06. maijs, 2021, Ceturtdiena

Didzis, Gaidis

skatīties video
Jaunākais video no youtube.com

Projektu konkurss "Radīts Salacgrīvas novadā"

23.04.2021 09:05

Projektu konkurss

Lai popularizētu Salacgrīvas novadā radītās preces un pie vietējiem pakalpojumu sniedzējiem pieejamos pakalpojumus, lai paaugstinātu vietējās produkcijas konkurētspēju un padarītu pievilcīgāku novada uzņēmējdarbības vidi, jau kopš 2016. gada februāra tiek īstenots projekts “Radīts Salacgrīvas novadā”. Salacgrīvas novada dome vēlas izteikt pateicību SIA “MPP” par veiksmīgo sadarbību, par ieguldīto darbu un laiku mārketinga centra darbības nodrošināšanā un Salacgrīvas novada uzņēmēju popularizēšanā!

Informējam, ka Salacgrīvas novada dome saņēmusi iesniegumu no SIA “MPP”, kurā uzņēmums informē, ka tas neplāno turpināt veikala-izstāžu zāles “Radīts Salacgrīvas novadā” turpmāku apsaimniekošanu.

2021. gada 21.aprīļa domes sēdē ir apstiprināts projektu konkursa “Radīts Salacgrīvas novadā” nolikums, kas paredz jauna konkursa izsludināšanu veikala-izstāžu zāles apsaimniekošanai. Pieteikumus konkursam aicinām iesniegt no 23.aprīļa līdz 7.maijam plkst. 16.00.

Konkursa mērķis ir iedvesmot aktīvai darbībai Salacgrīvas novada uzņēmējus, kā arī jaunu uzņēmēju darbības uzsākšanu, nododot uz vienu gadu, ar iespēju, ņemot vērā uzņēmēja darbības izvērtējumu, pagarināt uz laiku līdz trim gadiem, pilnībā Salacgrīvas novada mārketinga centra “Radīts Salacgrīvas novadā” administrēšanu un darbību ar mērķi attīstīt vietējo ražotāju aktivitāti.

Konkursā var piedalīties Latvijā reģistrēta juridiska persona vai fiziska persona, kas reģistrējusies kā saimnieciskās darbības veicējs vai kas uzvaras gadījumā reģistrēsies kā saimnieciskās darbības veicējs vai komersants.

Granta saņēmējs būs Konkursa uzvarētājs, kurš Konkursa idejas pieteikumā piedāvās zemāko prasīto Granta summu mārketinga centra “Radīts Salacgrīvas novadā” darbības nodrošināšanai un kurš atbilst visām nolikumā izvirzītajām prasībām.

Projektu konkursa „Radīts Salacgrīvas novadā” NOLIKUMS

„Radīts Salacgrīvas novadā” Ideju konkursa PIETEIKUMA VEIDLAPA

Projekta "Radīts Salacgrīvas novadā" izmaksu tāme

Tekstu sagatavoja Elīna Lilenblate

SNJUIC “BĀKA” vadītāja

     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31