skatīties video
Jaunākais video no youtube.com

Zolīte - 2.posma rezultāti

17.01.2018 14:45

12.janvārī notika 2.posms Salacgrīvas novada čempionātā zolītē. Uz sacensību otro posmu bija ieradušies 12 dalībnieki, kuri turnīra 2.posmu aizvadīja tiekoties 5 kārtās, katru kārtu spēlējot 50 min.

2.posma rezultāti ir sekojoši:1.vietu ieguva Vasīlijs Marcinkovskis (26p.), 2.vietu izcīnīja Rinalds Treijs (26p.) un 3.vietu izcīnīja Mareks Kondratjuks (23p.). Tālākās vietās dalībnieki ierindojās sekojoši: Imants Šņepsts (22p.), Normunds Tiesnesis (20p.), Raitis Gulbis (20p.), Andris Gailums (19p.), Māris Rozītis (19p.), Lauris Kurpnieks (18p.), Raivis Klaucāns (17p.), Raitis Veinbergs (16p.) un Gints Ronis (14p.).

Pēc pirmajiem diviem posmiem kopvērtējums no 1.- 10.vietai ir sekojošs: 1vietā Mareks Kondratjuks – 43p., 2.vietā Normunds Tiesnesis – 38p., 3.vietā Raivis Klaucāns – 36p., 4.vietā – Lauris Kurpnieks – 35p., 5.vietā Gints Ronis – 34p., 6. – 7.vietu ar 26 punktiem dala Vasilijs Marcinkovskis un Rinalds Treijs, 8.vietā – Māris Rozītis – 24p., 9.vietā Raitis Veinbergs – 23p. un desmitnieku noslēdz Imants Šņepsts ar 22 punktiem. Pilnu kopvērtējuma tabulu var apskatīts www.salacgriva.lv sadaļā sports (zolīte).

Čempionāta 3.posms notiks 9.februārī Salacgrīvā, kebabnīcā “KasTe” (Viļņu ielā 2) plkst.20.00.

Atgādinu, ka kopvērtējumā tiks summēti 3 labāko posmu izcīnītie punkti + fināla punkti. Pavisam notiks 6 posmi + fināls.