skatīties video
Jaunākais video no youtube.com

Finišē čempionāts tenisā “Kortu valdnieks”

30.08.2016 09:19

Pēdējās divas augusta nedēļas sporta un atpūtas kompleksā “Zvejnieku parks” pagāja spraigās tenisa cīņās, kur 8 dalībnieki uzsāka cīņu ceturtdaļfinālos. Lai tiktu pusfinālā, ceturtdaļfināla spēle bija jāuzvar un to paveica Gatis Preimanis, Jānis Bergs, Aigars Kārklis un Sabīne Veide.

Savukārt Marekam Rakuzovam, Edgaram Rambam, Mārtiņam Skreitulim un Jurim Jankovskim turnīrs ar zaudējumu ceturtdaļfinālā bija beidzies.

Pirmajā pusfinālspēlē tikās Gatis Preimanis un Sabīne Veide. Spēle izvērtās ļoti interesanta un spraiga. Pirmo setu ar rezultātu 6:2 uzvarēja Gatis, taču arī pie šī rezultāta geimu izspēles bija ļoti līdzigas. Arī otro setu abi uzsāka līdzīgi, te Gatis izvirzījās vadībā, te Sabīne. Kad rezultāts otrajā setā bija 5:3 Sabīnes labā, šķlita jau, ka būs nepieciešams trešais sets, taču šoreiz laikam pieredze ņēma virsroku un “taibreikā” ar 7:6 setu uzvarēja Gatis Preimanis. Tātad kopējais spēļu rezultāts 2:0, uzvara Gatim Preimanim.
Otrā pusfinālspēle neizvērtās tik spraiga, kurā tikās Jānis Bergs un Aigars Kārklis. Pirmo setu ar 1:6 uzvarēja Aigars un arī otrajā setā viņš guva uzvaru ar 0:6. Tātad visa spēle uzvarēta Aigaram Kārklim ar rezultātu 2:0.
Svētdienas pēcpusdiena bija tenisa cienītāju “saldais ēdiens”, kad notika fināls .Pirmā spēle notika par 3.vietu, kurā tikās Sabīne Veide pret Jāni Bergu. Jau ar pirmajām izspēlēm Sabīne spēli paņēma savās rokās un Jānis nespēja “izsist” Sabīni no uzvaras garšas spēlē. Tātad visa spēle uzvarēta ar 2:0 (6:1,6:1). Otrā spēle notika par 1.vietu, kurā tikās Gatis Preimanis un Aigars Kārklis .Spēles sākums intriģējošs, jo cīņa diezgan vienlīdzīga, bet neskatoties uz to, pirmo setu ar 6:0 uzvarēja Gatis. Otrais sets atkal iesākās līdzīgi, kur geimos puiši aizspēlējās līdz 2:2, taču tad Gatis pārņēma iniciatīvu savās rokās un otro setu uzvarēja ar 6:2.
 Tātad pirmais četrinieks ir sekojošs: 4.vietā – Jānis Bergs. 3.vietā – Sabīne Veide, 2.vietā – Aigars Kārklis un 1.vietā un titulu “Kortu valdnieks” izcīnīja Gatis Preimanis. Paldies Salacgrīvas novada domei par sarūpētajām balvām un īpašs paldies uzņēmumam SIA “Baltic Forest” un personīgi Ernestam Kupčam par sarūpēto pārsteigumu turnīra pirmo trīs vietu ieguvējiem.