18. aprīlis, 2024, Ceturtdiena

Laura, Jadviga

skatīties video
Jaunākais video no youtube.com

LIAA Siguldas Biznesa inkubators
Krišjāņa Valdemāra iela 3A, Sigulda, LV-2150, Latvija
Tālruni 62400903

E-pasts sigulda@liaa.gov.lv
Darba laiks darba dienās no plkst. 8.30 līdz 17.00

LIAA Siguldas Biznesa inkubatora aktivitātēm var sekot līdzi Facebook lapā un biznesa inkubatoru tīmekļa vietnē.

Inkubatora mērķis ir atbalstīt jaunu, dzīvotspējīgu un konkurētspējīgu komersantu izveidi un attīstību, nodrošinot fiziskas personas un komersantus ar uzņēmējdarbības uzsākšanai un attīstībai nepieciešamo vidi, konsultācijām, apmācībām un pasākumiem par vispārīgiem uzņēmējdarbības jautājumiem, mentoru atbalstu un grantu līdzfinansējumu.

Pieejamie atbalsta veidi inkubatorā uzņemtiem dalībniekiem:

PIRMSINKUBĀCIJA

Pirmsinkubācijas programma ir piemērota biznesa ideju autoriem, kam vēl nav sava uzņēmuma, kā arī jaunajiem uzņēmējiem pašā uzņēmējdarbības sākumā, kad produkts vēl nav pieejams plašam klientu lokam. Pirmsinkubācijas programma var būt noderīga arī esošam un veiksmīgam uzņēmumam, kas gribētu pārbaudīt jaunu ideju. Uzsvaru šī programma liek uz uzņēmējdarbības prasmju apgūšanu un tīklošanos, kā arī dalīšanos ar idejām, pieredzi, padomiem un kļūdām.

Programmā ietilpst:

  • konsultācijas biznesa modeļa pilnveidei un biznesa idejas novērtēšanai;
  • biznesa prasmju un iemaņu apguve;
  • koprades telpa – uzņēmējdarbībai nepieciešamais atvērtais birojs (open office) un biroja aprīkojums;
  • lekcijas, apmācības un semināri.

Uzņemšana pirmsinkubācijai notiek divas reizes gadā – pavasarī un rudenī. Uzzini vairāk šeit! Pieteikuma veidlapa pirmsinkubācijai pieejama LIAA tīmekļa vietnē.

INKUBĀCIJA

Inkubācijas programmas atbalsts paredzēts uzņēmumiem (sīkie/mikro, mazie un vidējie komersanti), kuri reģistrēti Latvijas Republikas Komercreģistrā ne ilgāk par 3 gadiem. Inkubācijas dalībnieku un biznesa inkubatora kopīgais uzdevums ir attīstīt produktus/pakalpojumus, kā arī palielināt dalībnieku resursus un zināšanas, lai nākotnē inkubācijas atbalstu saņēmušais komersants kļūtu par globāli konkurētspējīgu un eksportējošu uzņēmumu.

Inkubācijas programmas dalībniekam iespējas piekļūt inkubatoru kopienai, koprades telpām un semināriem, kas ir laba iespēja vairot savas zināšanas uzņēmējdarbības attīstīšanā. Paralēli tam ir iespēja izmantot arī līdzfinansēšanas atbalstu.

Līdz 50% līdzfinansējums ir pieejams:

  • prototipa un dizaina izstrādei
  • grāmatvedības, juridiskajiem un mārketinga pakalpojumiem
  • telpu īres izmaksām
  • iekārtu un izejmateriālu iegādei, u.c.

Uzņemšana inkubācijai notiek divas reizes gadā – pavasarī un rudenī. Maksimālais inkubācijas termiņš – līdz 2023. gada 31. decembrim un/vai kamēr atbalsts veicina attīstību. Uzzini vairāk šeit! Pieteikuma veidlapa inkubācijai pieejama LIAA tīmekļa vietnē.

Neatbalstāmās nozares: zvejniecība un akvakultūra; lauksaimniecības produktu primārā ražošana un pārstrāde; tirdzniecība, vairumtirdzniecība; finanšu starpniecība; komercpakalpojumi; azartspēles.

FINANŠU ATBALSTA VEIDI

GRANTI PAKALPOJUMIEM UN IEKĀRTĀM

1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930