06. maijs, 2021, Ceturtdiena

Didzis, Gaidis

skatīties video
Jaunākais video no youtube.com

Liepupes brīvprātīgie iemēģina tehniku

21.04.2021 14:12

Liepupes brīvprātīgie iemēģina tehniku

Pagājušajā gadā rakstījām, ka Ainažu brīvprātīgo ugunsdzēsēju biedrība paplašinās un Korģenes postenim pievienojas arī Liepupes brīvprātīgie ugunsdzēsēji, izveidojot savu posteni. Nu tas ir noticis un pēc automašīnas un aprīkojuma saņemšanas no Ainažiem, liepupieši ir gatavi darbam, jeb uguns dzēšanai. Lai pārbaudītu un uzlabotu savas prasmes brīvprātīgie ugunsdzēsēji rīko apmācības. Aprīļa sākumā notika automašīnas izmēģinājums: kur un kā paņemt ūdeni, kā strādā auto, hidranti un kā pumpē ūdeni.

Liepupes brīvprātīgo ugunsdzēsēju posteni ar ģimenes, draugu un citu entuziastu palīdzību izveidojusi Kristīne Mauliņa.

Stāstot par Liepupes brīvprātīgo ugunsdzēsēju mācībām un darbu Kristīne uzsver “mums vēl daudz jāmācās, gaidām, kad beigsies Covid noteiktie ierobežojumi, lai varētu atsākt mācības reizi mēnesī. Mums trūkst brīvprātīgo ugunsdzēsēju - Cilvēku, kuri būtu gatavi, vajadzības gadījumā, nākt palīgā. Vieglāk un labāk ir mierīgi sēdēt mājās, siltumā. ”

19.aprīlī Liepupes brīvprātīgie ugunsdzēsēji piedalījās kūlas ugunsgrēka dzēšanā. 

Nākamā Liepupes brīvprātīgo ugunsdzēsēju tikšanās ir 2.maijā. Ja esi drosmīgs, spēcīgs un vēlies kļūt par brīvprātīgo ugunsdzēsēju – pievienojies! Sazināties vari ar Kristīni Mauliņu, kura uz ugunsgrēka vietām ir gatava braukt kā šoferis.

Kristīne un Liepupes brīvprātīgie ugunsdzēsēji, tāpat kā Ainažu brīvprātīgās ugunsdzēsēju biedrība saka lielu paldies pašvaldībai par finansiālo atbalstu.

Salacgrīvas novada Ainažu brīvprātīgo ugunsdzēsēju biedrībai ir sena vēsture, un jau vairākus desmitus gadu tā pulcējusi entuziastus - vīrus, kuri savā brīvajā laikā uztur kārtībā ugunsdzēsības mašīnas, ekipējumu un ir gatavi palīdzēt ugunsnelaimē nonākušajiem.

Ilga Tiesnese

     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31