25. oktobris, 2020, Svētdiena

Beāte, Beatrise

skatīties video
Jaunākais video no youtube.com

Jahtu laukumā tūlīt sāksies darbi

07.10.2020 12:29

2016.gada janvārī Salacgrīvas novada ziņās pašvaldības vadītājs Dagnis Straubergs sacīja “Lielās Talkas laikā visi kopā labiekārtosim šo laukumu, iedzīvotāji varēs dāvināt augu stādus laukuma apstādījumiem. Pagaidām nav plānots tur būvēt kapitālas būves, atstāsim iespēju laukumu transformēt tad, kad tas būs nepieciešams. 

Kāpēc mēs tik ilgu laiku nevaram izlemt ko darīt ar šo laukumu – skaidrojums ir vienkāršs - šī vieta ir pārāk vērtīga, lai tur nepārdomāti uzbūvētu ko nederīgu, arī nobruģēt to būtu bezjēdzīgi un bezgaumīgi… vienīgi putekļus nenestu pa gaisu….” Maijā notika Jahtu laukuma apzaļumošana, kurā piedalījās novada aktīvisti, pārsvarā seniori. Paldies viņiem par darbu laukuma labiekārtošanā. Pilsētas centrā, visi kopā, radījām skaistu un sakoptu vietu.

Ir pagājuši četri gadi un tagad šajā laukumā ir izbūvēta jahtu servisa ēka, atvērta kafejnīca ab initio un restorāns “Port Grīva”, ir laiks sakārtot un labiekārtot šo laukumu vēlreiz. 

Nākamajā nedēļā SIA “Nobe” uzsāks Jahtu laukuma pārbūves darbus un novada ainavu arhitekte, aicina iedzīvotājus, kuri toreiz ziedoja augus no saviem dārziem un paši piedalījās laukuma labiekārtošanā, paskatīties, varbūt kādu Jahtu laukumā iestādīto košumaugu vēlaties paņemt atpakaļ uz savu dārziņu. Ja rokat ārā kādu no augiem, dariet to pieklājīgi, nepiedrazojot un neatstājot nederīgos augus laukumā.

Ilga Tiesnese