skatīties video
Jaunākais video no youtube.com

2.posms zolītē

07.03.2017 07:02

3.martā notika 2.posms Salacgrīvas novada čempionātā zolītē. Uz sacensību otro posmu bija ieradušies 16 dalībnieki, kuri turnīra 2.posmu aizvadīja tiekoties 5 kārtās, katru kārtu spēlējot 45min.

2.posma rezultāti ir sekojoši:1.vietu ieguva Vasīlijs Marcinkovskis (24p.), 2.vietu izcīnīja Aivars Holms (20p.) un 3.vietu izcīnīja Lauris Kurpnieks (20p.). Tālākās vietās dalībnieki ierindojās sekojoši: Aigars Tomsons (20p.), Raitis Veinbergs (18p.), Andris Gailums (18p.), Intars Kušķis (17p.), Andris Losmanis (14p.), Gints Ronis (14p.), Normunds Tiesnesis (14p.), Raitis Gulbis (13p.), Jānis Kalmačs (12p.), Aldis Riekstiņš (12p.), Jānis Vītols (12p.), Māris Rozītis (10p.) un Ivars Bezdelīga (2p.).

Pēc pirmajiem diviem posmiem kopvērtējums no 1.- 10.vietai ir sekojošs: 1vietā Lauris Kurpnieks – 44p., 2.vietā Normunds Tiesnesis – 40p., 3.vietā Aivars Holms – 40p., 4.vietā – Aigars Tomsons – 39p., 5.vietā Vasīlijs Marcinkovskis – 37p., 6.vietā Intars Kušķis – 35p., 7.vietā Raitis Gulbis – 30p., 8.vietā – Gints Ronis – 30p., 9.vietā Jānis Vītols – 29p. un desmitnieku noslēdz Gints Ronis ar 28 punktiem. Pilnu kopvērtējuma tabulu var apskatīts www.salacgriva.lv sadaļā sports (zolīte).

Čempionāta 3.posms notiks 24.martā Salacgrīvas vsk. plkst.20.00.

Atgādinu, ka kopvērtējumā tiks summēti 4 labāko posmu izcīnītie punkti.