skatīties video
Jaunākais video no youtube.com

Zolīte - 6.posma rezultāti

27.03.2018 13:25

Piektdien, 23.martā tika aizvadīts Salacgrīvas novada atklātā čempionāta priekšpēdējais - 6.posms zolītē. Līdz čempionāta noslēgumam atlicis vēl tikai fināla posms, kurš notiks 13.aprīlī. 6.posma sacensībās piedalījās 11 dalībnieki. Turnīra posmā tika izspēlētas 5 kārtas, kur katra kārta ilga 50 min.

Par 6.posma uzvarētāju kļuva kopvērtējuma 4.vietas ieguvējs Normunds Tiesnesis ar 23 punktiem (+59). 2. vietu izcīnīja Juris Burdikovs, kurš posmā ieguva 21 punktu (+53) un 3.vietā,  izcīnot 19 punktus (+24), ierindojās Andris Gailums. Turpmākās vietas dalībnieki sadalīja sekojoši: Māris Rozītis (18p., +40), Raitis Gulbis (18p.,+18), Mareks Kondratjuks (17p., -39), Lauris Kurpnieks (14p.,-7), Gints Ronis (14p., -26),  Vasilijs Marcinkovskis (14p.,-31), Imants Šnepsts (12p.,-43) un Raivis Klaucāns (10p., -55), kurš pēc 5.posma kopvērtējumā ieņēma 1.vietu.

Noslēdzoties 6.posmam, kopvērtējuma tabula no 1.-10.vietai, saskaitot 4 labākos posmus, ir šāda: 1.vietā ar 83 punktiem (+153) izvirzījies Normunds Tiesnesis, uz 2.vietu arī ar 83 punktiem (+69) noslīdēja līdzšinējais turnīra līderis Raivis Klaucāns, 3.vietā ar 80 punktiem (-1) ir Vasilijs Marcinkovskis, 4.vietā – Lauris Kurpnieks – 79p.,-18, 5.vietā  - Mareks Kondratjuks ar 78p.,+27, 6.vietu ieņem Raitis Gulbis ar 76p.,+49, 7.vietā arī ar 76 punktiem (+31) ir Andris Gailums, 8.vietu ar 71 punktu (-25) ieņem Imants Šnepsts, 9.vietā ar 70 punktiem (+20) ierindojas Gints Ronis un 10.vietu noslēdz Māris Rozītis ar 68 punktiem (-66).

Tātad, fināla posms notiks š.g. 13.aprīlī plkst.19.00 kebabnīcā “KasTe” (Salacgrīvā, Viļņu ielā 2). Fināla posms kopvērtējumā obligāti iet ieskaitē. Gaidīsim visus dalībniekus, kas ir piedalījies kaut vienā no čempionāta posmiem.