09. augusts, 2020, Svētdiena

Madara, Genoveva

skatīties video
Jaunākais video no youtube.com

Sanāksim kopā un iedegsim prieku!

08.01.2020 15:07

21.decembrī Salacgrīvas kultūras namā, jau tradicionālajā Ziemassvētku pasākumā, pulcējās novada seniori. Šī gada sarīkojuma nosaukums “Sanāksim kopā un iedegsim prieku”, pilnībā atbilda zālē esošajai atmosfērai: jautras sarunas un priecīga kņada valdīja pie katra no galdiņiem.

Atklājot novada senioru Ziemassvētku pasākumu, kultūras centra vadītāja Pārsla Dzērve sacīja “esiet sveicināti šajā īpašajā laikā, kuru mēs visi, vēl joprojām, dēvējam par baltāko, mierīgāko un klusāko, kaut gan patiesībā zinām, tas sen vairs nav ne baltākais, mierīgākais un klusākais. Tomēr, mēs visi, no maza bērniņa līdz sirmākajai māmuliņai, zinām, ka šis ir īpašs brīnumu laiks, jo tieši - ziemas saulgriežos - piedzimst gaisma. Katrā mūsu sirsniņā, vienalga kādi burkšķi mēs ikdienā nebūtu, ir šī labā, gaišā daļiņa, kas Ziemassvētku laikā ir gatava gaidīt, pieņemt, piedot, uzņemt, palīdzēt un dalīties. Darīsim to – dalīsimies priekā, teiksim viens otram labus vārdus, domāsim gaišas domas un būsim priecīgi!”

Kopā ar senioriem šajā svētku reizē bija Salacgrīvas novada domes priekšsēdētāja vietnieks Kristaps Močāns, kurš neslēpjot izbrīnu par tik kupli apmeklētu pasākumu, teica: “jūs noteikti esat sabiedrības aktīvākā daļa. Paldies jums par labajiem darbiem un padomiem.”

Novada seniorus Ziemassvētkos un Jaunajā gadā sveica novada sociālā dienesta vadītāja Ilze Eltamma un sociālā darbiniece Inga Veide.

“Šie ir mūsu gaišākie un gaidītākie svētki”, uzrunājot seniorus, sacīja Salacgrīvas novada pensionāru biedrības vadītāja Aija Kirhenšteine, “bet neatkarīgi no tā vai ir sniedziņš vai nē, katrā mājā Ziemassvētku vakarā iedegsies koši sapostā eglīte, smaržos piparkūkas un rūķi dalīs dāvanas. Ziemassvētki ir laiks, kad mēs ne tikai apsveicam viens otru, vēlot labu veselību un panākumus nākošajā gadā, bet arī sakām paldies tiem, kuri dodot mums ticību un spēku, ir blakus visa gada garumā. Mēs, novada seniori, sakām paldies mūsu domei par atbalstu, kādu saņemam. Lielo domes dāvanu maisu mēs veram vaļā jau gada sākumā, jo tajā ir suminājumi senioriem – jubilāriem, novada senioru svētki vasarā, pasākumi Ainažos, Liepupē un Salacgrīvā un šis Ziemassvētku novada senioru pasākums. Maz ir tādu pašvaldību, kurās tik ļoti atbalsta seniorus kā Salacgrīvas novadā. Liels paldies pašvaldības vadītājam Dagnim Straubergam un deputātu komandai.

Aija Kirhenšteine pateicās arī pensionāru biedrības valdei “ir ļoti labi un viegli strādāt komandā, jo ir atbalsts un sapratne.

Savukārt Aijai paldies par ieguldīto darbu, neizsīkstošo enerģiju un čaklumu sacīja paldies biedrības valde, seniori no Korģenes, Lauvām, Ainažiem un redzes invalīdu grupas.

Svētku koncertā seniorus priecēja Salacgrīvas novada mūzikas skolas audzēkņi un pedagogi, senioru koris “Salaca”, bet ballē spēlēja grupa “Avārijas brigāde”.

Ilga Tiesnese