skatīties video
Jaunākais video no youtube.com

Šautriņu mešana 3.posms

30.01.2018 12:10

Piektdien, 26.janvārī Salacgrīvas kebabnīcā “KasTe” notika Salacgrīvas novada atklātā čempionāta 3.posms šautriņu mešanā. 3.posma sacensības tika izlozētas ar spēli LO SCORE, kur uzvar dalībnieks ar mazāko punktu summu. Sacensības notika 10 kārtās, kur visu kārtu iegūtie punkti tika summēti.

3.posma sacensībās piedalījās 13 dalībnieki. Rezultāti no1. – 8.vietai ir sekojoši. Ar 240 punktiem 1.vietu šajā posmā izcīnīja Oļegs Linko (12 punkti), ar 265 punktiem un 2.vietu izcīnīja Juris Jankovskis (10 punkti), ar 273 punktiem 3.vietā ierindojās Kristians Ruļuks (8 punkti), 4.vietu ar iegūtiem 295 punktiem izcīnīja Raitis Veinbergs (6 punkti), 5.vietā ar 305 punktiem ierindojās Mārtiņš Skreitulis (5 punkti), 6.vietu ar 331 punktu izcīnīja Guntars Ūdris (4 punkti), 7.vietā ierindojās Mareks Kondratjuks, iegūstot 353 punktus (3 punkti) un 8.vietu ar 357 punktiem izcīnīja Ainārs Šmits (2 punkti).

Izspēlējot šī čempionāta pirmos trīs posmus, kopvērtējuma tabulā pirmais sešinieks ir sekojošs: 6.vietu ar 12 punktiem ieņem Pauls Vinklers, 5.vietu ar 13 punktiem – Mārtiņš Skreitulis, 4.vietu ar 14 punktiem ieņem Guntars Ūdris, 3.vietu ar 15 punktiem ieņem Mareks Kondratjuks un 1. – 2. vietu ar 20 punktiem dala Juris Jankovskis un Oļegs Linko. Visus rezultātus var apskatīt Salacgrīvas mājas lapā www.salacgriva.lv sadaļā sports (šautriņu mešana).

Čempionāta 4.posms notiks 2.februārī plkst. 20.00 kebabnīcā “KasTe”. 4.posma spēle atkal būs LO SCORE, kur uzvar dalībnieks ar mazāko punktu summu. Pilna rezultātu tabula par katru posmu apskatāma Salacgrīvas mājas lapā www.salacgriva.lv sadaļā sports (šautriņu mešana).