skatīties video
Jaunākais video no youtube.com

"Kortu valdnieks" – Guntars Zariņš

27.08.2018 07:09

Augusta mēnesis tenisa turnīra dalībniekiem pagāja spraigās cīņās izslēgšanas spēlēs. Čempionāta ceturtdaļfinālā spēlēja visi 8 dalībnieki. Guntars Zariņš, kurš pamatturnīru beidza kā līderis, ar rezultātu 2:0 (6-2, 6-1) uzvarēja Raivo Rambu (8.v.), Artis Bergs (4.v.) ar 1:2 (1-6, 6-1, 2-6) piekāpās Jānim Bergam (5.v.), trešajā pārī sacentās Toms Zanders (2.v.) un Aldis Gusarovs (7.v.), kur ar 2:1 (6-3, 3-6, 6-0) pārāks bija T.Zanders un ceturtajā pārī Edgars Ramba (3.v.) ar rezultātu 2:1 (3-6, 6-3, 6-4) pārspēja Juri Burdikovu (6.v.).

Pusfinālos tikās ceturtdaļfināla pāra uzvarētāji. Pirmajā spēlē tikās Guntars Zariņš un Jānis Bergs, kur ar rezultātu 2:1 (7-6, 6-7, 6-3) 3 stundu ilgā spēlē uzvaru guva G.Zariņš. Otrajā pusfinālspēlē tikās Toms Zanders un Edgars Ramba un ar rezultātu 2:1 (2-6, 6-2, 6-1 ) pārāks bija T.Zanders.

Augusta beigās Salacgrīvas sporta un atpūtas kompleksā “Zvejnieku parks” notika Salacgrīvas novada čempionāts tenisā “Kortu valdnieks” fināls, kas pagāja spraigās un interesantās cīņās. Par 3.vietu spēlē tikās Jānis Bergs un Edgars Ramba. Lai arī gala rezultāts spēlei beidzoties bija 2:0 (7-6, 7-5) ar J.Berga uzvaru, visu spēli E.Ramba pretiniekam punktu ziņā neļāva atkāpties. Tātad 3.vieta turnīrā J.Bergam un 4.vieta E.Rambam. Spēlē par 1.vietu tikās Guntars Zariņš, kurš visa turnīra laikā spēlēs bija guvis tikai uzvaras un Toms Zanders. Spēle bija aizraujoša un spriedzes pilna gan skatītājiem, gan abiem spēlētājiem. Pirmo setu ar 6-3 uzvarēja T.Zanders. Ar tādu pašu rezultātu noslēdzās arī otrais sets, taču šoreiz setu uzvarēja G.Zariņš. Trešo setu abi spēlētāji aizvadīja ļoti vienlīdzīgi, kur ar 7-6 sīvu uzvaru izcīnīja G.Zariņš. Tātad ar 2:1 spēli uzvarēja un galveno titulu “Kortu valdnieks 2018” izcīnīja Guntars Zariņš.

Paldies spēlētājiem, kuri piedalījās šajā čempionātā, Salacgrīvas novada domei par balvām, Tomam Zanderam un “Orkla Foods Latvija” (“Spilvas produkcijai”), kā arī atpūtas kompleksam ”Kapteiņu osta” par fantastiskajām balvām. Uz tikšanos nākošajā sezonā!