04. jūlijs, 2020, Sestdiena

Sandis, Uldis, Ulvis, Sandijs

skatīties video
Jaunākais video no youtube.com

Īpašumi uzņēmējdarbības veicināšanai un investīcijām

Salacgrīvas novada pašvaldība apkopo informāciju par uzņēmējdarbībai un investīcijām pieejamajiem nekustamajiem īpašumiem, kas pieder Salacgrīvas novada pašvaldībai vai juridiskām un fiziskām personām, lai veidotu Salacgrīvas novada investīciju karti. Ar apkopoto informāciju ikviens varēs iepazīties pašvaldības mājas lapā www.salacgriva.lv sadaļā Uzņēmējiem/Īpašumi uzņēmējdarbībai un investīcijām.

Aicinām īpašniekus, kuri meklē investorus, vēlas iznomāt vai pārdot uzņēmējdarbības veikšanai piemērotus īpašumus (zemi, telpas, ēkas), aizpildīt anketu https://forms.gle/z6LrRJFqs7k48mRYA

 

Lasīt vairāk →

Aicinām pieteikties Zemkopības ministrijas konkursam “Sējējs 2020”

Zemkopības ministrija (ZM) aicina lauku uzņēmējus, jaunos zemniekus, kā arī ģimenes laukos pieteikties lauksaimnieku vidū iecienītajam konkursam “Sējējs 2020”. Izvirzīt pretendentus konkursam aicinātas ne tikai pašvaldības, lauksaimnieku un pārtikas ražotāju nevalstiskās organizācijas, bet arī lauku attīstības konsultanti. Konkursa dalībniekus šogad vērtēs astoņās nominācijās un tiks pasniegta arī balva par mūža ieguldījumu lauksaimniecībā. Šogad konkurss “Sējējs” notiek 27. reizi. Ņemot vērā Covid-19 pandēmiju, visu konkursa pretendentu vērtēšana šogad notiks attālināti.  
zm_logo_.jpg

 

Lasīt vairāk →

18.05.2020 16:59

Iepazīsti Latvijas produktus!

Latvijā ir gana daudz uzņēmumu, kuru ražojumi ir īpaši, kvalitatīvi un teicami veic savu funkciju.

Mēs gribam uzzināt vairāk par šiem produktiem un ticam, ka visiem tie būtu jāiepazīst, jānogaršo, jāuzlaiko, jāizmēģina un jālieto.

Latvijas investīciju un attīstības aģentūra aicina uzņēmumus aizpildīt pieteikuma anketu (latviešu valodā), lai kopā veidotu Latvijas izcilo produktu katalogu!
 
liaa_.jpg

Lasīt vairāk →

Atbalstīsim savējos! Stādu audzētāji Salacgrīvas novadā!

Lai atbalstītu Salacgrīvas novada uzņēmējus un turpinātu dalību akcijā #atbalstivietējo , esam apkopojuši un turpinām papildināt sarakstu ar novada uzņēmējiem, kuri piedāvā iegādāties dažāda veida puķu, garšaugu, dārzeņu un cita veida stādus!

Lasīt vairāk →

Valdība apstiprina atbalsta pasākumus ārkārtējās situācijas skarto pašnodarbināto personu atbalstam

Lai atbalstītu Covid-19 izraisītās krīzes skartās pašnodarbinātās personas, Kultūras ministrija (KM) sadarbībā ar Izglītības un zinātnes, Labklājības, Finanšu ministrijām un Valsts ieņēmumu dienestu (VID) izstrādājusi Ministru kabineta noteikumu projektu,* kas paredz kārtību, kādā pašnodarbinātie un mikrouzņēmuma nodokļa maksātāji var pieteikties un saņemt dīkstāves pabalstu.
atbalsts_pasnodarbinatas_personas_31.03.2020.jpg
 

 

Lasīt vairāk →

01.04.2020 15:38

Par mārketinga centru "Radīts Salacgrīvas novadā"

20.martā noslēdzās projektu konkurss par mārketinga centra “Radīts Salacgrīvas novadā” apsaimniekošanu. Tika saņemts viens pieteikums. Vērtēšanas komisija ar to ir iepazinusies un nolēmusi atbalstīt iesniegto projekta pieteikumu.
Sakarā ar ārkārtas stāvokli valstī, plānots, ka mārketinga centrs fiziski darbu atsāks 1.jūnijā. Attālināti digitālajās platformās darbs netiks pārtraukts.
Informējam, ka ar 1.aprīli ir izbeigušās līgumsaistības ar ZS “Jaunmelbārži” par veikala-izstāžu zāles “Radīts Salacgrīvas novadā” apsaimniekošanu.
Vizitkarte_.jpg

 

 

Lasīt vairāk →

Ārkārtējās situācijas laikā uzņēmējiem pieejami vairāki atbalsta veidi

Atlīdzības izmaksa dīkstāvē esošo uzņēmumu darbiniekiem |VID
■ Jāiesniedz VID apkopota informācija par saviem dīkstāvē esošajiem darbiniekiem
■ Valsts maksās dīkstāves pabalstu 75% apmērā no atalgojuma,nosakot maksimālos izmaksas griestus 700 EUR
■ VID pabalstu pārskaitīs uz darba ņēmēja kontu tikai par vienu darba vietu
Kontakti: 67120020, vid@vid.gov.lv
Papildu informācija: https://www.vid.gov.lv/lv/covid-19

Lasīt vairāk →

Covid-19 skartie uzņēmēji no 25. marta var pieteikties ALTUM atbalsta programmām

Krīzes skartie uzņēmumi no šodienas, 25. marta, var pieteikties pagājušajā nedēļā valdībā apstiprinātajiem Attīstības finanšu institūcijas ALTUM jaunajiem atbalsta instrumentiem – garantijām banku kredītu brīvdienām un apgrozāmo līdzekļu aizdevumiem. 

 

Altum-logo-1.png

Lasīt vairāk →

25.03.2020 09:39

Atbalstīsim savējos! Ēdienu piegādātāji Salacgrīvas novadā.

Lai atbalstītu Salacgrīvas novada uzņēmējus šajā laikā un ņemtu dalību akcijā #atbalstivietējo, esam apkopojuši un turpinām papildināt sarakstu ar novada uzņēmumiem, kuri piedāvā iegādāties maltītes līdzņemšanai, vai nogādāt tās līdz namdurvīm, ja esi darbā vai mājās.

Lasīt vairāk →

25.03.2020 08:32

Sāk darboties VID atbalsta tālrunis COVID-19 krīzes skartajiem uzņēmumiem

Lai sniegtu operatīvu un izsmeļošu informāciju visiem uzņēmējiem, kuru darbību  ietekmējusi COVID-19 pandēmija, Valsts ieņēmumu dienestā (VID) no šī gada 25. marta sāk darboties īpaši tam izveidota atbalsta tālruņa līnija 67120020.

Lasīt vairāk →

16.03.2020 11:04

Piesakies granta konkursam "Jauniešu biznesa plānu konkurss uzņēmējdarbības uzsākšanai Salacgrīvas novadā"

Nav sliktuma bez labuma! 
Tā kā valstī izsludināta karantīna, tad šis ir īstais laiks, lai mājās mierīgi piesēstu un "uzliktu uz papīra" savu biznesa ideju!

Joprojām ir atvērta pieteikšanās granta konkursam “Jauniešu biznesa plānu konkurss komercdarbības uzsākšanai Salacgrīvas novadā”.
Pieejamā granta summa 12 500 eiro. Viens biznesa plāna iesniedzējs var pretendēt uz 2500 eiro.

03.03.2020 11:25

Seminārs "Atbalsta iespējas uzņēmējdarbībai"

Latvijas Sociālās uzņēmējdarbības asociācija (socialauznemejdarbiba.lv) sadarbībā ar Salacgrīvas novads domi un British Council Latvia 5.martā pl.14.00 Salacgrīvā JIC "Bāka" rīko semināru "Atbalsta iespējas uzņēmējdarbībā".

Seminārā aicināti piedalīties esošie, topošie uzņēmēji, pedagogi, skolēni un citi interesenti.

Pasākumā laikā uzzināsi:
- Kas ir sociālā uzņēmējdarbība? Salacgrīvas novada domes uzņēmējdarbības konsultante Elīna Lilenblate
- Sociālā uzņēmējdarbība Latvijā un pasaulē. Sociālās uzņēmējdarbības vēstniece, Kultūras un Mākslas centra "Nātre" pārstāve
- Grants "Jauniešu biznes plānu konkurss komercdarbības uzsākšanai Salacgrīvas novadā". E.Lilenblate
Sīkāk varēsi uzzināt par paveikto jauniešu projektos, esošo situāciju. Kam pievērts uzmanību rakstot pieteikumu. Cik ilgs laiks nepieciešams no idejas līdz granta iegūšanai.
Nāc, uzdod jautājumus un uzzini!

Tiekamies jau šīs nedēļas ceturtdienā!

SEMINĀRS.jpg

13.02.2020 11:34

Uzņēmēju konsultatīvās padomes sēde

18.februārī pl.16.00 Salacgrīvas novada domes sēžu zālē (Smilšu ielā 9, Salacgrīva) notiks kārtējā Uzņēmēju konsultatīvās padomes sēde. Laipni aicināti piedalīties arī uzņēmēji, kuri nav UKP sastāvā!

Runāsim par:
-Uzņēmēju dienām Vidzemē (22.-23. maijs);
-Jauno nolikumu ideju konkursam "Radīts Salacgrīvas novadā";
-Gaidāmajiem pasākumiem martā;
-Domes sēdes materiāliem;
-Citiem jautājumiem.

18.02.2020.pptx.jpg

11.02.2020 11:38

Aicinājums ņemt dalību projekta "Mājražošanas jaunrade"

Aicinām pieteikties divu dienu bezmaksas mācību semināram projekta 18-00-A019.332-000006 Mājražošanas jaunrade pasākumā “No vēsturiskā mantojuma līdz inovācijām nākotnes laukos”.

Pieteikšanās anketa

Darba kārtība

Publ_FB_19.02_ (002).jpg

 

mācības.jpg

08.01.2020 09:28

Labklājības ministrija aicina pieteikties bezmaksas intensīvo apmācību kursam veiksmīgas sociālās uzņēmējdarbības uzsākšanai

Labklājības ministrija aicina ikvienu interesentu no visas Latvijas, kam ir sava sociālās uzņēmējdarbības ideja, pieteikties bezmaksas intensīvo apmācību kursam veiksmīgas sociālās uzņēmējdarbības uzsākšanai un īstenošanai. Apmācības būs unikāla iespēja īsā laikā dažādu speciālistu vadībā apgūt gan teorētiskas zināšanas, gan praktiskas iemaņas, lai dibinātu savu sociālo uzņēmumu un ideju beidzot pārvērstu realitātē.

sociālā uzņēmējdarbība.jpg

 

Lasīt vairāk →

11.12.2019 15:33

Salacgrīvas zīmola “Dabas maize” produktus pazīst arī ārpus novada un valsts robežām

Profesionalitāte un mīlestība pret darbu – tā var raksturot IK “Lienes konditoreja” saimnieci, zīmola “Dabas maize” radītāju Lieni Kalniņu. Ar Lieni tiekos viņas ražotnē Salacgrīvā Ostas ielā. Liene ir dzimusi un augusi salacgrīviete. Jau no mazotnes ar lielu aizrautību paticis darboties virtuvē. 

Lasīt vairāk →

11.12.2019 11:47

Siguldas biznesa inkubatorā noris aktīva darbība

Jau trīs gadus Siguldā darbojas Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) Siguldas biznesa inkubators, kur visu šo periodu noris aktīva darbība, tādējādi veicinot biznesa vidi Latvijas reģionos.

 

Magnetic-Latvia-00-1007x1107.png

Lasīt vairāk →

03.12.2019 08:46

8. kārta Eiropas Jūrlietu un zivsaimniecības fondam (EJZF)

Biedrība „Jūrkante” izsludina atklāta konkursa projektu iesniegumu pieņemšanas 8. kārtu Eiropas jūrlietu un zivsaimniecības fonda (EJZF) pasākumā 43.02 „Sabiedrības virzītas vietējās attīstības stratēģiju īstenošana”

ejzf_publicitates_plaksne_1.jpg

Lasīt vairāk →

  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031