29. februāris, 2020, Sestdiena

skatīties video
Jaunākais video no youtube.com

Jūrtakas projekts noslēdzies

20.08.2019 15:33

Jūrtakas projekts noslēdzies

Jūrtakas projekts noslēdzas un, lai analizētu tā sasniegto, dalītos savā pieredzē un oficiāli atklātu garās distances pārgājienu maršruta E9 daļu gar Baltijas jūras piekrasti, mēs vēlamies aicināt Jūs uz noslēguma konferenci un Pārgājiena festivālu 13. un 14. septembrī.

Noslēguma konference notiks 13. septembrī viesnīcā ”Lepanina” Igaunijā. Projekta partneri dalīsies savā pieredzē, pārsteigumos un izaicinājumos, kā arī stāstos un atziņās, veicot 1200 kilometru garo pārgājiena maršrutu. Tāpat tiks runāts par nākotnes plāniem un to, kur mēs atrodamies Eiropā. Vakarā būs neliels pārgājiens viesnīcas apkārtnē.

14. septembrī atklāsim Jūrtaku kā E9 posmu Baltijā. Tā būs jauka kopā sanākšana visiem Jūrtakas draugiem un faniem. Pārgājienā veiksim Jūrtakas maršruta 31. dienu ar nelielām izmaiņām – iesim no Kabli Igaunijā (no “Lepanina” Hotel) līdz Ainažu molam Latvijā. Tie būs apmēram 15 km. Pārgājiena laikā būs dažādas aktivitātes, īpaši tiks padomāts arī par mazajiem gājējiem - droši pievienojies ar visu ģimeni! Pasākums notiks angļu valodā un ir bezmaksas.

Programma un sīkāka informācija: https://coastalhiking.eu/lv/c/news

Obligāta iepriekšēja reģistrēšanās līdz 3. septembrim (gan konferencei, gan pārgājienam):

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScetO9fHXDIMCJE-w3zBnuPyucmOk5mzclhzQdW6TvoBV7MnA/viewform

Iespējams apmeklēt abus pasākumus vai tikai vienu no tiem pēc Jūsu izvēles.

Seko jaunumiem par pārgājienu Facebook pasākumu sadaļā: https://www.facebook.com/events/667193860428884/