20. jūnijs, 2024, Ceturtdiena

Rasa, Rasma, Maira

skatīties video
Jaunākais video no youtube.com

OCL līgā 4 Salacgrīvas komandas

15.10.2018 08:59

Šogad Olimpiskā centra Limbaži basketbola čempionāta piedalīsies četras Salacgrīvas novada komandas. Visās komandas ir notikušas spēlētāju sastāva izmaiņas. Ne tikai mūsu komandas ir kļuvušas spēcīgākas, bet arī pretinieku. Spēles kļūs spraigākas un interesantākas.

Dalību čempionātā ir apstiprinājuši BK Salacgrīva, Grīva Salacgrīva, Kopturis-A/Salacgrīva, Salacgrīvas vidusskola.

Pagājušā gada čempioni Basketbola klubs Salacgrīvas noteikti centīsies aizstāvēt savu titulu, sastāva pamatā ir LBL-3 komandas spēlētāji. Komandas trenerim, Elvijam Jaunbalodim arī šogad ir jāatrod pareiza formula, lai komanda iegūtu 1.vietu.

Grīva/Salacgrīvai nedaudz pietrūka līdz bronzas godalgām un arī šogad ir pieskaitāma pie TOP6 komanduām cīņā par medaļām. Sastāvs ir ļoti pieredzējis ar dažiem papildinājumiem. Treneri E.Vilde un J.Mihailovskis sakopos spēkus, lai komanda spētu tikt līdz finālam.

Kopturis-A/Salacgrīva pagājušajā gada nespēja iekļūt izslēgšanas spēlēs. Komandas pārstāvis Ē.Straubergs ir papildinājis sastāvu ar jauniem spēlētajiem. Komanda parasti izceļas ar lielu cīņas sparu un entuziasmu. Mērķis ir tik play off.

Salacgrīvas vidusskolas komanda šogad centīsies pierādīt, ka spēj cīnīties par uzvarām. Sastāvs joprojām ir pats jaunākais līgā un apvieno Ainažu un Salacgrīvas skolu jauniešus. Mērķis ir attīstīt jaunos spēlētājus un veicināt viņu izaugsmi. Treneri M.Runcis un K.Neimanis uzsver, ka galvenais ir iespēja jaunajiem basketbolistiem spēlēt pret LBL-3 un LBL-2 spēlētājiem un krāt pieredzi un meistarību.

Basketbola čempionāta pirmās spēles paredzētas jau 3.novembrī. Novēlam veiksmi un ceram uz skatītāju atbalstu.
Sastāvus publicēsim pāris dienas pirms pirmajām spēlēm.

BK Salacgrīva

     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930