09. augusts, 2020, Svētdiena

Madara, Genoveva

skatīties video
Jaunākais video no youtube.com

Sadraudzības turnīrā uzvar BK Salacgrīva

07.10.2019 10:38

Sadraudzības turnīrā uzvar BK Salacgrīva

5.oktobrī Salacgrīvas vidusskolā plkst.11:00 notika starptautisks sadraudzības turnīrs basketbola, kurā piedalījās komandas no Latvijas BK Salacgrīva, Grīva un Igaunijas Haademeeste, Saarde. Šāda veida turnīrs notiek jau 19 gadus, kad komandas dodas viena pie otra, lai spēlētu basketbolu un labi pavadītu laiku.

Pirmajā spēle tikās BK Salacgrīva un Saarde, spēle bija ļoti spraiga līdz pat pēdējai minūtei, kur mājinieki svinēja uzvaru. Otrajā spēlē tikās Grīva un Haademeestes komandas. Igauņi iesāka cīņu labāk un ar katru ceturtdaļu nedaudz palielināja pārsvaru, lai arī Grīvas komanda veica izrāvienus, salauzt un mainīt spēles gaitu neizdevās.
Cīņā par 3.vietu tikās Grīva pret Saardi. Jau no pirmās minūtes Saardes komanda izvirzījās vadībā un ar katru nākamo ceturdaļu pārsvaru palielināja. Pēdējās spēles minūtes bija tikai formalitāte, kur mūsu kaimiņi svinēja pārliecinošu uzvaru.
Turnīra galvenajā spēle tikās BK Salacgrīva un Haademeeste. Abas komandas bija noskaņojušās uz nopietnu cīņu. Mājinieku komanda spēli iesāka pārliecinošāk, ar katru spēles minūti cīņa kļuva vēl lielāka. Pēdējā ceturdaļā BK Salacgrīvas komanda bija iekrājusi vērā ņemamu pārsvaru, kuru noturēja un svinēja uzvaru visa turnīrā.
Nākamais turnīrs plānojas aprīlī, kad Salacgrīvas komandas dosies uz Igauniju, lai svinētu sadraudzības turnīra 20 gadu jubileju.
Grīvas komandās spēlēja: E.Vilde, D.Melnalksnis, S.Gromovs, Ģ.Viļļa, K.Valenieks, P.Trops, R.Miksons, E.Eglītis
BK Salacgrīvas komandā spēlēja: E.Jaunbalodis, E.Šilbergs, K.Kalniņš, K.Neimanis, D.Sārs, R.Kānītis, M.Zariņš
 
BK Salacgrīva