05. decembris, 2020, Sestdiena

Sabīne, Sarma, Klaudijs

skatīties video
Jaunākais video no youtube.com

Salacgrīvas tranzītielas pārbūve

22.05.2020 12:13

Salacgrīvas tranzītielas pārbūve

Ceļu būves firma SIA “Binders” Salacgrīvā veic pilsētas tranzītielas pārbūvi (izņemot tiltu pār Salacu). Tranzītiela (Vidzemes, Viļņu un Pērnavas iela) šķērso pilsētu visā tās garumā, līdz ar to projektā paredzētais būvdarbu apjoms aptvers vairāk nekā 2 km. Projekts paredz ielas pārbūvi no Vidzemes un Valmieras ielas krustojuma līdz Pērnavas un Dzeņu ielas krustojumam jeb no katoļu baznīcas līdz Zvejnieku parkam.

Būvdarbi organizēti pakāpeniski pa posmiem. Pirmā būvdarbu zona aptvers tranzītielas posmu no Zvejnieku parka līdz Tērces ielai. Šobrīd šajā posmā notiek ielas vecā seguma frēzēšanu.

Satiksmei ir slēgta ielas viena brauktuve, kur notiek remontdarbi, bet autotransporta pārvietošanās abos virzienos ar luksoforiem  tiek organizēta pa ielas otru brauktuvi. Būvnieki lūdz ievērot visas būvdarbu zonā izliktās norādes un brīdinājumus. Īpaši vēršam uzmanību uz faktu, ka pietiek tikai vienam autotransporta līdzekļa vadītājam šķērsot būvdarbu zonu pie luksofora sarkanā signāla, lai izjauktu gaidīšanas režīma intervālu pretimbraucošajai transporta plūsmai, kas ir iemesls, lai rastos vēl lielāki sastrēgumi un papildu neērtības gan autovadītājiem, gan būvniekiem. Būvnieki aicina uz sapratni un savstarpēju cieņu!

Projekta pasūtītājs: Salacgrīvas novada dome.

Projekts: SIA “Projekts 3”. Būvuzraudzība: SIA “Jurēvičs un partneri”.

Būvdarbu ģenerāluzņēmējs: ceļu būves firma SIA “Binders”. Būvdarbu izpildei piesaistīts apakšuzņēmējs SIA “Limbažu ceļi”.