20. jūnijs, 2024, Ceturtdiena

Rasa, Rasma, Maira

skatīties video
Jaunākais video no youtube.com

02.09.2021 12:44

9. oktobrī Salacgrīvā uzņēmēju forums – tirgus “Uzņēmēju kvartāls”

Kā ierasts rudenī Salacgrīvā norisinās pasākums Nēģu diena. Šogad tas notiks 2021.gada 9. oktobrī. Lai popularizētu vietējo ražotāju un pakalpojumu sniedzēju piedāvājumu, veicinātu savstarpējo sadarbību Limbažu novada uzņēmēju starpā, Nēģu dienas ietvaros, netālu no 1.Nēģu tača, Salacgrīvas administrācijas uzņēmēju konsultatīvā padome organizē uzņēmēju forumu – tirgu “Uzņēmēju kvartāls”. Ikvienam pasākuma apmeklētājam, interesentam būs iespēja iegādāties novada uzņēmēju ražotās preces un iepazīties ar uzņēmēju sniegtajiem pakalpojumiem.

Lasīt vairāk →

27.11.2020 10:58

Sveic konkursa “Salacgrīvas novada Gada uzņēmējs” uzvarētājus

24.novembrī Salacgrīvas novada domes priekšsēdētājs Dagnis Straubergs un Salacgrīvas novada uzņēmējdarbības konsultante Elīna Lilenblate devās pie šī gada konkursa “Salacgrīvas novada Gada uzņēmējs” uzvarētājiem un klātienē pasniedza viņiem atzinības rakstus un balvas.
Kā pirmo pašvaldības pārstāvji sveica uzvarētāju nominācijā novada ģimenes uzņēmums. Šogad tā ir zvejnieku saimniecība “Kurķis”.

Lasīt vairāk →

05.11.2020 09:39

Kopsapulcē par uzņēmumu sadarbības iespējām un problēmām pēc reformas

PAPILDINĀTS! ‼️ Pasākums notiks tiešsaistē izmantojot Webex platformu. Kopsapulcei pieslēgties varēs izmantojot interneta vietnes saiti, kura tiks publicēta sala.lv, aloja.lv/uznemejdarbiba/ un FB @centrsSALA lapā.

 

Š.g. 20.novembrī, Alojas novada Uzņēmējdarbības atbalsta centrā SALA (Ungurpils, Liepu iela 3) notiks ikgadējā Alojas novada Uzņēmēju kopsapulce 2020. Kopsapulcē aicināti piedalīties ne tikai Alojas novada uzņēmēji, bet arī Limbažu un Salacgrīvas novadu uzņēmēji, kā arī novadu pašvaldību un uzņēmēju pārstāvji. 

Alojas novada uzņēmēju kopsapulce 20202
 

Lasīt vairāk →

04.11.2020 09:50

Aicina uz vebināru ciklu par sociālo uzņēmumu un pašvaldību sadarbību

Latvijas Sociālās uzņēmējdarbības asociācija sadarbībā ar British Council pārstāvniecību Latvijā un Latvijas Pašvaldību savienību aicina visu pašvaldību pārstāvjus, esošos un topošos sociālos uzņēmējus, kā arī ikvienu citu interesentu uz vebināru ciklu par sociālo uzņēmumu un pašvaldību sadarbību. Četrās tiešsaistes lekcijās būs iespēja uzzināt, ko sociālie uzņēmumi un pašvaldības var dot viens otram, uzklausīt pieredzes stāstus, saņemt ieteikumus veiksmīgai sadarbības uzsākšanai, un noslēgumā izprast Latvijā vēl salīdzinoši svešu jēdzienu “sociāli atbildīgi iepirkumi”. Vienlaikus vebināru cikls kalpos arī kā abu pušu satikšanās platforma, lai pagaidām iepazītos neklātienē un izzinātu viens otra piedāvājumus un vajadzības.

Lasīt vairāk →

Aicinām aizpildīt anketu konkursam "Salacgrīvas novada gada uzņēmējs"

Salacgrīvas novada pašvaldība organizē konkursu "Salacgrīvas novada gada uzņēmējs", lai apzinātu un godinātu Salacgrīvas novada uzņēmējus, kuri aktīvi darbojas savā nozarē, sekmējot uzņēmējdarbības vides attīstību un Salacgrīvas novada atpazīstamību.

 

fb ĪSTAIS_MINI.png

Lasīt vairāk →

LIAA izziņo 2020. gada rudens uzņemšanu Siguldas biznesa inkubatorā

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) biznesa inkubatori izziņo 2020. gada rudens uzņemšanu un aicina jaunos uzņēmējus un biznesa ideju autorus pieteikties pirmsinkubācijas vai inkubācijas programmai.

No 2020. gada 1. septembra līdz 20. septembrim tiks atvērta pieteikumu pieņemšana dalībai inkubācijas programmā LIAA Siguldas biznesa inkubatorā. Atbalsta programmām aicināti pieteikties uzņēmumi, kuri nav reģistrēti ilgāk par trīs gadiem.

25.aug.jpg
 

 

Lasīt vairāk →

13.08.2020 06:41

Aicinām piedalīties seminārā "Zaļais velo ceļš - uzņēmēju aktivizēšanās iespēja"

Aicinām visus interesentus piedalīties seminārā "Zaļais velo ceļš - uzņēmēju aktivizēšanās iespēja", kas notiks š.g. 20.augustā, z/s Lielkrūzes, Jaunpiebalgas novadā projekta “Zaļais velo ceļš – uzņēmēju aktivizēšanas iespējas” Nr.19-00-A019.332-000004 ietvaros.
 
Dalība seminārā - bezmaksas.
Reģistrācija līdz 18.augustam: https://forms.gle/EPaJoGXUDU6RvTay7
 
Vairāk par pasākumu lasiet ŠEIT
Papildus info Dzintra Eizenberga, biedrība "Jūrkante"
E-pasts: dzintra@jurkante.lv, mob.: 29427095
117580256_1625521880954962_4967057994899905387__.jpg
 
 

13.08.2020 06:13

Iedzīvotājus aicina pieteikties biznesa ideju konkursam "Ideju kauss"

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) izsludina pieteikšanos inovatīvo biznesa ideju konkursam “Ideju kauss” un aicina piedalīties ikvienu Latvijas iedzīvotāju, kurš sasniedzis 18 gadu vecumu un ir gatavs uzsākt uzņēmējdarbību, realizējot savu biznesa ideju.

“Veicot pētījumu par uzņēmējdarbības uzsākšanu, secinājām, ka aptuveni trešdaļai Latvijas sabiedrības savs bizness ir sapnis, bet nerealizēta biznesa ideja kopumā – 42% iedzīvotāju. Par sarežģītāko posmu biznesa uzsākšanā vairums uzskata finansējuma un kapitāla piesaisti. Tāpēc vēlos uzsvērt, ka ikviens “Ideju kausa” dalībnieks no A4 lapas ar idejas pieteikumu var soli pa solim nonākt līdz pilnvērtīgai biznesa prezentācijai un iegūt pirmo starta kapitālu biznesa idejas īstenošanai,” norāda LIAA direktors Kaspars Rožkalns.

Lasīt vairāk →

08.07.2020 10:32

Valsts valodas centrs aicina pieteikt uzņēmumus akcijai “Latviešu valodai draudzīga vide”

Valsts valodas centra akcijai “Latviešu valodai draudzīga vide” šogad aprit jau 15 gadi. Šīs akcijas mērķis ir atrast latviskus un čaklus uzņēmumus, kas savā ikdienā vispilnīgāk ievēro Valsts valodas likuma un citu normatīvo aktu prasības attiecībā uz valsts valodas izmantošanu. Šī akcija dod iespēju pateikties Latvijas uzņēmējiem par viņu ieguldījumu uzņēmējdarbības vides kopšanā un attīstīšanā, kā arī valsts valodas stiprināšanā, īpaši atzīmējot tos uzņēmumus, kas savām precēm un pakalpojumu aprakstiem pastāvīgi nodrošina gan nevainojumu latvisku izskatu, gan marķējumu latviešu valodā. Tāpat arī akcijā tiek izcelti dažādu valstu un tautību pārstāvju uzņēmumi, kuri veiksmīgi kopj latviskās tradīcijas un uzņēmējdarbības vidi
valodu centrs.jpg


 

Lasīt vairāk →

07.07.2020 09:09

Sākas pieteikšanās attālinātām mācībām ES fondu projektā

Otrdien, 30. jūnijā, atklāta pieteikšanās attālināto mācību kārtai Eiropas Savienības (ES) fondu pieaugušo izglītības projektā “Nodarbināto personu profesionālās kompetences pilnveide”, kuru īsteno Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA). Šajā kārtā strādājošajiem vecumā no 25 gadiem ir iespēja izvēlēties no vairāk nekā 200 izglītības programmām. Pieteikšanās mācībām notiek līdz 15. jūlijam, un šajā kārtā mācību process noritēs tikai attālināti.  
viaa_1.jpg

Lasīt vairāk →

Īpašumi uzņēmējdarbības veicināšanai un investīcijām

Salacgrīvas novada pašvaldība apkopo informāciju par uzņēmējdarbībai un investīcijām pieejamajiem nekustamajiem īpašumiem, kas pieder Salacgrīvas novada pašvaldībai vai juridiskām un fiziskām personām, lai veidotu Salacgrīvas novada investīciju karti. Ar apkopoto informāciju ikviens varēs iepazīties pašvaldības mājas lapā www.salacgriva.lv sadaļā Uzņēmējiem/Īpašumi uzņēmējdarbībai un investīcijām.

Aicinām īpašniekus, kuri meklē investorus, vēlas iznomāt vai pārdot uzņēmējdarbības veikšanai piemērotus īpašumus (zemi, telpas, ēkas), aizpildīt anketu https://forms.gle/z6LrRJFqs7k48mRYA

 

Lasīt vairāk →

Aicinām pieteikties Zemkopības ministrijas konkursam “Sējējs 2020”

Zemkopības ministrija (ZM) aicina lauku uzņēmējus, jaunos zemniekus, kā arī ģimenes laukos pieteikties lauksaimnieku vidū iecienītajam konkursam “Sējējs 2020”. Izvirzīt pretendentus konkursam aicinātas ne tikai pašvaldības, lauksaimnieku un pārtikas ražotāju nevalstiskās organizācijas, bet arī lauku attīstības konsultanti. Konkursa dalībniekus šogad vērtēs astoņās nominācijās un tiks pasniegta arī balva par mūža ieguldījumu lauksaimniecībā. Šogad konkurss “Sējējs” notiek 27. reizi. Ņemot vērā Covid-19 pandēmiju, visu konkursa pretendentu vērtēšana šogad notiks attālināti.  
zm_logo_.jpg

 

Lasīt vairāk →

18.05.2020 13:59

Iepazīsti Latvijas produktus!

Latvijā ir gana daudz uzņēmumu, kuru ražojumi ir īpaši, kvalitatīvi un teicami veic savu funkciju.

Mēs gribam uzzināt vairāk par šiem produktiem un ticam, ka visiem tie būtu jāiepazīst, jānogaršo, jāuzlaiko, jāizmēģina un jālieto.

Latvijas investīciju un attīstības aģentūra aicina uzņēmumus aizpildīt pieteikuma anketu (latviešu valodā), lai kopā veidotu Latvijas izcilo produktu katalogu!
 
liaa_.jpg

Lasīt vairāk →

Atbalstīsim savējos! Stādu audzētāji Salacgrīvas novadā!

Lai atbalstītu Salacgrīvas novada uzņēmējus un turpinātu dalību akcijā #atbalstivietējo , esam apkopojuši un turpinām papildināt sarakstu ar novada uzņēmējiem, kuri piedāvā iegādāties dažāda veida puķu, garšaugu, dārzeņu un cita veida stādus!

Lasīt vairāk →

Valdība apstiprina atbalsta pasākumus ārkārtējās situācijas skarto pašnodarbināto personu atbalstam

Lai atbalstītu Covid-19 izraisītās krīzes skartās pašnodarbinātās personas, Kultūras ministrija (KM) sadarbībā ar Izglītības un zinātnes, Labklājības, Finanšu ministrijām un Valsts ieņēmumu dienestu (VID) izstrādājusi Ministru kabineta noteikumu projektu,* kas paredz kārtību, kādā pašnodarbinātie un mikrouzņēmuma nodokļa maksātāji var pieteikties un saņemt dīkstāves pabalstu.
atbalsts_pasnodarbinatas_personas_31.03.2020.jpg
 

 

Lasīt vairāk →

01.04.2020 12:38

Par mārketinga centru "Radīts Salacgrīvas novadā"

20.martā noslēdzās projektu konkurss par mārketinga centra “Radīts Salacgrīvas novadā” apsaimniekošanu. Tika saņemts viens pieteikums. Vērtēšanas komisija ar to ir iepazinusies un nolēmusi atbalstīt iesniegto projekta pieteikumu.
Sakarā ar ārkārtas stāvokli valstī, plānots, ka mārketinga centrs fiziski darbu atsāks 1.jūnijā. Attālināti digitālajās platformās darbs netiks pārtraukts.
Informējam, ka ar 1.aprīli ir izbeigušās līgumsaistības ar ZS “Jaunmelbārži” par veikala-izstāžu zāles “Radīts Salacgrīvas novadā” apsaimniekošanu.
Vizitkarte_.jpg

 

 

Lasīt vairāk →

Ārkārtējās situācijas laikā uzņēmējiem pieejami vairāki atbalsta veidi

Atlīdzības izmaksa dīkstāvē esošo uzņēmumu darbiniekiem |VID
■ Jāiesniedz VID apkopota informācija par saviem dīkstāvē esošajiem darbiniekiem
■ Valsts maksās dīkstāves pabalstu 75% apmērā no atalgojuma,nosakot maksimālos izmaksas griestus 700 EUR
■ VID pabalstu pārskaitīs uz darba ņēmēja kontu tikai par vienu darba vietu
Kontakti: 67120020, vid@vid.gov.lv
Papildu informācija: https://www.vid.gov.lv/lv/covid-19

Lasīt vairāk →

Covid-19 skartie uzņēmēji no 25. marta var pieteikties ALTUM atbalsta programmām

Krīzes skartie uzņēmumi no šodienas, 25. marta, var pieteikties pagājušajā nedēļā valdībā apstiprinātajiem Attīstības finanšu institūcijas ALTUM jaunajiem atbalsta instrumentiem – garantijām banku kredītu brīvdienām un apgrozāmo līdzekļu aizdevumiem. 

 

Altum-logo-1.png

Lasīt vairāk →

25.03.2020 07:39

Atbalstīsim savējos! Ēdienu piegādātāji Salacgrīvas novadā.

Lai atbalstītu Salacgrīvas novada uzņēmējus šajā laikā un ņemtu dalību akcijā #atbalstivietējo, esam apkopojuši un turpinām papildināt sarakstu ar novada uzņēmumiem, kuri piedāvā iegādāties maltītes līdzņemšanai, vai nogādāt tās līdz namdurvīm, ja esi darbā vai mājās.

Lasīt vairāk →

     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930