09. jūlijs, 2020, Ceturtdiena

Asna, Asne, Zaiga

skatīties video
Jaunākais video no youtube.com

Sendija Mierente 2.vietas ieguvēja “Olimpisko dienu 2019” zīmēšanas konkursā

12.11.2019 11:32

Š.g. 20.septembrī Latvijas Olimpiskā komiteja (LOK) rīkoja “Olimpisko dienu 2019”, kurā savu dalību ņēma arī Salacgrīvas pilsēta, sadarbojoties gan ar Salacgrīvas vsk., gan ar PII “Vilnītis”. “Olimpiskās dienas 2019" pasākumu dalībnieki ne tikai piedalījās dažādās fiziskās aktivitātēs, bet arī vairākos radošajos konkursos. 

Tie bija zīmējumu konkurss pirmskolas izglītības iestādēm, zīmējumu konkurss sākumskolai (1. – 6.klasei) par tēmu “Latvijas Olimpiskās komandas talismans” un eseju konkurss “Iedvesmas vēstule Latvijas Olimpiskajai komandai”. Sadarbībā ar Salacgrīvas vsk. un PII “Vilnītis” mēs piedalījāmies zīmēšanas konkursā, kur, izvērtējot 3 labākos darbus no bērnudārza un skolas, tika iesūtīts LOK “Olimpiskās dienas” konkursam. Un piektdien, 8.novembrī Rīgā “Rimi virtuvē” norisinājās svinīgā apbalvošanas ceremonija.Radošajos konkursos tika apbalvoti 3 (trīs) labākie darbi katrā nominācijā, kur darbus izvērtēja kompetenta žūrija. PII grupā zīmēšanas konkursā 2. vieta tika piešķirta Salacgrīvas PII “Vilnītis” audzēknei Sendijai Mierentei. Sendija balvas saņēma no LOK ģenerālsekretāra Žorža Tikmera un mākslinieces Intas Bērentes-Strengas. Pēc svinīgās ceremonijas LOK visiem konkursa laureātiem, viņu pedagogiem un vecākiem bija sagādājuši pārsteigumu, kur burvīgā atmosfērā kopā ar pavāru Mārtiņu Sirmo tika pagatavotas gardas pusdienas.

Paldies Sendijas vecākiem, Sendijas PII “Vilnītis” skolotājāmMaijai Treimanei, Santai Gailei un skolotāja palīdzei Baibai Gorbuņai par ieguldīto darbu.

Sveicam Tevi Sendij!

Sporta metodiķe Mārīte Jankovska