30. maijs, 2024, Ceturtdiena

Lolita, Vitolds, Letīcija

skatīties video
Jaunākais video no youtube.com

SALACGRĪVAS NOVADA ČEMPIONĀTS TENISĀ AMATIERIEM „KORTU VALDNIEKS”

NOLIKUMS Mērķis:

1. Noskaidrot labākos dalībniekus Salacgrīvas novadā atklātā tenisa turnīrā amatieriem.

2. Aktivizēt sporta dzīvi Salacgrīvas pilsētā un novadā, un organizēt brīvā laika izmantošanu.

3. Popularizēt lielo tenisu.

4. Gūt pozitīvas emocijas.

Tennis-racket-and-balls.jpg

Vieta un laiks: Tenisa turnīrs notiks Salacgrīvā sporta un atpūtas kompleksa “Zvejnieku parks” tenisa kortos 2014.gadā laika posmā no 2.jūnija līdz 28.septembrim.

Vadība: Tenisa turnīru organizē sporta un atpūtas komplekss “Zvejnieku parks” sadarbībā ar Salacgrīvas novada domi. Galvenais tiesnesis Mārīte Salmane, marite.jankovska@salacgriva.lv  28626884

Dalībnieki: Tenisa turnīrā piedalās abu dzimumu ikviens aktīvs tenisa piekritējs vecumā no 16 gadiem. Maksimālais dalībnieku skaits - 16

Noteikumi: Tiek izspēlēts apļa turnīrs:

1) Pirmajā aplī 2 apakšgrupās dalībnieki izspēlē savstarpējās spēles tiekoties katrs ar katru, savstarpēji vienojoties par spēļu grafiku (katram dalībniekam 7 spēles). 4 labākie no katras apakšgrupas iekļūst otrajā aplī.

2) Otrajā aplī katrā apakšgrupā pirmais (visvairāk punktu ieguvušais)spēlē ar ceturto (no otrās apakšgrupas) un attiecīgi otrais ar trešo (no otrās apakšgrupas). Pāru uzvarētāji iekļūst trešajā aplī.

3) Trešajā aplī uzvarētāji tiekas finālā par 1.vietu un zaudētāji tiekas par 3.vietu.

Visā turnīrā uzvarētāju noteikšanai spēles notiek līdz 2 uzvarētiem setiem līdz 6 geimiem. Pie rezultāta 6:6 tiek izspēlēts izšķirošais geims pēc „Tie-Break” sistēmas (līdz 7 punktiem). Ja uzvarētāju noteikšanai nepieciešams trešais sets, arī tas tiek izspēlēts pēc „Tie Break” sistēmas līdz 10 punktiem.

Vērtēšana:

1. Tenisa turnīrs notiek pēc vispārpieņemtajiem tenisa noteikumiem.

2. Par uzvarētu spēli ir 2 punkti, par zaudētu – 1 punkts, par zaudējumu bez spēle – 0 punkti.

3. Izšķirošos brīžos izspēļu noteikšanai tiek vērtēti (secīgi) savstarpējo spēļu rezultāti un uzvarēto/zaudēto setu attiecība.

4. Turnīra spēļu sistēma var tikt mainīta vadoties no pieteikto dalībnieku skaita, ko veic galvenais tiesnesis.

Norise: Spēļu izspēle notiek pēc dalībnieku un organizatoru sastādītā spēļu grafika savstarpēji dalībniekiem vienojoties par spēles dienu un laiku saskaņā ar izlozi (spēles var notikt gan darbdienās, gan brīvdienās). 

Ja dalībnieki paredzētajos laikos netiek, vai laika apstākļu dēļ spēle nevar notikt, dalībnieki ar organizatoru vienojas par citu izspēles laiku.

Dalībnieks, kurš iekļuvis otrajā vai trešajā aplī kādu iemeslu dēļ (piem. trauma u.c.) nevar turpināt sacensības, tad šī dalībnieka vietā turnīru turpina dalībnieks, kurš pirmajā kārtā apakšgrupā izcīnījis 5.vietu un kuram vairāk punktu, uzvarēto/zaudēto setu attiecība.

Serviss: Organizatori nodrošina spēles ar tenisa bumbiņām. Visu pārējo tenisa aprīkojumu un citas lietas, kas nav minētas šajā nolikumā, nodrošina paši dalībnieki (tenisa raketes ir iespējams īrēt „Zvejnieku parkā”).

Par tenisa kortu nomu un tenisa aprīkojumu, izņemot tenisa bumbiņas, tiek iekasēta maksa no dalībniekiem, saskaņā ar Salacgrīvas novada domes 2013.gada 25.septembra lēmumu Nr. 464 „Par Sporta un atpūtas kompleksa “Zvejnieku parka” sniegto pakalpojumu maksas apstiprināšanu” apstiprināto nomas maksu.

Organizatori nenodrošina spēļu tiesnešus. Dalībniekiem, savstarpēji vienojoties, ir tiesības pašiem piesaistīt spēlēm tiesnesi.

Dalībnieki pēc katras spēles rezultātu paziņo organizatoram. Visi tekošie rezultāti tiks fiksēti un būs apskatāmi Salacgrīvas mājas lapā www.salacgriva.lv sadaļā sports (teniss).

Pieteikumi:

Par piedalīšanos tenisa turnīrā dalībnieki paziņo elektroniski – ar e-pasta starpniecību vai pa tālruni.

Pieteikšanās termiņš – 2014.gada 30.maijs plkst. 17.00

Apakšgrupu izloze notiks 2014.gada 30.maijā plkst.17.30

E-pasts: marite.jankovska@salacgriva.lv 

Tālrunis: 28626884 vai 64041553

Apbalvošana: Turnīrā ar kausiem un diplomiem tiek apbalvoti pirmo 3 vietu ieguvēji.

Finansējums: Izdevumus, kas saistīti ar tenisa turnīra rīkošanu, sedz Salacgrīvas novada dome.

  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031