18. janvāris, 2020, Sestdiena

Antis, Antons, Antonijs

skatīties video
Jaunākais video no youtube.com

Aicina pieteikties darbā uz vecmāšu punkta AMBULATORĀS APRŪPES FELDŠERA amata

01.12.2019 15:56

Salacgrīvas novada dome, Reģ.Nr.90000059796, aicina pieteikties darbā uz vakanci, kas sastāv no Korģenes feldšeru - vecmāšu punkta AMBULATORĀS APRŪPES FELDŠERA amata uz 0.5 darba slodzi, veco ļaužu mītnes “Sprīdīši” ĀRSTA PALĪGA amata uz 0.25 darba slodzi un veselības aprūpes veikšana mājās

Prasības pretendentam:

augstākā izglītība vai profesionālā vidējā izglītība medīcīnā.

Labas datorprasmes.

spējas patstāvīgi plānot savu darbu un ievērot termiņus, augsta atbildības sajūta un precizitāte.

lieliskas saskarsmes prasmes, prezentācijas iemaņas, spēja strādāt komandā un pozitīva attieksme.

valsts valodas prasme augstākajā līmenī.

Galvenie darba pienākumi: 

Atbilstoši normatīvajos aktos noteiktajai kompetencei ārstniecībā un pacientu aprūpē sniegt neatliekamo medicīnisko palīdzību slimajiem (cietušajiem) dzīvībai bīstamā, kritiskā stāvoklī, kā arī konstatē pacienta nāvi, nosaka pacientam diagnozi, ārstēšanu, lieto un izraksta medikamentus, nodrošina nepārtrauktu medicīnisko palīdzību un profilaksi pacientiem, izglīto pacientus.

Nodrošināt primārās veselības aprūpes pakalpojumu sniegšanu personām Salacgrīvas pagasta teritorijā, atbilstoši spēkā esošajiem normatīvajiem aktiem un līgumam ar Nacionālo veselības dienestu.

Aizpildīt un iesniegtNacionālajam veselības dienestam nepieciešamos pārskatus.

Aizpildīt ambulatorā pacienta talonus un citu dokumentāciju atbilstoši normatīvajos aktos noteiktajam.

Sniegt valsts apmaksātās medicīniskās palīdzības apjomā ietilpstošo veselības aprūpes pakalpjumu – veselības aprūpe mājās personām, kam saskaņā ar LR saistošajiem normatīvajiem aktiem ir tiesības saņemt valsts budžeta apmaksātus veselības aprūpes pakalpojumus.

Mēs piedāvājam:
1. Mēnešalgu euro no 671.00 līdz 850.00:
1.1. darba vietā Korģenes feldšeru – vecmāšu punktā par 0.5 darba slodzi EUR 514.28 (Bruto);
1.2. darba vietā veco ļaužu mītnē “Sprīdīši” par 0.25 darba slodzi EUR 157.00 (Bruto);
1.3. par veselības aprūpes veikšanu mājās pēc padarītā.

2. apmaksāt degvielas izdevumus.

3. Darba līgumu uz nenoteiktu laiku.

4. Sociālās garantijas. 

5. Dzīvojamo platību.

 

Amata pretendentiem līdz 20.12.2019. plkst.16.00 personīgi jāiesniedz Salacgrīvas novada domes personāla speciālistei, kab.Nr.204, Smilšu ielā 9, Salacgrīva, LV – 4033, vai pa e-pastu: personals@salacgriva.lv, šādi dokumenti:

  • motivācijas vēstuli;
  • CV (profesionālās pieredzes aprakstu) (europass formātā) ar atzīmi par atsauksmēm;
  • izglītību apliecinošu dokumentu kopijas.
  • Veselības inspekcijas apliecinājums, ka persona reģistrēta Ārstniecības personu un ārstniecības atbalsta personu reģistrā un ir tiesīga praktizēt profesijā.

Tiks izskatīti to pretendentu pieteikumi, kuri ir iesnieguši visus paziņojumā norādītos dokumentus. Ar pretendentiem, kurus aicināsim uz pārrunām, sazināsimies divu nedēļu  laikā pēc pieteikšanās beigu termiņa.

Ja ir neskaidrības par izsludināto vakanci, zvani Salacgrīvas novada domes  izpilddirektoram  Andrim Zundem uz tālruņa numuru 64071972 vai uzdod savu jautājumu, rakstot uz e-pasta adresi personals@salacgriva.lv ar norādi "Jautājums par VAKANCI".

Pamatojoties uz Fizisko personas datu aizsardzības likuma 8. panta pirmo daļu, informējam, ka pretendentu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu personāla atlases norisi.