skatīties video
Jaunākais video no youtube.com

Šautriņu mešanas čempions – Mareks Kondratjuks

31.05.2018 08:19

25.maija vakarā kebabnīcā “KasTe” tika noskaidrots otrais Salacgrīvas novada atklātā čempionāta uzvarētājs šautriņu mešanā. Par to kļuva Mareks Kondratjuks. Taču pirms lielā kopvērtējuma rezultātu noskaidrošanas notika šī čempionāta 14.posms, kur sacensības notika “CRICKET” izspēlē. Šajā spēlē dalībniekam bija jānosedz sekojoši sektori: 15,16,17,18,19,20 (pa 3 X) un centrs.

Šī posma sacensībās startēja 7 dalībnieki, kur turnīrā dalībnieki tikās katrs ar katru, spēlējot spēli līdz 2 legu uzvarai. Noslēdzoties 14.posma turnīram, dalībnieki ierindojās sekojošās vietās: Cīņā par 1. – 3.vietu iesaistījās 3 dalībnieki, kur visi bija ieguvuši 4 punktus (4 uzvaras un 2 zaudējumi), tādēļ šiem trim dalībniekiem bija jāskaita visu spēļu legu attiecība. Ar vislabāko starpību +5, 1.vietu izcīnīja Ivo Bergmanis. Ar otru labāko attiecību +4, 2.vietu izcīnīja Ivars Bezdelīga. Savukārt ar attiecību +1, 3.vietā ierindojās Guntars Ūdris. 4.vietu posmā izcīnīja Mareks Kondratjuks, 5.vietā - Pauls Vinklers, 6.vietā ierindojās Juris Burdikovs un 7.vietā šajā posmā ierindojās Mārtiņš Skreitulis.

Šī turnīra kopvērtējuma 1.vietu pirms pēdējā posma nodrošinājis jau bija Mareks Kondratjuks, kurš visu turnīra laiku praktiski noturēja līdera pozīcijas. Viņš turnīra kopvērtējumā ieguva 64 punktus un saņēma čempiona kausu. Saspringts šī turnīra 14.posms bija diviem turnīra dalībniekiem - Guntaram Ūdrim (pēc 13.posma 2.vieta) un Ivaram Bezdelīgam (pēc 13.posma 3.vieta). Viss tika noskaidrots tieši 14.posma turnīrā. I. Bezdelīgam, iegūstot augstāku vietu par G.Ūdri, izdevās maksimāli pietuvoties G.Ūdrim un galarezultātā abiem dalībniekiem 56 punkti. Pie vienādu punktu skaitu pēc nolikuma augstāku vietu ieņem dalībnieks, kurš vairākos posmos ir izcīnījis augstākas vietas un tas šoreiz bija I.Bezdelīga, tātad viņam šajā turnīrā 2.vieta un G.Ūdrim 3.vieta. 4.vietā – Pauls Vinklers (46p.), 5.vietā – Mārtiņš Skreitulis (43p.), 6.vietā – Ivo Bergmanis (38p.), 7.vietā – Juris Burdikovs (35p.), 8.vietā – Ainars Šmits (27p.), 9.vietā – Juris Jankovskis (25p.) un 10.vietā – Oļegs Linko (20p.). Visu kopvērtējuma tabulu un rezultātus var skatīt zem teksta vai Salacgrīvas mājas lapā www.salacgriva.lv sadaļā sports (šautriņu mešana).

Turnīra noslēgumā tika pasniegtas arī specbalvas. Māriņš Skreitulis specbalvu saņēma par to, ka piedalījies visos 14.čempionāta posmos. Ivaram Bezdelīgam specbalva kā visvairāk progresējošam čempionāta dalībniekam. Savukārt Pauls Vinklers tika apbalvots ar čempionāta “simpātijas” balvu.

Paldies kebabanīcas “KasTe” īpašniekiem Agnesei un Žanim par silto uzņemšanu mājīgajās telpās. Noslēdzoties šim turnīram, “KasTes” saimnieki dāvāja arī pārsteiguma balvas šī turnīra kopvērtējuma pirmo trīs vietu ieguvējiem.

Paldies spēlētājiem, kuri piedalījās šajā čempionātā un Salacgrīvas novada domei par balvām. Uz tikšanos nākošajā sezonā!