28. janvāris, 2020, Otrdiena

Spodris, Kārlis

skatīties video
Jaunākais video no youtube.com

28.08.2019 17:47

Mūzikas skolai sen gaidīts instruments - marimba

Salacgrīvas novada Mūzikas skola, piedaloties Valsts kultūrkapitāla fonda Mūzikas un dejas mākslas nozares mērķprogrammā “Mūzikas izglītības iestāžu materiāli tehniskās bāzes uzlabošana” projektu konkursā ar Salacgrīvas novada domes līdzfinansējumu, ir guvusi finansiālu atbalstu instrumenta ( marimbas) iegādei.

Lasīt vairāk →

24.01.2019 12:31

Augsti sasniegumi Valsts konkursa II kārtā

Mūzikas skolas audzēkņu sasniegumi Valsts konkursa II kārtā. Katru gadu Latvijas profesionālās ievirzes mūzikas skolām tiek rīkots Valsts konkurss dažādās specialitātēs ( reizi četros gados katrā specialitātē). Šogad kārta pūšaminstrumentu un sitaminstrumentu spēles audzēkņiem.

Lasīt vairāk →

31.05.2018 09:22

Audzēkņu uzņemšana SNMS

Salacgrīvas novada mūzikas skola izsludina jaunu audzēkņu uzņemšanu 2018./2019. mācību gadam Salacgrīvā.

Lasīt vairāk →

SVEICAM Līgu Annu Maurīti

SVEICAM Līgu Annu Maurīti (pedagogs Laima Igaune, koncertmeistare Anda Ristamece) ar iegūto 1.vietu II Mazpilsētu un lauku mūzikas skolu audzēkņu Flautas spēles konkursā Ulbrokā 2018.gada 9.maijā. Paldies Līgai un skolotājām par ieguldīto darbiņu un sasniegtajiem rezultātiem!

15.05.2018 15:18

Ziemeļvidzemes pūšam- instrumentu spēles konkurss

27.aprīlī izskanēja jau “IV Ziemeļvidzemes pūšaminstrumentu spēles audzēkņu konkurss” Salacgrīvā. Šogad pie mums mūzikas skolā viesojās rekordliels dalībnieku skaits - 68 konkursanti un 70 pedagogi un koncertmeistari no Alūksnes, Limbažu, Ogres, Pļaviņu, Rūjienas, Valmieras, Strenču, Valkas, Smiltenes un Salacgrīvas mūzikas skolām, no Alfrēda Kalniņa Cēsu Mūzikas vidusskolas, Jāzepa Mediņa Rīgas 1.mūzikas skolas, privātās mūzikas skolas “Namiņš”, Siguldas Mākslu skolas “Baltais flīģelis”, Jāņa Norviļa Madonas mūzikas skolas, Garkalnes Mākslu un vispārizglītojošās skolas, Jaunannas Mūzikas un mākslas pamatskolas, Ādažu mākslas un mūzikas skolas, kā arī no Ikšķiles, Inčukalna, Jaunpiebalgas, Krimuldas un Ulbrokas Mūzikas un mākslas skolām.

Lasīt vairāk →

09.04.2018 08:23

Konkurss "Taustiņu pavasaris"

Jau otro gadu Salacgrīvas mūzikas skolā tiek organizēts konkurss skolas jaunajiem pianistiem “Taustiņu pavasaris”. Tā dalībnieki ir klavierspēles sagatavošanas, pirmo un otro klašu audzēkņi.

Lasīt vairāk →

03.04.2018 11:49

Jauno pianistu debija festivālā

21.martā Juglas mūzikas skolā norisinājās IV Jauno pianistu festivāls “Debija – 2018”, kurā mūsu skolas audzēkņi piedalās jau no pašiem festivāla pirmsākumiem.

Lasīt vairāk →

03.04.2018 11:46

Mūzikas skolas audzēkņi Starptautiskā konkursā

Pavasaris, kā jau ierasts, ir konkursu laiks. Salacgrīvas mūzikas skolas pianisti marta mēnesī piedalījās divos konkursos.

Lasīt vairāk →

16.02.2018 11:17

Mūzikas skolas audzēknei augsti sasniegumi konkursos

Salacgrīvas novada Mūzikas skolas 4.vijoles klases audzēkne Mare Malvīne Īstenā 3 nedēļu laikā ir paguvusi piedalīties trijos konkursos. Šis gads visiem stīgu instrumentu spēles audzēkņiem ir gads, kad tiek organizēts Valsts konkurss vijoles, alta, čella un kontrabasa spēles audzēkņiem, kas notiek reizi četros gados.

Lasīt vairāk →

30.01.2018 13:00

Panākumi audzēknei Marei Malvīnei Īstenajai

Salacgrīvas novada Mūzikas skolas 4.vijoles klases audzēknei Marei Malvīnei Īstenajai šis mācību semestris iesācies ļoti saspringti un darbīgi, jo pavisam neilgi pēc skolēnu ziemas brīvlaika, 19.janvārī, Mare pārstāvēja mūsu skolu Latvijas profesionālās ievirzes un profesionālās vidējās mūzikas izglītības iestāžu izglītības programmas kopas Stīgu instrumentu spēle (vijole, alts čells, kontrabass) audzēkņu Valsts konkursa II kārtā, kurā piedalījās audzēkņi gandrīz no visām Vidzemes reģiona mūzikas skolām.

Lasīt vairāk →

29.05.2017 12:51

"Ģimeņu nedēļa" mūzikas skolā

Nu jau piekto pavasari mūzikas skolā ar īpašu koncertu tiek cildināts ģimeņu spēks un tradīcijas. Šajā gadā, kas ir koncerta mazās jubilejas gads, maija vidū mūzikas skolā norisinājās “Ģimeņu nedēļa”, kuras ietvaros notika 4 koncerti.

Lasīt vairāk →