12. jūnijs, 2024, Trešdiena

Nora, Lenora, Ija

skatīties video
Jaunākais video no youtube.com

Ir sākusies reģistrācija "Krastu mačam 2020"

8.augustā, šogad piekto reizi, Salacgrīvā notiks basketbola turnīrs Krastu mačs, kurā aicināti piedalīties Salacgrīvas novada iedzīvotāji (Salacas kreisais krasts: Salacgrīva, Svētciems, Vitrupe, Korģene, Tūja, Liepupe. Salacas labais krasts: Salacgrīva, Kuiviži, Vecsalaca, Ainaži). Turnīrā savā starpā sacentīsies divas komandas – Salacas labā un kreisā krasta iedzīvotāji.

Šogad Krasta mača norise saistībā ar Latvijā noteiktajiem ierobežojumiem notiks nedaudz savādākā veidā. Spēlētājiem un skatītājiem būs jāievēro noteiktās prasības, lai dienas beigās mēs varētu apbalvot uzvarētāju krastu.

Šobrīd AKMENS BUMBA atrodas labajā krastā, bet kopumā kreisā krastā kontā ir trīs uzvaras, kamēr labajam krasta viena.

Lai pieteiktos dalībai turnīrā ir nepieciešams aizpildīt un iesniegt SPĒLĒTĀJA reģistrācijas anketu elektroniski (KRASTU MAČU REĢISTRĀCIJA: https://docs.google.com/forms/d/1ffe7r5DeyhLzJxJHiCFcYRNtywXLlFP6ws_7dw6Ia8c), vai brīvā formā - PIETEIKUMA ANKETĀ jānorāda vārds, uzvārds, dzimšanas dati jeb VECUMS, pārstāvētais KRASTS, krekla izmērs un kontaktinformācija – e pasts un tel.nr. Anketu sūtīt uz e-pastu: kaspars.neimanis@salacgriva.lv, vai iesniegt Salacgrīvas novada domes informācijas nodaļā. (Iesniedzot šo pieteikumu pasākumam Jūs piekrītat, ka tajā minētos personas datus izmantosim, lai varētu apkopot spēlētāju sarakstu un informēt par spēles laikiem.)

OBLIGĀTI - Dalībniekiem, kuri nav sasnieguši 18 gadu vecumu, TURNĪRA DIENĀ, pasākuma organizatoriem jāuzrāda rakstiska vecāku atļauja.

Dalībnieki sacensību dienā parakstīsies, par to, ka paši uzņemas atbildību par savu veselību, ievēros visus noteiktos pasākuma drošības un distancēšanās noteikumus. Dalībnieki saņems pasākuma kreklu.

Reģistrācija tiks slēgta 24.jūlijā Sīkāk info: www.salacgriva.lv un www.facebook.com/BKSalacgriva, tel:64071987

Plānotās spēles notiks šādās grupās: (U10, U14, U18, daiļais dzimums, vecmeistari, vīrieši, kungi u.c)

ATTIECĪGI NO DALĪBNIEKU SKAITA, GRUPAS VAR TIKT REDIĢĒTAS.
Pasākuma laikā var tikt filmēts un fotografēts. Video un foto materiāli var tikt izmantoti pasākuma organizatora publicitātes materiālos.

BK Salacgrīva

     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930