28. februāris, 2021, Svētdiena

Skaidrīte, Justs, Skaidra

skatīties video
Jaunākais video no youtube.com

Salacgrīvas bibliotēkā pabeigts remonts

19.02.2021 14:27

Salacgrīvas bibliotēkā pabeigts remonts

Salacgrīvas novada bibliotēkā nupat pabeigti remontdarbi. Līgumā ar darbu veicēju SIA “Procel PRO OU Latvijas filiāle” par telpu vienkāršoto atjaunošanu teikts, ka būvniekam demontējot divas stikla starpsienas, ir jāveic telpu remontdarbi un viena starpsiena jāatjauno, jānomaina zāles un darbinieku telpas durvis, kā arī jānomaina lasītavas telpā gaismekļi, izveidojot piekārto griestu sistēmu un jāievelk jauna elektroinstalācija.

Pašvaldība šiem remontdarbiem atvēlēja 19 674 euro (ar PVN).

Salacgrīvas novada bibliotēkas vadītāja Hedviga Inese Podziņa ar veiktajiem remontdarbiem ir apmierināta “celtnieki strādāja līdz pēdējai sekundei. Pielāgojāmies viņu darba laikam un vīri strādāja no rītā deviņiem, līdz vēlam vakaram, arī sestdienās. Parasti par celtniekiem saka ka nav labi, bet mēs par savējiem varam teikt tikai tos labākos vārdus. Strādāja kā priekš sevis, malači.”

 Salacgrīvas bibliotēka nu ir gaišāka un plašāka, bibliotēkas vadītāja stāsta “daudzus gadus mēs dzīvojām kā pagātnes ēnā, bijām “padomija”  un lasītāji bieži mums vaicāja, kad būs bibliotēkā kādi uzlabojumi. Tagad, veicot remontdarbus telpas ir kļuvušas plašākas, ir sakārtota servera un atpūtas telpa, arī mūsu ģērbtuvīte, kas nebija remontēta kopš ēkas uzcelšanas. Skaista ar regulējamiem gaismekļiem ir jaunā izstāžu siena. Telpai tagad ir modernāks skats un noteikti apmeklētājiem patiks.”

Kad beigsies ārkārtas situācija, Hedviga Podziņa, plāno “ar glanci” atklāt atjaunotās bibliotēkas telpas un piebilst “šis bija ļoti pateicīgs laiks remontam. Bibliotēka bija apmeklētājiem slēgta un celtnieki varēja droši strādāt. Tagad vēl jāsagaida jauns abonementu galds un ir laiks sakārtoties, katru grāmatu atputekļot un nolikt savā vietā.”

Ilga Tiesnese

1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728