skatīties video
Jaunākais video no youtube.com

Noskaidrots Salacgrīvas novada "Kortu valdnieks"

10.09.2020 13:25

Vasarā, laikā, kad daudz sacensību tika atceltas pandēmijas dēļ, Salacgrīvas sporta un atpūtas kompleksā “Zvejnieku parks” notika Salacgrīvas novada atklātais čempionāts tenisā “Kortu valdnieks”. Turnīrs iesākās jūnijā un finālspēles notika augusta beigās.

Turnīrā pieteicās 14 dalībnieki, kuri tika izlozēti 2 apakšgrupās, tātad pa 7 spēlētājiem katrā grupā. Apakšgrupu turnīrā katrs dalībnieks izspēlēja spēles tiekoties katrs ar katru. Dalībnieki, kuri apakšgrupā ierindojās no 1. – 4.vietai, turpināja cīnu ceturtdaļfinālā. Pārējie 3 dalībnieki no apakšgrupas izspēlēja turnīru par 9. – 14.vietu. Tātad 8 dalībnieki uzsāka cīņu ceturtdaļfinālā. Lai tiktu pusfinālā, ceturtdaļfināla spēle bija jāuzvar un to paveica Aigars Kārklis, Aleksandrs Pavlovskis, Gatis Preimanis un Marius Beķeris. Savukārt attiecīgi Mareks Rakuzovs, Oļegs Linko, Jānis Bergs un Raivo Ramba zaudējot ceturtdaļfinālā, izspēlēja spēles par 5. – 8.vietu

Pirmajā pusfinālspēlē tikās Aigars Kārklis, kurš pārliecinošā spēlē ar 2:0 (6-3, 6-0) uzvarēja Mariusu Beķeri. Arī otra pusfinālspēle neizvērtās spraiga, kur ar rezultātu 2:0 (6-1, 6-1) uzvaru pār Aleksandru Pavlovski izcīnīja Gatis Preimanis. Spēlēs par 5. – 8.vietuarī tika izspēlēts “krusts”. Mareks Rakuzovs ar 2:1 (7-6,3-6,6-2) uzvarēja Raivo Rambu. Savukārt Jānis Bergs izcīnīja uzvaru bez spēles, jo pretinieks turnīru nevarēja turpināt. Šo abu pāru uzvarētājiem bija jātiekas spēlē par 5.-6.vietu. Taču spēle netika izspēlēta un tika iegūta dalīta 5. -6.vieta. Spēlē par 7 -8.vietu arī ātri viss tika noskaidrots, jo Raivo Rambas pretinieks tehnisku iemeslu dēļ uz spēli netika.

Ar nepacietību tika gaidītas finālspēles. Pirmie cīņu uzsāka spēlētāji par 3.vietu : Marius Beķeris un Aleksandrs Pavlovskis. Spēle patiešām bija ļoti aizraujoša un līdzīga. Varēja manīt, ka spēlētāji ir saspringti un nespēlē brīvi savu spēli. Spēles laikā rezultāts mainījās par labu te vienam, te otram. Pirmajā setā, kurš beidzās ar uzvaru M.Beķerim (7-6), uzvaras geimos tika gūtas no pretinieku servēm. Otro setu sasparojās A.Pavlovskis un uzvarēja ar 6-4. Bija jāspēlē izšķirošais 3 sets. Pieredze, motivācija un gribasspēks 3 setā lielāks izrādījās M.Beķerim, kur ar rezultātu 6-3 tika uzvarēts trešais geims. Tātad ar rezultātu 2:1 uzvaru spēlē izcīnīja M.Beķeris. Viņam turnīrā 3.vieta.

Aigars Kārklis un Gatis Preimanis, kuri cīnījās par turnīra galveno titulu, arī aizvadīja ļoti interesantu un līdzīgu cīņu. Abi seti izvērtās ļoti līdzīgi. Ar pirmo geimu vadībā izvirzījās A.Kārklis, taču G.Preimanis neļāva viņam pārāk atrauties un ļoti spraigā cīņā pirmo geimu uzvarēja ar rezultātu 7-5. Spēles 2 setu labāk un pieredzējošāk nospēlēja G.Preimanis un galarezultātā uzvarēja ar 2:0 (7-5,6-4). Tātad Salacgrīvas novada čempionāta tenisā “Kortu valdnieks” galveno titulu un 1.vietu izcīnīja Gatis Preimanis. Aigaru Kārkli apsveicam ar izcīnīto 2.vietu un Mariusu Beķeri ar 3.vietu.

Salacgrīvas novada atklātā tenisa turnīra “Kortu valdnieks” vietu sadalījums ir sekojošs: 1.vieta – Gatis Preimanis, 2.vieta – Aigars Kārklis, 3.vieta – Marius Beķeris, 4.vieta – Aleksandrs Pavlovskis, 5.-6.vietu dala Jānis Bergs un Mareks Rakuzovs, 7.vieta – Raivo Ramba, 8.vieta – Oļegs Linko, 9.vieta – Edgars Ramba, 10.vieta – Aldis Gusārovs, 11.vieta – Artis Bergs, 12.vieta – Juris Freibergs, 13.vieta – Ģirts Viļļa un 14.vieta – Aldis Riekstiņš.

Vislielāko paldies saku visiem turnīra dalībniekiem par piedalīšanos. Paldies Salacgrīvas novada domei par sarūpētajām balvām un īpašs paldies uzņēmumam SIA “Sportland” un personīgi Mariusam Beķerim par sarūpēto pārsteigumu visiem turnīra dalībniekiem.