skatīties video
Jaunākais video no youtube.com

Šautriņu mešana - 1.posms

30.01.2017 14:45

Piektdien, 27.janvārī sporta un atpūtas kompleksā “Zvejnieku parks” sacensības uzsāka šautriņu mešanas čempionāta dalībnieki. 1.posma sacensības notika uz mērķi ar 10 – HIGHT SCORE, kur uzvarēja dalībnieks ar augstāko punktu summu. Sacensības notika 10 kārtās, kur visu kārtu iegūtie punkti tika summēti.

Rezultātā ar 1116 punktiem 7.vietu izcīnīja Aldis Riekstiņš (3 punkti), ar 1167 punktiem 6.vietā Intars Kušķis (4 punkti), ar 1208 punktiem un 5.vietā Gints Ronis (5 punkti), ar 1214 punktiem 4.vietā ierindojās Ainārs Šmits (6 punkti), 3.vietu ar iegūtiem 1255 punktiem izcīnīja Juris Jankovskis (8 punkti), 2.vietā ar 1262 punktiem ierindojās Mareks Kondratjuks (10 punkti) un 1.posma uzvarētājs ar 1269 punktiem ir Guntars Ūdris (12 punkti).

Čempionāta 2.posms notiks 24.februārī plkst.20.00 ar sacensību ar mērķi uz 10 – LO SCORE, kur uzvar dalībnieks ar mazāko punktu skaitu. Gaidām arī jaunus dalībniekus, jo kopvērtējumā tiks summēti 6 labākie posmi. Rezultātu tabula apskatāma Salacgrīvas mājas lapā www.salacgriva.lv