06. augusts, 2020, Ceturtdiena

Aisma, Askolds

skatīties video
Jaunākais video no youtube.com

Radošās nodarbības BĀKĀ

22.07.2020 15:30

Pēc ilgākas pauzes jauniešiem atkal būs iespēja izpaust savus talantus vai atklāt jaunas aizraušanās, praktiski darbojoties jaunrades nodarbībās Salacgrīvā, Sila ielā 2, Jaunatnes un uzņēmējdarbības iniciatīvu centrā “BĀKA”. Vasaras nodarbības notiks ceturtdienās no 14:00 līdz 17:00 jauniešiem vecumā no 11 gadiem.

Lai piedalītos nodarbībās nav nepieciešamas specifiskas priekšzināšanas, jo nodarbības tiks balstītas uz neformālās mācīšanās principiem, kuru laikā mēs apgūsim ne tikai radoši praktisko darbošanos, bet mācīsimies būt – apzināties sevi, mācīsimies darot – iegūsim vai pilnveidosim jaunas prasmes, mācīsimies būt kopā – komunicēt un strādāt grupā, pieņemot arī citādi domājošos un mācīsimies mācīties – nodarbību beigās pārrunāsim iegūto pieredzi, izvērtējot, vai ir apgūts iecerētais. Neformālā izglītība ļauj jauniešiem vairāk iepazīties ar izziņas tipa eksperimentālo mācīšanos brīvā atmosfērā, koncentrējoties vairāk uz radošā procesa daudzveidīgajām iespējām, mazāk - rezultātu.

Pirmajā nodarbībā, kas notiek 23. jūlijā, jauniešiem būs iespēja uzzināt, kas ir poligrāfija un kā strādā tipogrāfijas, izgatavojot personalizētu bloknotu, sākot ar paša veidotām dizaina lapām līdz iespaidīgam vākam par tēmu “Iespēju durvis” vai “Sapņu kērājs”. Nodarbību tēmas katru nedēļu mainīsies un saturs tiks veidots tā, lai jaunieši apgūtu mūsdienu tendencēm, jauniešu interesēm un spējām atbilstošas zināšanas un prasmes, atklājot arī daudzpusīgās darba tirgus iespējas un profesiju izvēles. Informāciju par nodarbību aktualitātēm vai izmaiņām katru nedēļu varēsi uzzināt, apmeklējot www.facebook.com/jicbaaka vai instagram profilā @jic_baaka. 30. jūlijā – audumu apdruka un izšūšana.

Rūpējoties par ikkatra veselību un ievērojot drošības pasākumus, kas saistīti ar Covid-19 situāciju valstī, aicinām interesentus dalībai radošo darbnīcu nodarbībās pieteikties iepriekš, rakstot e-pastu jic@salacgriva.lv vai www.facebook.com/jicbaaka ziņā - minot vārdu, uzvārdu, vecumu un vēlamo nodarbību datumu. Dalībnieku skaits nodarbībās ierobežots. Nodarbības jauniešiem bez maksas – atbalsta Salacgrīvas novada dome. 

 

Jaunatnes lietu speciāliste

Marta Dance