skatīties video
Jaunākais video no youtube.com

"Kortu valdniekā" izšķirošās spēles

05.08.2019 12:23

Jūnija sākumā sporta un atpūtas kompleksā “Zvejnieku parks” sacensības uzsāka Salacgrīvas novada atklātais čempionāts tenisā amatieriem “Kortu valdnieks”. Turnīrā piedalījās 14 spēlētāji, kuri pamatturnīrā izspēlēja spēles 2 apakšgrupās tiekoties katrs ar katru.

Dalībnieki, kuri savās apakšgrupās pēc pamatturnīra iekļuva pirmajā četriniekā, turpinās cīņas ceturtdaļfinālā. No “A” grupas cīņu turpina Mareks Rakuzovs(1.vieta), Jānis Bergs (2.vieta), Edgars Ramba (3.vieta) un Aldis Riekstiņš (4.vieta). Savukārt no “B” grupas turnīra ceturtdaļfinālā iekļuva Marius Beķeris (1.vieta), Guntars Zariņš (2.vieta), Jevgēņijs Mihailovskis (3.vieta) un Mārtiņš Skreitulis (4.vieta). Dalīto 9. - 10.vietu turnīrā izcīnīja Artis Bergs un Raivo Ramba, 11. – 12.vietā ierindojās Juris Freibergs un Juris Jankovskis un dalīto 13. – 14.vietu izcīnīja Mārīte Jankovska un Aldis Gusarovs.

No 5. – 11.augustam čempionātā notiks ceturtdaļfināla spēles, kur M.Rakuzovs tiksies ar M.Skreituli (C1), J.Bergs ar J.Mihailovski (C2), M.Beķeris ar A.Riekstiņu (C3) un G.Zariņš ar E.Rambu (C4). No 12. – 18.augustam tiks izspēlētas pusfināla spēles, kur savā starpā tiksies C1 un C4 pāra uzvarētāji un C2 un C3 pāra uzvarētāji. Šī čempionāta spēles par 1. un 3.vietu notiks 24.augustā (pie labvēlīgiem laika apstākļiem). Lai spēlētājiem veiksme!