30. maijs, 2024, Ceturtdiena

Lolita, Vitolds, Letīcija

skatīties video
Jaunākais video no youtube.com

Atbalsta programmas

11.03.2019 08:46

 
INKUBATORS_LOGO.jpg

 Siguldas Biznesa inkubators - Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) Siguldas Biznesa inkubatorā ir iespēja esošiem uzņēmējiem un uzņēmējdarbības uzsācējiem saņemt atbalstu biznesa idejas attīstībai, biznesa plāna izstrādei vai jau esoša jauna uzņēmuma darbības veicināšanai.

 
6.jpg

 Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra sniedz plaša spektra pakalpojumus, sākot ar informāciju par uzņēmējdarbības uzsākšanu, dažādām valsts atbalsta programmām un finansējuma piesaistes iespējām un beidzot ar atbalstu uzņēmējiem, kas vēlas uzsākt eksportu un meklē sadarbības partnerus ārvalstīs.

 
3-700x300.jpg
 Lauku atbalsta dienests (LAD) ir valsts tiešās pārvaldes iestāde, kas ir atbildīga par vienotu valsts un Eiropas Savienības (ES) atbalsta politikas īstenošanu Latvijā, uzrauga normatīvo aktu ievērošanu lauksaimniecības jomā un pilda citas ar lauksaimniecības un lauku atbalsta politikas realizāciju saistītas funkcijas.
 
8-768x271.png
 Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) ir brīvprātīga, politiski neitrāla biedrība, kurā apvienojušies visu Latvijas reģionu un tautsaimniecības nozaru uzņēmumi. LTRK pārstāv uzņēmēju intereses valsts un pašvaldību institūcijās, kā arī sniedz pakalpojumus. LTRK darbojas trīs jomās: 1) uzņēmējdarbības vide 2) uzņēmumu konkurētspēja 3) eksports.
 
rpr-logo-2.png
 Rīgas plānošanas reģions kā teritorija atrodas Latvijas centrālajā daļā, un tā centrs ir Latvijas valsts galvaspilsēta Rīga, kas starptautiski atzīta par vienu no nozīmīgākajām metropolēm Baltijas jūras reģionā. Reģiona teritorijā ietilpst republikas nozīmes pilsētas Rīga un Jūrmala, kā arī 28 novadi. Atrašanās Baltijas valstu centrā, uz robežas starp Eiropas un austrumzemju kultūrām izveidojusi Rīgas reģionu par tiltu starp dažādām valstīm un to iedzīvotājiem. 
 
2.png
 Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs ir organizācija, kas sniedz lauku uzņēmējiem, organizācijām un iedzīvotājiem nozares ražošanas procesu, grāmatvedības un biznesa plānošanas konsultācijas un pakalpojumus, kā arī veic pētījumus, izglītošanu un informēšanu
 
7.jpg
 ALTUM ir valstij piederoša attīstības finanšu institūcija, kas finanšu instrumentu veidā (ar aizdevumiem, garantijām, ieguldījumiem riska kapitāla fondos u. c.) sniedz valsts atbalstu noteiktām mērķa grupām.
 
NVA-logo.png
 Nodarbinātības valsts aģentūra - Nodarbinātības valsts aģentūras misija ir sekmēt bezdarbnieku un darba meklētāju nodarbinātības iespējas un palīdzēt darba devējiem atrast nepieciešamos darbiniekus.
 
10-768x369.png
 Latvijas Darba devēju konfederācija (LDDK) ir ietekmīgākā darba devējus pārstāvošā organizācija Latvijā. LDDK ir sociāli – ekonomisko sarunu partneris Saeimai, Ministru kabinetam un Latvijas Brīvo arodbiedrību savienībai.
 
9.png
 Latvijas Biznesa Eņģeļu Tīkls ir biedrība, kas dibināta 2014. gada 29. aprīlī. Biedrības mērķis ir paplašināt un attīstīt investoru tīklu Latvijā un atbalstīt jaunus un perspektīvus projektus. Tieši tāpēc mēs organizējam Investīciju sesijas, kurās satiekas investori un jaunie uzņēmēji.
 
download.jpg
 Jauno uzņēmēju centrs - mērķis ir veicināt uzņēmējdarbības attīstību Latvijā, esot aktīviem ekosistēmas dalībniekiem Nodibinājums Latvijā ir izveidots pēc Zviedrijas modeļa, kur jau 35 gadus ar lieliskiem panākumiem darbojas organizācija „Jobs and Society – NyföretagarCentrum”, kas ir mūsu kaimiņvalsts vadošā organizācija jaunu uzņēmumu veidošanas un atbalstīšanas procesā.
 
logo.png
 EXIM (Latvian Export and Import Directory) - Informācija par eksporta un importa iespējām starp Latviju un ārvalstu uzņēmējiem. Iespēja ievietot savu biznesa sadarbības piedāvājumu. Informācijas izvietošana portālā ir bezmaksas.
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031