23. janvāris, 2021, Sestdiena

Strauta, Grieta

skatīties video
Jaunākais video no youtube.com

Zvejnieku parka stadionā darbi turpināsies

23.11.2020 15:09

Turpinot atpūtas un sporta kompleksa “Zvejnieku parks” stadiona sakārtošanu, Salacgrīvas novada dome ir uzsākusi sarunas ar Latvijas Vieglatlētikas savienību (LVS) par iespējamo sadarbību sacensībām atbilstošas infrastruktūras izveidē. Latvijas Vieglatlētikas savienības ģenerālsekretārs Dmitrijs Miļkevičs uzsver, ka “ļoti nozīmīgs faktors sportistu izaugsmē un attīstībā ir regulāra un kvalitatīva treniņu procesa organizēšana, kā arī dalība dažāda līmeņa vieglatlētikas sacensībās.

Katru gadu Latvijas Vieglatlētikas savienība izskata jaunas vieglatlētikas sacensību norises vietas Latvijā, kuru skaits ir ierobežots, tāpēc Salacgrīvas novada domes vēlme ieguldīt finansējumu Zvejnieku parka stadiona attīstībā, lai radītu sacensību norisei labvēlīgus apstākļus, iezīmē jaunu punktu mūsu plānoto sacensību kartē.”

Salacgrīvas novada domes priekšsēdētājs Dagnis Straubergs ir pārliecināts, ka atbilstoša infrastruktūra Zvejnieku parka stadionā būs pamats regulārai vieglatlētikas sacensību norisei novadā. “Mēs esam uzsākuši Zvejnieku parka stadiona rekonstrukciju, ir izbūvēts skrejceļš ar astoņiem celiņiem, kas atbilst starptautisko normu prasībām,” stāsta pašvaldības vadītājs, “šobrīd esam uzsākuši izpēti kā stadionu pilnībā sakārtot atbilstoši starptautisko sacensību prasībām. Sadarbība un konsultācijas ar Latvijas Vieglatlētikas savienību palīdzēs mums veikt Zvejnieku parka rekonstrukciju un plānot vieglatlētikas treniņnometnes un sacensības Latvijas un starptautiskā mērogā.”

Latvijas Vieglatlētikas savienība atzinīgi novērtē pašvaldības atbalstu un mūsu novada sporta skolotāju, treneru un jauno sportistu ieguldīto darbu un gūtos rezultātus dažāda mēroga sacensībās. Vairāki Limbažu un Salacgrīvas novadu sporta skolas audzēkņi ir Latvijas izlases kandidāti dalībai 2021.gada Baltijas un Eiropas mēroga izlases sacensībām.

Nepieciešamības gadījumā LVS speciālisti ir gatavi sniegt konsultācijas par stadiona sertifikāta iegūšanas procesu, kas kalpo kā priekšnoteikums, lai varētu organizēt Zvejnieku parka stadionā augsta līmeņa sacensības. Papildus, jau tuvākajā laikā ir plānots uzsākt vieglatlētikas tiesnešu apmācības, kurās noteikti iesaistītu arī mūsu novada aktīvākos sporta jomas pārstāvjus, lai veidotu zinošu un konkurētspējīgu vietējo sacensību organizatoru komandu.

Konkurss uz Zvejnieku parka stadiona projektēšanas un būvniecības otro kārtu tiks izsludināts šī gada nogalē. Otrajā stadiona rekonstrukcijas kārtā plānojas izbūvēt vieglatlētikas sektorus, papildus karogkātus un sakārtot tribīnes. Konsultējoties ar Latvijas futbola federāciju ir plānots sakārt arī futbola laukumu.

Ilga Tiesnese

    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031