09. augusts, 2020, Svētdiena

Madara, Genoveva

skatīties video
Jaunākais video no youtube.com

“Dūjas jātnieku skolas” aktualitātes

27.12.2019 09:42

“Dūjas jātnieku skolas” aktualitātes

Mēs, biedrības "DŪJAS JĀTNIEKU SKOLA" pārstāvji, Līga Vilne un Christina Runce, kā arī visi mūsu biedri, vēlamies informēt Salacgrīvas novada un Latvijas iedzīvotājus par aktuālākiem notikumiem, kas saistīti ar mūsu biedrības darbību.

Biedrība "DŪJAS JĀTNIEKU SKOLA" (DJS) savu projektu  “Ļauj "DŪJAI" skriet” iesniedza un guva atbalstu Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai finansētās Latvijas Lauku attīstības programmas 2014.-2020.gadam apakšpasākumā „Darbību īstenošana saskaņā ar sabiedrības virzītas vietējās attīstības stratēģiju”.
Mūsu biedrības “DJS” projektu apstiprināja Lauku atbalsta dienesta Ziemeļvidzemes reģionālā lauksaimniecības pārvalde un rezultātā esam tikuši pie divu zirgu piekabes un mācību šķēršļu komplekta. Paldies visiem, kas palīdzēja šim pasākumam notikt.

2019 gada 15 decembrī mēs jau izmantojām jauno divu zirgu piekabi ar zirgiem Prīma un Dipadu - Dapada braucienam uz veco ļaužu mītni „Sprīdīši” Salacgrīvas novadā un Valmieras SOS Bērnu ciematu, kur iepriecinājām visus tur dzīvojošos cilvēkus ar iespēju satikt, samīļot, pabarot un arī pavizināties ar šiem brīnišķīgajiem dzīvniekiem. Zirgus pavadīja mūsu biedrības "DJS" biedri Christina Runce un Līga Vilne, kā arī viens brīvprātīgais cilvēks, kas vēl nav mūsu biedrības biedrs.
Līga Vilne

Logo_ansamblis_bilde_apgr.png