30. maijs, 2024, Ceturtdiena

Lolita, Vitolds, Letīcija

skatīties video
Jaunākais video no youtube.com

Pieteikšanās IV Starptautiskā Salacgrīvas klasiskās mūzikas festivāla meistarklasēm

23.04.2013 09:04

Salacgrīvas novada dome 2013.gada jūlijā un augustā Salacgrīvā organizēs ceturto Starptautisko Salacgrīvas klasiskās mūzikas festivālu, kurā piedalīsies izcili mūziķi no Krievijas, Itālijas, Spānijas un Latvijas. Festivāla laikā no 26.jūlija. līdz 4.augustam labākajiem Latvijas mūzikas skolu audzēkņiem būs iespēja apgūt mūzikas meistarības noslēpumus meistarklasēs pie izciliem instrumentālistiem – vijolniekiem - Alekseja Lundina (Krievija), Domeniko Nordio (Spānija), Ulda Sprūdža (Latvija), klavieres - Vsevoloda Dvorkina un Mariannas Aivazovas Livafinu (Itālija), flautas spēli pie Ilonas Meijas (Latvija), akordeonu pie Ņikitas Vlasova (Krievija), alta spēli pie Serge Savrova (Itālija), saksofonu pie Kārļa Vanaga (Latvija) un čellu pie Ivara Bezprozvanova (Latvija)

klasika2013.jpg

Iespēja mācīties meistarklasēs būs tiem Latvijas mūzikas skolu audzēkņiem, kurus konkursa kārtībā izvēlēsies pedagogi. Lai audzēknis piedalītos meistarklasēs viņam, vai viņa pedagogam jāaizpilda pieteikuma anketa. Audzēkņu pieteikšana meistarklasēm notiek no 23.aprīļa līdz 15.maijam.

Klasiskās mūzikas festivāls ir kļuvis par jauku ikgadēju tradīciju, kura pulcē Salacgrīvā izcilas Eiropas, Krievijas un Latvijas klasiskās mūzikas zvaigznes. Festivāls būs brīnišķīga iespēja apgūt mūzikas noslēpumus pie slaveniem mūzikas pedagogiem, dalīties pieredzē un radošajos meklējumos jaunajiem un jau slavas virsotnes sasniegušajiem mūziķiem, bet festivāla apmeklētājiem gūt baudījumu dvēselei un garam.

Festivāla laikā notiks klasiskās mūzikas koncerti Salacgrīvā, Ainažos un Liepupē, mūzika skanēs baznīcās, kultūras namos un brīvā dabā. Gala, jeb festivāla noslēguma koncerts notiks Kapteiņu ostā uz ūdenī peldošās skatuves 4.augustā. 

Biļetes uz festivāla koncertiem no 1.jūlija varēs iegādāties Biļešu paradīzes kasēs, Salacgrīvas Tūrisma informācijas centrā un Salacgrīvas kultūras namā. 

Festivāla mākslinieciskais vadītājs, „Virtuozi Moskvi” un „Mocart – kvartet” pirmā vijole Aleksejs Lundins par festivālu saka “Daba un mūzika, kas var būt labāks un svarīgāks? Salacgrīvā ,kas atrodas vienā no skaistākajām Latvijas vietām ,mūzika var skanēt ne tikai dažādās zālēs, bet arī brīvā dabā ,kas radīs brīvību mūziķu saskarsmē ar festivāla viesiem”.  

„Salacgrīvas pilsēta jau kļuvusi pazīstama ar mūzikas festivālu organizēšanu un šis kamermūzikas festivāls kļuvis par vēl vienu spilgtu iespaidu pilsētas muzikālo pasākumu virknē”, pārliecināts ir Salacgrīvas novada Domes priekšsēdētājs Dagnis Straubergs.

Audzēkņa pieteikuma anketa

Meistarklašu nolikums

Informāciju sagatavoja Ilga Tiesnese – Salacgrīvas novada domes informācijas nodaļas vadītāja

64071987, 26545574

mk logo fest.jpg

  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031