Kārlis Valenieks  Aldis Riekstiņš
 Kaspars Neimanis   Māris Liepiņš
 Egons Vilde  Dāvis Melnalksins
 Gatis Preimanis  Gatis Zvejnieks
 Mārcis Kalniņš  Aleksands Sigajevs 

 Neskaidrību gadījuma sazināties ar Kasparu Neimani kaspars.neimanis@salacgriva.lv  

"Krastu mačam 2019" varēs reģistrēties līdz 28.jūlijam

Šogad ceturto reizi (10.augustā) notiks basketbola turnīrs, kurā aicināti piedalīties Salacgrīvas novada iedzīvotāji (Kreisais krasts - Salacas kreisais krasts, Salacgrīva, Svētciems, Vitrupe, Korģene, Tūja, Liepupe. Labais krasts - Salacas labais krasts, Salacgrīva, Kuiviži, Vecsalaca, Ainaži). Turnīrā savā starpā sacentīsies divas komandas – Salacas labā un kreisā krasta iedzīvotāji.

Lasīt vairāk →

16.08.2018 12:04

Krasta mačs pilsētas svētkos

11.augustā Salacgrīvā notika jau tradicionālie Pilsētas svētki, kuru centrālais notikums šogad bija krastu mačs basketbolā. Tajā bija aicināti piedalīties Salacgrīvas novada iedzīvotāji - Salacas kreisais krasts, Salacgrīva, Svētciems, Vitrupe, Korģene, Tūja, Liepupe. Pret Salacas labo krastu: Salacgrīva, Kuiviži, Vecsalaca, Ainaži. Visas dienas garumā, basketbola turnīrā savā starpā sacentās divas komandas – Salacas labā un kreisā krasta iedzīvotāji.

Lasīt vairāk →

Salacgrīvas krastu mačs 2018 - sastāvi, laiki, protokoli

 

2k18 u10.jpg
 
2k18 u14.jpg
 
2k18 u18.jpg
 
2k18 sievietes.jpg

 

2k18 vecmeistari.jpg
 
2k18 jauniesi.jpg
 
2k18 viri.jpg
 
2k18 kungi.jpg

 

 

 

 

 

 

 

1.spēle plkst.10:00 - jaunieši U-10 spēle 4vs4 (2x10min)

 KREISAIS KRASTS  LABAIS KRASTS 
 Rafaels Zviedris  Edgars Salmanis
 Kristians Bērziņš  Kristers Jakabsons
 Gustavs Žibals  Krists Ādamsons
 Armands Seržants  Artūrs Grāvītis
 Guntis Smalkais  Olivers Bobrovs
 Ingus Metuss  Timo Ēltamms
   Pēteris Ķūrens

2.spēle plkst.10:35 - jaunieši U-14 (4x7min)

 KREISAIS KRASTS  LABAIS KRASTS 
 Reds Martinsons  Ralfs Uvarovs
 Artis Brunzets  Arvīds Gertners
 Valters Pīlāgs  Ernests Jānis Kupčs
 Markuss Bulis  Mikus Niks Grigorjevs
 Rolands Daugulis  Kristaps Ralfs Vanka
 Sandris Kalniņš  Rūdolfs Treijs
 Kevins Šrenks  Maksis Obuhovskis
 Kaspars Pudniks  Edvards Bobrovs
 Dāniels Lūsis  Ralfs Bergmanis
 Mikus Rodrigo Viļkins   

 3.spēle plkst.11:20 - jaunieši U-18 (4x9min)

 KREISAIS KRASTS  LABAIS KRASTS 
 Raivo Ramba  Toms Jaunkalns
 Valters Purmalis  Jēkabs Tomsons
 Mārcis Ilvess  Kristers Žurakovskis
 Matīss Andžs  Valters Bitmanis
 Rolands Zēģelis  Dāvis Jirgensons
 Rihards Bendrāts  Kristers Kotāns
 Rinalds Miksons  Markus Kalmačs
 Gvido Paegle  Toms Laubmanis
 Vits Gabrāns  Niks Jakovicskis
   Sandis Vosekalns

 4.spēle plkst.12:10 - DAIĻAIS DZIMUMS (4x8min)

 KREISAIS KRASTS  LABAIS KRASTS 
 Asnāte Kalniņa  Laine Karlsone
 Zane Berdaškeviča  Dagne Langseth
 Sandra Bērziņa  Ieva Rozmiaņeca
 Sanda Gabrāne  Kristīne Rozmiaņeca
 Ilze Saklaure  Jeļena Meļikidze
 Inga Bikauniece   Mārīte Jankovska
 Solveiga Zeltiņa  Samanta Krista Kānīte
 Samanta Kalniņa  Sonora Laksberga
   Alise Kuģe 
   Sabīne Beāte Graumane
   Kristīne Lontone

5.spēle plkst.13:00 - VECMEISTARI (4X8min)

 KREISAIS KRASTS  LABAIS KRASTS 
 Gints Ronis  Dagnis Straubergs
 Guntis Bukāns

 Aigars Ragainis

 Aigars Andžs  Jānis Salzemnieks
 Ainārs Šmits  Kristaps Kazaks
 Zigmārs Dancis  Juris Jankovskis
 Andris Irmejs  Raitis Staškūns
 Kaspars Krūmiņš  Aleksandrs Rozenšteins
 Pēteris Tukums  Gatis Gailis
 Raitis Veinbergs  Māris Zariņš
 Uģis Maurītis  
 Aigars Eniņš  
 Inārs Bikaunieks  

6.spēle plkst.14:00 - jaunieši (4X10min)

 KREISAIS KRASTS   LABAIS KRASTS 
 Egmārs Jubelis  Kristaps Žurakovskis       
 Ojārs Rozenbergs  Ziedonis Andrejevs
 Ričards Jerāns  Artūrs Zmičerevskis
 Daniels Ostapko  Kristers Briedis
 Edmunds Celms   Ralfs Klētnieks
 Edgars Šilbergs  Ēriks Straubergs
 Rolands Jugāns  Markuss Kalviņš
 Tomass Kovaļenko  Raivis Kurakulovs
 Daniels Pīle  Daniels Grigorjevs 
 Pauls Pīlāgs  Emīls Eglītis

 7.spēle plkst.15:00 - vīrieši (4X10min)

 KREISAIS KRASTS   LABAIS KRASTS 
 Mārtiņš Golvers  Edgars Klāvs
 Kristaps Kalniņš  Renārs Kānītis
 Edgars Edelmanis  Dāvis Melnalksnis
 Artūrs Bukāns  Elvijs Veide
 Elvijs Jaunbalodis  Arvis Jankovskis
 Jānis Irmejs  Kevins Kopštāls
 Mārtiņš Šilbergs  Dinārs Sārs
 Jānis Ozols  Lauris Spiģers
 Kaspars Miksons   Mārtiņš Zariņš
 Pēteris Trops  Alvis Martirovs

 8.spēle plkst.16:00 - kungi (4X10min)

 KREISAIS KRASTS   LABAIS KRASTS 
 Uģis Kalniņš  Mārcis Kānītis          
 Egons Vilde   Mareks Runcis
 Mārcis Kalniņš  Andrejs Isčuks
 Jānis Bergs  Mareks Rakuzovs
 Jevgēnijs Mihailovskis  Aldis Gusarovs
 Mārcis Saklaurs  Aleksands Sigajevs
 Kārlis Valenieks  Jānis Kalvišķis
 Sandis Gromovs  Matīss Nagle
 Kaspars Neimanis  Ģirts Viļļa
   Gatis Zvejnieks

10.07.2018 10:42

Ir sākusies reģistrācija "Krastu mačam"

Šogad trešo reizi Salacgrīvas pilsētas svētku laikā (11.augsutā) notiks basketbola turnīrs, kurā aicināti piedalīties Salacgrīvas novada iedzīvotāji (Kreisais krasts - Salacas kreisais krasts, Salacgrīva, Svētciems, Vitrupe, Korģene, Tūja, Liepupe. Labais krasts - Salacas labais krasts, Salacgrīva, Kuiviži, Vecsalaca, Ainaži). Turnīrā savā starpā sacentīsies divas komandas – Salacas labā un kreisā krasta iedzīvotāji.

Lasīt vairāk →

21.08.2017 15:25

Krasta mačā uzvar kreisais!

12.augustā, Salacgrīvas pilsētas svētku laikā notika krastu mačs basketbolā, kura laikā noskaidroja, kuras Salacas upes puses basketbolisti ir ātrāki, precīzāki, izturīgāki un sportiskāki.

Lasīt vairāk →

28.07.2017 14:06

Salacgrīvas krastu mačs 2017 - Spēlētāju SARAKSTS

Spēlētāju saraksts un plānotās komandas

1.spēle plkst.10:00 - jaunieši U-12 (2x12min)

 KREISAIS KRASTS  LABAIS KRASTS 
 Mārcis Tomsons
 Mārtiņš Petkēvičs
 Mikus Rodrigo Viļķins  Rūdolfs Treijs
 Roberts Tomsons  Edgars Salmanis
 Dāniels Lūsis  Edvards Bobrovs
 Guntis Smalkais  Maksis Obuhovskis
 Kristians Bērziņš  Ernests Jānis Kupčs
 Kevins Šrenks  Kristaps Ralfs Vanka
 Sandris Kalniņš  Mikus Niks Grigorjevs
 Valters Pīlāgs  
 Valters Miezis  

2.spēle plkst.10:30 - jaunieši U-18 (4x8min)

 KREISAIS KRASTS  LABAIS KRASTS 
 Valters Bitmanis  Kristers Briedis
 Vits Gabrāns  Emīls Runcis
 Gvido Paegle  Markus Kalmačs
 Raivo Ramba  Jānis Kociņš
 Rinalds Miksons  Dāvis Jirgensons
 Tomass Kovaļenko  Toms Jaunkalns
 Toms Laubmanis  Nils Sārs
 Kristers Kotāns   Valts Līdaks
 Sandis Vosekalns  Mareks Migliņš

3.spēle plkst.11:10 - DAIĻAIS DZIMUMS (4x8min)

 KREISAIS KRASTS  LABAIS KRASTS 
 Paula Pēce  Mārīte Jankovska
 Zane Berdaškeviča
 Reičela Zlidņeva
 Sandra Bērziņa  Samanta Krista Kānīte
 Sanda Gabrāne  Sonora Laksberga
 Sabīne Veide  Una Jēgere
 Inga Bikauniece   Laine Karlsone
 Evija Keisele  Kristīne Rozmiaņeca
 Sandija Pinkēviča   Linda Smilte
 Maira Veide  Agra Dambe
   Ieva Rozmiaņeca
   Sabīne Beāte Graumane
   Jeļena Meļikidze

4.spēle plkst.12:00 - VECMIESTARI (4X10min)

 KREISAIS KRASTS  LABAIS KRASTS 
 Jevgēnijs Mihailovskis   Dagnis Straubergs 
 Ainārs Šmits  Jānis Salzemnieks 
 Andris Irmejs  Gatis Gailis
 Raitis Veinbergs  Māris Zariņš
 Guntis Bukāns  Aigars Tomsons
 Uģis Maurītis  Kristaps Kazaks
 Gints Ronis  Juris Jankovskis
 Zigmārs Dancis  Aigars Kalniņš
   Aigars Ragainis

5.spēle plkst.13:00 - jaunieši (4X10min)

 KREISAIS KRASTS   LABAIS KRASTS 
 Dins Dancis  Dāvis Melnalksnis
 Edgars Edelmanis  Gusts Zvīnis
 Ojārs Rozenbergs  Elvijs Veide
 Edgars Šilbergs  Artūrs Zmičerevskis
 Daniels Pīle  Ziedonis Andrejevs
 Toms Rihaļskis  Daniels Grigorjevs
 Kristaps Kalniņš  Kristaps Žurakovskis
 Jānis Ozols  Emīls Eglītis
 Egmārs Jubelis  Markuss Kalviņš
 Rolands Jugāns   Raivis Kurakulovs

6.spēle plkst.14:00 - vīrieši (4X10min)

 KREISAIS KRASTS   LABAIS KRASTS 
 Artūrs Bukāns  Arvis Jankovskis
 Kārlis Velenieks  Ēriks Straubergs
 Elvijs Jaunbalodis  Ralfs Klētnieks
 Kaspars Neimanis  Elvis Dārziņš
 Miks Zvirbulis  Dinārs Sārs
 Jānis Irmejs  Lauris Spiģers
 Kaspars Miksons  Renārs Kānītis
 Aleksis Freibergs  Kevins Kopštāls
 Edvards Jubelis  Elvijs Rebāns
 Daniels Ostapko  Ingus Kukuts

7.spēle plkst.15:00 - kungi (4X10min)

 KREISAIS KRASTS   LABAIS KRASTS 
 Egons Vilde  Edgars Klāvs
 Artis Bergs  Aldis Riekstiņš
 Gatis Preimanis  Roberts Zvejnieks
 Mārcis Kalniņš  Ģirts Viļļa
 Uģis Kalniņš  Mareks Rakuzovs
 Jānis Bergs  Mārcis Kānītis
 Sandis Gromovs  Dāvis Kļaviņš
 Mārtiņš Golvers  Alvis Martirovs
 Aleksejs Bocjurovskis  Mareks Runcis
 Edgars Hofmanis  Kaspars Keiselis
   Aldis Gusarovs
   Ēriks Ozols

18.07.2017 13:38

Reģistrācija "Salacgrīvas krastu mačam 2017"

Šogad otro reizi Salacgrīvas pilsētas svētku laikā notiks basketbola turnīrs, kurā aicināti piedalīties Salacgrīvas novada iedzīvotāji (Kreisais krasts - Salacas kreisais krasts, Salacgrīva, Svētciems, Vitrupe, Korģene, Tūja, Liepupe. Labais krasts- Salacas labais krasts, Salacgrīva, Kuiviži, Vecsalaca, Ainaži). Turnīrā savā starpā sacentīsies divas komandas – Salacas labā un kreisā krasta iedzīvotāji.

Lasīt vairāk →

Salacgrīvas novada basketbola turnīra "Salacgrīvas krastu mačs 2017" Nolikums

1.Mērķis un uzdevums

Basketbola sacensības notiek ar mērķi popularizēt basketbolu un veselīgu dzīvesveidu visās vecumgrupās. Turnīrs notiek Salacgrīvas pilsētas svētku ietvaros, kurās piedalās Salacgrīvas novada iedzīvotāji. Turnīrā savā starpā sacenšas divas komandas – Salacas labā un kreisā krasta iedzīvotāji. Katras spēles rezultāts tiek skaitīts kopsummā.

2.Laiks un vieta

Sacensības notiek Salacgrīvas pilsētas svētku laikā 2017.gada 12. augustā no plkst. 11.00 līdz 18:00 laukumā pie Salacgrīvas kultūras nama (Ostas iela 1)

3.Rīkotāji

Sacensības rīko Salacgrīvas novada dome un Salacgrīvas kultūras nams sadarbībā ar biedrību "Basketbola klubs Salacgrīva" un Sporta un atpūtas kompleksu "Zvejnieku parks".

Lasīt vairāk →

"Salacgrīvas krastu mačs 2016"

Ir sākusies reģistrācija "Salacgrīvas krastu mačam 2016".

Šogad pirmo reizi Salacgrīvas pilsētas svētku laikā notiks basketbola turnīrs, kurā aicināti piedalīties Salacgrīvas novada iedzīvotāji (Kreisais krasts- Salacas kreisais krasts, Salacgrīva, Svētciems, Vitrupe, Korģene, Tūja, Liepupe. Labais krasts- Salacas labais krasts, Salacgrīva, Kuiviži, Vecsalaca, Ainaži). Turnīrā savā starpā sacentīsies divas komandas – Salacas labā un kreisā krasta iedzīvotāji.

Lai pieteiktos dalībai turnīrā ir nepieciešams aizpildīt un iesniegt reģistrācijas anketu (KOMANDU, SPĒLĒTĀJA) - skatīt zemāk pielikumā

OBLIGĀTI - Dalībniekiem, kuri nav sasnieguši 18 gadu vecumu, TURNĪRA DIENĀ, pasākuma organizatoriem jāuzrāda rakstiskas vecāku atļaujas.

Dalībnieki sacensību dienā parakstīsies, par to, ka paši uzņemas atbildību par savu veselību un ka ir saņēmuši pasākuma kreklu.

Reģistrācija tiks slēgta 31.jūlijā

Anketu sūtīt uz e-pastu: kaspars.neimanis@salacgriva.lv, vai iesniegt Salacgrīvas novada domes informācijas nodaļā (Smilšu iela 9, Salacgrīva) vai Sporta un atpūtas komplekstā “Zvejnieku parks” (Sporta iela 4k - 6, Salacgrīva)

Sīkāk info: www.salacgriva.lv tel: 64071987

Plānotās spēles notiks šādās grupās: (U15 + jaunāki, U18 + meitenes, Deputāti/Leģendas, Sievietes, Vīrieši). ATTIECĪGI NO DALĪBNIEKU SKAITA, GRUPAS VAR TIKT REDIĢĒTAS

PIETEIKUMI:

KOMANDU reģistrācijas anketa (5 spēlētājs)

SPĒLĒTĀJA reģistrācijas anketa (1 spēlētājs)

TRY5.1.jpg

Salacgrīvas novada basketbola turnīra "Salacgrīvas krastu mačs 2016" Nolikums

1.Mērķis un uzdevums

Basketbola sacensības notiek ar mērķi popularizēt basketbolu un veselīgu dzīvesveidu visās vecumgrupās. Turnīrs notiek Salacgrīvas pilsētas svētku ietvaros, kurās piedalās Salacgrīvas novada iedzīvotāji. Turnīrā savā starpā sacenšas divas komandas – Salacas labā un kreisā krasta iedzīvotāji. Rezultāts visu dienu tiek skaitīts kopsummā. Visas dienas spēļu rezultāti tiek skaitīti kopā.

2.Laiks un vieta

Sacensības notiek Salacgrīvas pilsētas svētku laikā 2016.gada 13. augustā no plkst. 11.00 līdz 18:00 laukumā pie Salacgrīvas kultūras nama (Ostas iela 1)

3.Rīkotāji

Sacensības rīko Salacgrīvas novada dome un Salacgrīvas kultūras nams sadarbībā ar biedrību “Basketbola klubs Salacgrīva” un Sporta un atpūtas kompleksu “Zvejnieku parks”.

4.Sacensību dalībnieki

Sacensību dalībnieki dažādās vecuma grupās (no 2004.gadā dzimušiem un vecāki).

5.Sacensību nolikums

Spēles notiek pēc Starptautiskās basketbola federācijas (FIBA) noteikumiem. Spēles notiek uz basketbola laukuma.

Spēlētāju skaits: komandā desmit spēlētāji, uz laukuma atrodas 5 pret 5 spēlētāji.

Spēles laiks: spēles notiek 4 x10 min., laiks tiek apturēts tikai minūtes pārtraukumos un spēles laikam beidzoties. (spēles laiks var tikt mainīts atsķīrībā no vecuma grupas)

Minūtes pārtraukumi: katrai komandai ir iespēju paņemt trīs minūtes pārtraukumus, pirmo minūtes pārtraukumu var izmantot pirmajās divās spēles ceturtdaļās, divus atlikušos – otrajā puslaikā.

Maiņas: spēlētāju maiņas var notikt neierobežotu reižu skaitu, tikai komandai uzbrūkot un tikai savā aizsardzības zonas pusē.

Tiesneši: spēles apkalpo 2 tiesneši.

No spēles starta līdz finiša svilpei rezultāts tiks skaitīts kopsummā, lai noskaidrotu uzvarētājus – SALACAS labā vai kreisā krasta iedzīvotājus.

6.Pieteikumi un reģistrācija

Sacensībām var pieteikties aizpildot reģistrācijas anketu (anketā - 5 dalībnieki) vai arī individuālu pieteikuma anketu

7.Plānotā programma

10:50 - Atklāšana

11:00 Labais Krasts vs Kreisais Krasts

12:00 Labais Krasts vs Kreisais Krasts

13:00........ (spēles laiki tiks precizēti augusta sākumā)

8.Dalības maksa

Dalība pasākumā ir bezmaksas, ikviens spēlētājs saņems arī dāvanu – spēles kreklu

9.Informācija

www.salacgriva.lv

      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30