04. jūlijs, 2022, Pirmdiena

Sandis, Uldis, Ulvis, Sandijs

skatīties video
Jaunākais video no youtube.com

Sveicam novada sportistus!

20.12.2021 07:43

Sveicam novada sportistus!

Sportisti un treneri saņēmuši Limbažu novada pašvaldības naudas balvas par izciliem sasniegumiem sportā
2021. gads sportā bijis sarežģīts un saraustīts. Tomēr tas nav liedzis Limbažu novada Sporta skolas audzēkņiem un treneriem nest skolas vārdu sacensībās Latvijā un pasaulē. Limbažu novada pašvaldība arī šogad sportistiem un treneriem par izciliem sasniegumiem sportā piešķīra naudas balvas.

Limbažu novada pašvaldības naudas balvas par izciliem sasniegumiem Smaiļošanā un Kanoe airēšanā saņēma:
Nauris Tomsons par izcīnīto 1.vietu Latvijas čempionātā smaiļošanā k-2 500m distancē.
Ralfs Kariņš par izcīnīto 1.vietu Latvijas Junioru čempionātā smaiļošanā k-4 500m distancē.
Aelita Imaka par izcīnīto 3.vietu Latvijas čempionātā smaiļošanā k-4 500m distancē.
Lauma Močāne par izcīnīto 1.vietu Latvijas Jaunatnes čempionātā smaiļošanā k-1 4x200m distancē.
Nadīna Ance Tomsone par izcīnīto 2.vietu Latvijas Jaunatnes čempionātā smaiļošanā k-2 500m distancē.
Gabriela Nikonova par izcīnīto 1.vietu Latvijas Jaunatnes čempionātā smaiļošanā k-1 4x200m distancē.
Edgars Bitmanis par izcīnīto 1.vietu Latvijas Jaunatnes čempionātā smaiļošanā k-2 500m distancē.
Roberts Lēpmanis par izcīnīto 1.vietu Latvijas Jaunatnes čempionātā smaiļošanā k-1 4x200m distancē.
Mārtiņš Hmeļovs par izcīnīto 3.vietu Latvijas Jaunatnes čempionātā smaiļošanā k-2 200m distancē.
Elizabete Vīksne par izcīnīto 1.vietu Latvijas čempionātā smaiļošanā un kanoe airēšanā k-2 500m distancē.
Sammera Pojarkova par izcīnīto 1.vietu Latvijas čempionātā smaiļošanā un kanoe airēšanā k-2 1000m distancē.
Rihards Alksnis par izcīnīto 1.vietu Latvijas jaunatnes čempionātā smaiļošanā un kanoe airēšanā k-1 4x200m distancē.
Oskars Paimetovs par izcīnīto 1.vietu Latvijas jaunatnes čempionātā smaiļošanā un kanoe airēšanā k-1 4x200m distancē.
Beāte Skreitule par izcīnīto 3.vietu Latvijas jaunatnes čempionātā smaiļošanā un kanoe airēšanā k-1 4x200m distancē.
Ernests Vagulis par izcīnīto 1.vietu Latvijas jaunatnes čempionātā smaiļošanā un kanoe airēšanā k-2 200m distancē.
Raivo Šmits par izcīnīto 3.vietu Latvijas jaunatnes čempionātā smaiļošanā un kanoe airēšanā c-1 4x200m distancē.
Adrians Podenskis par izcīnīto 3.vietu Latvijas jaunatnes čempionātā smaiļošanā un kanoe airēšanā c-1 4x200m distancē.
Toms Mihalovičs par izcīnīto 3.vietu Latvijas jaunatnes čempionātā smaiļošanā un kanoe airēšanā c-1 4x200m distancē.
Diāna Pojarkova par izcīnīto 2.vietu Latvijas jaunatnes čempionātā smaiļošanā un kanoe airēšanā k-1 200m distancē.
Vanesa Pojarkova par izcīnīto 1.vietu Latvijas čempionātā smaiļošanā un kanoe airēšanā k-4 200m distancē.
Juris Alsbergs par izcīnīto 2.vietu Latvijas čempionātā smaiļošanā un kanoe airēšanā k-2 1000m distancē.
Sabīne Pīlāga par izcīnīto 2.vietu Latvijas čempionātā smaiļošanā un kanoe airēšanā k-4 200m distancē.
Ričards Vagulis par izcīnīto 1.vietu Latvijas čempionātā smaiļošanā un kanoe airēšanā k-4 500m distancē.
Marietta Mališeva par izcīnīto 2.vietu Latvijas jaunatnes čempionātā smaiļošanā un kanoe airēšanā k-2 500m distancē.
Kristaps Vīksne par izcīnīto 2.vietu Latvijas jaunatnes čempionātā smaiļošanā un kanoe airēšanā k-2 500m distancē.
Jānis Kaurāts par izcīnīto 3.vietu Latvijas junioru čempionātā smaiļošanā un kanoe airēšanā k-1 200m distancē.
Krista Bērziņa par izcīnīto 1.vietu Latvijas čempionātā smaiļošanā un kanoe airēšanā k-2 200m MIX distancē.
Kristofs Zaļupe par izcīnīto 1.vietu Latvijas jaunatnes čempionātā smaiļošanā un kanoe airēšanā k-1 4x200m distancē.
Magdalēna Kreišmane par izcīnīto 3.vietu Latvijas jaunatnes čempionātā smaiļošanā un kanoe airēšanā k-1 4x200m distancē.
Santa Strode par izcīnīto 3.vietu Latvijas čempionātā smaiļošanā un kanoe airēšanā k-1 200m distancē.
Markuss Boļšijs par izcīnīto 1.vietu Latvijas jaunatnes čempionātā smaiļošanā un kanoe airēšanā k-1 4x200m distancē.
Regnārs Barons par izcīnīto 3.vietu Latvijas jaunatnes čempionātā smaiļošanā un kanoe airēšanā c-1 4x200m distancē.
Sigita Monta Dreimane par izcīnīto 1.vietu Latvijas čempionātā smaiļošanā un kanoe airēšanā k-4 500m distancē.
Dāvis Zujevs par izcīnīto 3.vietu Latvijas čempionātā smaiļošanā un kanoe airēšanā k-4 500m MIX distancē.
SPORTISTU TRENERI:
Kaspars Močāns, Uldis Močāns, Māris Bergšteins, Andriana Bogdanova, Igo Ažuks, Artis Barons, Genādijs Zujevs

Limbažu novada pašvaldības naudas balvas par izciliem sasniegumiem Vieglatlētikā saņēma:
Aleksis Goba par izcīnīto 2.vietu Latvijas čempionātā 100m skrējienā.
Marta Kociņa par izcīnīto 2.vietu Latvijas čempionātā šķēpmešanā.
Jēkabs Tomsons par izcīnīto 2.vietu Latvijas čempionātā lodes grūšanā
Rēzija Špone par izcīnīto 3.vietu Latvijas U18 čempionātā šķēpa mešanā
Niks Kalvāns par izcīnīto 1.vietu Latvijas U14 čempionātā 4x100m stafetē
Toms Jansons par izcīnīto 1.vietu Latvijas U14 čempionātā 4x100m stafetē
Kristers Miklāvs par izcīnīto 1.vietu Latvijas U14 čempionātā 4x100m stafetē
Kitija Zaula par izcīnīto 1.vietu Latvijas čempionātā 400 m/b
Miks Gustavs Šalmis par izcīnīto 3.vietu Latvijas U20 čempionātā šķēpa mešanā
Aleks Ajibola Dezmonds par izcīnīto 1.vietu Latvijas U14 čempionātā 4x100m stafetē
Jānis Bērziņš par izcīnīto 3.vietu Latvijas čempionātā 110 m/b
SPORTISTU TRENERI:
Astrīda Gromova, Ginta Teko, Agris Ķirsis, Aivars Rolmanis

Limbažu novada pašvaldības naudas balvas par izciliem sasniegumiem Dambretē saņēma:
Elizabete Norenberga par izcīnīto 2.vietu Latvijas junioru čempionātā 100 lauciņu dambretē.
Klāvs Norenbergs par izcīnīto 1.vietu Latvijas junioru čempionātā 100 lauciņu dambretē.
Diāna Malofeja par izcīnīto 1.vietu Latvijas junioru čempionātā 100 lauciņu dambretē.
Sintija Malofeja par izcīnīto 1.vietu Latvijas komandu čempionātā U16 grupā 100 lauciņu dambretē.
Taīda Kalniņa par izcīnīto 1.vietu Latvijas komandu čempionātā U16 grupā 100 lauciņu dambretē.
Artūrs Nipers par izcīnīto 2.vietu Latvijas komandu čempionātā U19 grupā 64 lauciņu dambretē.
Miks Magone par izcīnīto 2.vietu Latvijas komandu čempionātā U19 grupā 64 lauciņu dambretē.
Evita Lindenberga par izcīnīto 2.vietu Latvijas komandu čempionātā U19 grupā 64 lauciņu dambretē.
Mārtiņš Pommers par izcīnīto 2.vietu Latvijas komandu čempionātā U10 grupā 100 lauciņu dambretē.
Roberts Pommers par izcīnīto 2.vietu Latvijas komandu čempionātā U10 grupā 100 lauciņu dambretē.
Gustavs Ķurēns par izcīnīto 2.vietu Latvijas komandu čempionātā U10 grupā 100 lauciņu dambretē.
Katrīna Reiziņa par izcīnīto 2.vietu Latvijas komandu čempionātā U10 grupā 100 lauciņu dambretē.
Alberts Treijs par izcīnīto 2.vietu Latvijas komandu čempionātā U10 grupā 64 lauciņu dambretē.
Marta Grāvīte par izcīnīto 2.vietu Latvijas komandu čempionātā U10 grupā 64 lauciņu dambretē.
SPORTISTU TRENERI:
Kārlis Treijs, Kārlis Ozols

VOLEJBOLS:
Alise Aleksāne par izcīnīto 3. vietu Latvijas jaunatnes čempionātā pludmales volejbolā.
Letīcija Tauriņa par izcīnīto 3. vietu Latvijas jaunatnes čempionātā pludmales volejbolā.
SPORTISTU TRENERE:
Ineta Sprancmane

 

    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031