03. jūlijs, 2020, Piektdiena

Verita, Everita, Benita

skatīties video
Jaunākais video no youtube.com

Salacgrīvā ir pašapkalpošanās automazgātava!

21.10.2019 12:11

Salacgrīvā ir pašapkalpošanās automazgātava!

16.oktobrī Salacgrīvā darbu uzsāka Latvijā ražota DIPSTAGE pašapkalpošanās automazgātava, projekta realizētājs SIA Larko. Jaunā “DIPSTAGE” automazgātava uzbūvēta redzamā vietā pie autoceļa VIA Baltica, Vidzemes ielā 4a, Salacgrīvā, pie Salacgrīvas doktorāta. Līdz ar to “DIPSTAGE’’ automazgātava pieejama ne tikai Salacgrīvas novada iedzīvotājiem, bet arī pilsētas viesiem un visiem autovadītājiem, kas izmanto autoceļu Rīgas – Tallina. 

Jaunā automazgātavas stacija izbūvēta, ieguldot SIA LARKO privāto finansējuma līdzekļus, kā arī piesaistot finanšu institūcijas ALTUM uzņēmējdarbības atbalsta programmas līdzekļus Latvijas reģionu attīstībai, investējot iekārtās un infrastruktūras izveidē 100000 eiro. Automazgātavas ražotājs ir SIA DIPSTAGE, Latvijā radīts inovatīvs uzņēmums, kas specializējas automazgātavu ražošanā un ir arī saņēmis LIIA konkursa “Firmas noslēpums” inovāciju balvu.

Salacgrīvā uzbūvēta sestā “DIPSTAGE” pašapkalpošanās automazgātava Latvijā, kas ir atklāta tipa automazgātava ar 2 mazgāšanas boksiem, kuros klients, izmantojot automazgātavas aprīkojumu, mazgā savu auto pats.

SIA “Larko” projektu vadītājs Jānis Kotlers stāsta: “doma būvēt automazgātavu Salacgrīvā radās pirms pieciem gadiem, tagad, pēc četru gadu darba esam sasnieguši rezultātu un uzbūvējuši pašapkalpošanās automazgātavu. Līdz šim esam uzbūvējuši automazgātavas Mārupē, Bauskā, Iecavā, divas Ķekavā un tagad Salacgrīvā. Vasaras kopā ar ģimeni pavadām Salacgrīvas novadā, tāpēc arī izvēlējos būvēt to šeit.”

Atšķirībā no citām automazgātavām DIPSTAGE izmanto efektīvus, videi drošus, Vācijā ražotus mazgāšanas līdzekļus, kuri īsā laikā noārdās nenodarot kaitējumu videi.

Izpētot daudzas automazgātavas, Projektu vadītājs Jānis ir secinājis, ka no tirgū esošajiem  automazgāšanas līdzekļiem, ko automazgātavās izmanto auto mazgāšanai, dažkārt auto ir ļoti intensīvi jāskalo, lai nepaliktu nosēdumi.  Šī  automazgātava izmanto šķidro mazgāšanas līdzekli, kas efektīvi notīra auto virsbūvi un pēc kura praktiski nepaliek nosēdumi, un auto izskatās kā jauns.

Salacgrīvas automazgātavā šoferi trīs līdz piecu minūšu laikā, par diviem līdz trim euro, varēs nomazgāt, noskalot, uzklāt vasku un nospodrināt automašīnu ar spīduma programmu. Automazgātavā jāmaksā par izmantoto laiku ko klients pavada mazgājot auto, vidēji 50 eiro centi minūtē. Atkarībā no tā cik ilgi klients mazgā auto, par tik ilgu laiku viņš arī maksā. Ja gribat noskalot vienkārši dubļus un sāli ziemas sezonā pēc kārtējā brauciena uz Rīgu, to varēs izdarīt par vienu euro.

Jānis Kotlers ir pārliecināts, ka katrs autovadītājs pats vislabāk zina kā savs auto ir jāmazgā un tāpēc “pašapkalpošanās automazgātavas kļūst arvien populārākas arī pie mums Latvijā”, viņš teica “mūsu ģimenes uzņēmums uzņēmās šo risku, lai padarītu mūsu vidi sakoptāku. Tīrs auto – tīra vide. Salacgrīvas mazgātava ir īpaša ar to, ka īsā laikā un kvalitatīvi var nomazgāt savu auto un tā ir labākā no visām, kuru ražotājs DIPSTAGE līdz šim ir uztaisījis.”

Salacgrīvas DIPSTAGE var nomazgāt ne tikai vieglo automašīnu un mikroautobusus (augstumā līdz 2,5 metriem), bet arī motociklus, velosipēdus un auto paklājiņus.

Automazgātavas testēšanās dienā satiktais autovadītājs Juris Ezers neslēpa savu apmierinātību: “automazgātava Salacgrīvā bija ārkārtīgi nepieciešama, man ļoti patīk un es visus draugus sūtīšu auto mazgāt uz šejieni. Šī ir ārkārtīgi ērta, videi draudzīga mazgātava, nav betona pamata, izgatavota Ķekavā, divas pistoles auto mazgāšanai, vienā bioloģiskās putas, otra piemērota vairāk ūdens spiedienam. Šeit var nomazgāt mašīnu, apklāt ar aktīvajām putām pēc tam ievaskot un nomazgāt ar PH zema līmeņa ūdeni un nepaliek uz automobiļa pleķi. Iesaku to visiem.”

Ilga Tiesnese

  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031