23. jūlijs, 2024, Otrdiena

Magda, Magone, Mērija, Magdalēna

skatīties video
Jaunākais video no youtube.com

Tautas skrējienam "Trīs tilti"-35!

19.09.2016 05:59

17.septembra rīts Salacgrīvā sākās ar lielu rosību ap pilskalnu – gan vietējie, gan tuvāki un tālāki viesi pulcējās ikgadējam skrējienam. Jau 35.reizi sporta skolotāja Pētera Dārziņa iedibinātā tradīcija apliecināja savu dzīvotspēju, pie tam ar rekordlielu dalībnieku skaitu -211! Dalībnieki bija ieradušies gan tepat no Salacgrīvas un novada, gan arī no Limbažiem,Cēsīm, Gulbenes un Rīgas. Skrējienā piedalījās arī trīs skolēni un abi skolotāji no Vācijas Handevitas skolas, kuri šajā nedēļā viesojas Salacgrīvā.

Uzrunu skolas direktore Sanita Šlekone teica no apskaņošanas busiņa jumta- visi varēja ne tikai dzirdēt, bet arī redzēt runātāju, kas novēlēja visiem veiksmīgu startu.
Laiks bija skrējējiem pateicīgs- ne par aukstu, ne par karstu. Tas ļāva arī Jolantai Liepiņai pirmajai finišēt un pārspēt trases sieviešu rekordu ar 23:49.
Pirmskolas grupā šoreiz tikai divi dalībnieki- Ralfs Valenieks un Gustavs Bergs. 1.-2.klašu grupā startēja 14 meitenes un 17 zēni. Meiteņu goda pjedestāls- Sanija Klaucāne ,Estere Zvejniece ,Emīlija Alise Dārziņa. Ātrākie zēni- Mārtiņš Hincenbergs, Rūdolfs Pēteris Sīlītis Kristians Bērziņš.
3.-4.klašu grupa bija visaktīvākā- 18 zēni un 22 meitenes! Labākajā meiteņu trijniekā ierindojās Amanda Hofmane, Elise Burdikova, Katrīna Ķūrena, zēniem- Sandis Kalniņš, Kristaps Ralfs Vanka, Maksis Obuhovskis.
5.-6.klašu grupā arī sportiskākas ir meitenes- kopā 15 dalībnieces, uzvarētāju godu izcīnīja Kitija Zaula, Nellija Zvejniece un Viktorija Mežgaile. 12 zēnu konkurencē labākie bija Emīls Meļķis ,Aleksis Goba un Dāvis Ende.
7.-8.klašu grupā piedalījās 12 meitenes un 13 zēni. Ātrākās bija Ance Andersone, Līva Grēta Sīlīte, Daniela Ringa. Zēniem labākie - Rihards Bendrāts ,Sandis Vosekalns un Nikolas Küster (Vācija).
Vismazāk dalībnieču piedalījās 9.-12.klašu grupā tikai 9, no kurām vislabākos rezultātus sasniedza: Solveiga Zeltiņa, Endija Eglīte, Līga Ieviņa. Zēniem par 5 dalībniekiem vairāk. Labākie Niks Zauls, Mārtiņš Petrovs, Egmārs Jubelis.
Ar katru gadu aug pieaugušo dalībnieku skaits, kas liecina par skriešanas popularitātes pieaugumu. Vecuma grupā 20-45 gadi piedalījās 15 sievietes un 38 (!) vīrieši. Labākie sasniegumi dāmām- Jolanta Liepiņa, Agnija Bērziņa, Kristīne Bērziņa. Kungiem sīvajā konkurencē labākie- Aleksis Borozdins, Dāvis Melnalksnis, Zigmunds Zauls.
Vecuma grupā 46+ piedalījās 6 dāmas, no kurām labākās Ilona Balode ,Vineta Smilte, Rasma Turka, bet četri kungi sarindojās sekojošā secībā- Nikolajs Saulītis ar otru labāko rezultātu- 24:22, Normunds Zauls, Guntars Ūdris, Andris Irmejs.
Šoreiz bija daudz dalībnieku no skolotāju vidus- Sanita Šlekone,Rasma Turka, Vineta Dance, Sabīne Zīle, Lolita Valaņina, Laura Eimane,Guntars Ūdris, Ēriks Močāns, arī skolas sociālais pedagogs Rolands Eglītis.
Kā vienmēr neiztika bez laika fiksētājiem- Sandras Bērziņas, Agneses Gromovas-Ķūrenas, Ingas Gobas, Betijas Kurpnieces, Kristīnes Rozmiņianecas, rezultātu rakstītājām- Ritas Kariņas, Indāras Ceikas, Evijas Kosites-Viļķinas, Intas Ciršas, Ingūnas Ādmīdiņas, Rutas Valenieces un Mārītes Salmanes. Torti precīzi, lai pietiktu visiem, sagrieza Ilona Antonova un Guna Vizbele, tēju dalīja skolas medmāsa Laine Viļļa, skolēnus uzmundrināja Iveta Kupča, Santa Čiževska, Laura Ende, Baiba Runce. Kā vienmēr pašus mazākos trasē pieskatīja V.Dance ar savu jauno kolēģi L.Eimani.
Šajā jubilejas skrējienā visiem dalībniekiem par piemiņu paliks īpašais skrējiena dalībnieka numurs. Uzvarētāji saņēma arī mazu balviņu no M.Salmanes, jo šī ir Eiropas sporta nedēļa ar devīzi “ Esi aktīvs , esi vesels”. Viņiem dāvanu-speciāli šim pasākumam dizainētus T-kreklus bija sarūpējusi “SIA "AL-Pirtslietu darbnīca", ģimene ar viskuplāko dalībnieku skaitu –Majoru ģimene saņēma arī ielūgumu uz pirts apmeklējumu. (Atklāšu, ka zem sponsora vārda slēpjas Līga Ende). Otrs sponsors- Elīna Gīze pārsteidza visus gan ar milzīgu torti gan ar ietērpšanos Ķekavas vistiņas tēlā, kas uzmundrināja skrējējus. Paldies abām skolas absolventēm- jauka dāvana skolas jubilejas gadā jubilejas skrējienā. Pateicības diplomu saņēma arī kafejnīcas “Saiva” kolektīvs par ilggadīgu garšīgās tējas nodrošināšanu.
Par pasākuma organizēšanu paldies sakām sporta skolotājām Rasmai Turkai un Sandrai Bērziņai. Lai sportisks viss mācību gads un turpinās tradīcija arī nākošgad!
Inta Cirša

1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031