06. maijs, 2021, Ceturtdiena

Didzis, Gaidis

skatīties video
Jaunākais video no youtube.com

Konkurss jauniešu brīvprātīgā darba IG profilā.

13.04.2021 08:56

Konkurss jauniešu brīvprātīgā darba IG profilā.

Šis gads Salacgrīvas novadam ir sācies ļoti labi, ne tikai tādēļ, ka tiek uzlabota mūsu pilsētu infrastruktūra, bet arī daudz darba tiek ieguldīts formālās, interešu un neformālās izglītības jomās, lai jauniešus sagatavotu nākotnei. Spēkā esošais nolikums par plānotu un organizētu jauniešu brīvprātīgo darbu sniegs iespēju apgūt brīvprātīgā darba pieredzi, kā arī atjaunotais Salacgrīvas novada Jaunatnes konsultatīvās padomes 2021. gada sastāvs strādā pie jaunām idejām un risinājumiem, kā uzlabot mūsu jauniešu šodienu un nākotni ar mērķi veicināt arī pašos jauniešos interesi domāt un līdzdarboties sabiedriskos procesos.

Vai esi jau dzirdējis, ka jauniešiem vecumā no 13 līdz 25 gadiem ir iespēja kļūt par brīvprātīgā darba veicēju Salacgrīvas novadā? Kas īsti ir Brīvprātīgais darbs? Tas ir organizēts un uz labas gribas pamata veikts fizisks vai intelektuāls bezatlīdzības darbs sabiedrības labā. Šis teikums iespējams Tevi neieinteresēja, bet vai Tu zināji, ka palīdzēšana citiem patiesībā palīdz arī mūsu garīgajai un pat fiziskajai veselībai? Ir pierādīts, ka, veicot brīvprātīgo darbu, īpaši tādu, kas saistīts ar labdarību, tiek samazināts stresa, nemiera un dusmu līmenis. Mērot hormonus un smadzeņu aktivitāti, pētnieki ir atklājuši, ka, palīdzot citiem, būtiski palielinās apmierinājums. Izlasot šo jau vien gribas kādam palīdzēt un iegūt laimes hormonus!

 

Kamēr atvērtu vakanču nav, Tev ir iespēja piedalīties mūsu konkursā, kur iespējams laimēt superīgas balviņas – Savā īpašumā varēsi iegūt kaut ko, lai:

- IEKLAUSĪTOS- Havit bezvadu austiņas;

- PAMANĪT- “Sveicieni” @sveicieni krāsojamās pastkartes;

- JUST- “MAME skin” @mame_skin komplektu ar skrubjiem! Kur pats varēsi sakomplektēt sev vēlamos aromātus!

Kas tev ir jādara, lai Tu piedalītos konkursā?

Ja Tev ir instagram profils, ieej savā Instagram kontā, meklētājā ieraksti @brivpratigais_novada. Izlasi mūsu ierakstu par konkursu un seko visiem konkursa noteikumiem. Ja visu esi izdarījis, kā rakstīts noteikumos, tad apsveicu, Tu piedalies mūsu konkursā ar iespēju laimēt kādu no minētajām balvām.

Konkursa izloze notiks 19. aprīlī.

Piesekojot Salacgrīvas novada jauniešu brīvprātīgā darba profilam instagramā, ikdienā Tev būs iespēja uzzināt par aktualitātēm brīvprātīgā darba jomā ne tikai Salacgrīvas novadā, bet arī Latvijā un Eiropā, iepazīties ar brīvprātīgā darba veicējiem kā arī organizētājiem un vēstnešiem. Ja Tev rodas kādi jautājumi, droši raksti mums un “Krāj punktus karmai”! Plašāku informāciju vari atrast arī www.facebook.com/jauniesiem.

 

Informāciju sagatavoja

Amanda Reiziņa, Salacgrīvas novada brīvprātīgā darba vēstnese.

     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31