29. maijs, 2020, Piektdiena

Raivis, Raivo, Maksis

skatīties video
Jaunākais video no youtube.com

Senioru diena VĻM "Sprīdīši".

09.10.2019 09:48

1.Oktobrī Starptautisko senioru dienu svinēja arī VĻM “ Sprīdīšos”. Šai dienā jau no rīta darbinieki tecēja kā skudriņas, jo gatavojāmies svētku pasākumam un gaidījām ciemos smukās meitenes jeb ansambli “Dziedātprieks”.

Kopā tika dziedātas dziesmas un klausījāmies ansambļa dalībnieces Evijas skaitītos dzejoļus. Koncertiņš bija ļoti mīļš un ģimenisks. Tika aizskārtas gan iemītnieku, gan ansambļa dalībnieču dvēseļu stīgas. Salacgrīvas vidusskolas 6.a klase bija sagatavojusi senioriem apsveikumus un VĻM”Sprīdīši” direktores p.i. Anita Lūse visiem nolasīja skolēnu vēlējumus. Pavārīte Ginta bija parūpējusies par svētku cienastiņu un “Sprīdīšu “ saime kopā ar ansambļa “Dziedātprieks” meitenēm pie svētku galda dziedot un cienājoties ar gardumiem un ansambļa meiteņu dāvināto, gardo torti, aizvadīja ļoti īpašu vakaru.

Šis svētku pasākums bija kā balva pēc darbīgajiem vasaras mēnešiem. Patinot laika kamoliņu atpakaļ , redzam cik čakli esam darbojušies. Kopīgi mizojām, tīrījām, griezām un šķirojām ogas, zaļumus, augļus un dārzeņus. Pavārītes Ginta, Inese un Dace varēja iesvīst, lai tālāk visu saliktu burkās. Liels prieks, ka mūsu darboties gribētāju pulciņš aug. Kā vienmēr darbs vijās ar atmiņu stāstiem un smiekliem. Liels paldies mūsu čaklajiem rūķiem Jānim Šmitam un Andim Blaževičam, kuri darbojās pie malkas sagatavošanas ziemas mēnešiem, lai mūsu mājās ir silti un omulīgi. Tā kopīgi visi strādājot būsim siltumā un paēduši.

Septembra mēneša sākumā, mizojot un griežot ābolus žāvēšanai, atmiņu stāsti aizceļoja daudz, daudz gadus atpakaļ pie pašu iemītnieku skolas gaitām. Tika stāstīti savi dzīves stāsti kā tad bija... Un šie stāsti ir ar milzīgu pievienoto vērtību ...

Arī šoreiz “Sprīdīšu” saime vēlas pateikt paldies saviem draugiem un labvēļiem, kuru tiešām ir daudz.

 

PALDIES:

Ansamblim “Dziedātprieks”par gardo torti;

Salacgrīvas vidusskolas 6.a klasei par apsveikumu;

z/s “Vāverītes” saimniecei E.Majorei par tomātiem;

I.K.”Lienes konditorejai” personīgi L.Kalniņai par kūciņām;

Ceiku, Kalniņu ģimenēm un A.Veidem par ogām;

Z.Paeglei par ķirbjiem;

A.Celmiņam par cidonijām;

SIA “Baņķis “ - K.Kleinam par reņģēm;

G.Biseniekam par zivīm;

E.Paeglei par dāvinājumu iemītniekiem;

Volksonu ģimenei par dāvināto sīko sadzīves virtuves tehniku;

Darbiniekiem par sarūpētajiem augļiem , dārzeņiem, zaļumiem.

Sūtu pateicību arī tiem ,ko esmu aizmirsusi ierakstīt.

PALDIES darbiniekiem par rūpēm, palīdzību, atbalstu un iemītniekiem par darboties vēlmi. Tikai kopā darot un darbojoties varam veikt lielus darbus. Lai mums visiem veselība, spēks un vēlme darboties un kopā būt.

 Aiva Berdaškeviča.