Jaunākais video no youtube.com

Jānis Bergs - "Kortu valdnieka" čempions

06.09.2019 10:01

Jānis Bergs -

Augusta mēnesis sporta un atpūtas kompleksā “Zvejnieku parks” pagāja spraigās tenisa cīņās, kur 8 dalībnieki uzsāka cīņu ceturtdaļfinālos. Lai tiktu pusfinālā, ceturtdaļfināla spēle bija jāuzvar un to paveica Mareks Rakuzovs, Jānis Bergs, Mariuss Beķeris un Guntars Zariņš. Savukārt attiecīgi Mārtiņam Skrietulim, Jevgēņijam Mihailovskim, Aldim Riekstiņam un Edgaram Rambam turnīrs ar zaudējumu ceturtdaļfinālā bija beidzies.

Pirmajā pusfinālspēlē tikās Mareks Rakuzovs, kurš divu setu sīvā spēlē ar 2:0 (6-4, 6-4) uzvarēja Guntaru Zariņu. Savukārt otra pusfinālspēle, kurā tikās Jānis Bergs un Mariuss Beķeris, izvērtās vēl aizraujošāka un sīvāka, kur uzvarētājs tika noteikts trijos setos. Šajā spēlē pirmo setu ar rezultātu 3:6 diezgan pārliecinoši uzvarēja M.Beķeris. Spēles otrais sets jau izvērtās ļoti līdzīgs, kur iniciatīvu savās rokās ņēma J.Bergs. Rezultātā uzvarēts otrais sets ar 6:4. Spēles trešo setu savās rokās paņēma J.Bergs, kur setu uzvarēja ar 4-1. Tātad otrā pusfinālā ar rezultātu 2:1 Jānis Bergs uzvarēja Mariusu Beķeri.

Ar nepacietību tika gaidītas finālspēles. Pirmie cīņu uzsāka Mareks Rakuzovs un Jānis Bergs, kuri cīnījās par turnīra galveno titulu. Spēle notika līdz divu setu uzvarai. Lai noskaidrotu titula īpašnieku, spēlei bija vajadzīgi trīs seti. Pirmajā setā savu meistarību un cīņassparu apliecināja M.Rakuzovs, kurš setu uzvarēja ar 6:3. Otrajā setā vadības grožus pārņēma J.Bergs, kurš uzvaru guva ar rezultātu 6:3. Izšķirošajā trešajā setā spēle bija ļoti līdzīga, kur spēles galotni labāk nospēlēja J.Bergs un galarezultātā uzvarēja ar 1:2 (6-3,3-6,2-4). Tātad Salacgrīvas novada čempionāta tenisā “Kortu valdnieks” galveno titulu un 1.vietu izcīnīja Jānis Bergs. Mareku Rakuzovu apsveicam ar izcīnīto 2.vietu. Spēle par 3.vietu notika starp Guntaru Zariņu un Mariusu Beķeri. Šajā spēlē 3.vietas ieguvējs tika noskaidrots divos setos, kur šajā reizē pārliecinošāku spēli aizvadīja G.Zariņš, galarezultātā uzvarot ar rezultātu 2:0 (6-2,6-2).

Tātad pirmais četrinieks ir sekojošs: 4.vietā – Mariuss Beķeris, 3.vietā – Guntars Zariņš, 2.vietā – Mareks Rakuzovs un 1.vietā – Jānis Bergs. Paldies Salacgrīvas novada domei par sarūpētajām balvām un īpašs paldies uzņēmumam SIA “Sportland” un personīgi Mariusam Beķerim par sarūpēto pārsteigumu visiem turnīra dalībniekiem.