skatīties video
Jaunākais video no youtube.com

Absolventu mačs basketbolā

03.02.2020 14:48

2.februārī Salacgrīvas vidusskolas sporta zālē visas dienas garumā notika basketbola spēles, kuras noslēdzās vakarā ar tradicionālo, šogad jau, 47 absolventu maču basketbolā. Dienā savā starpā sacentās absolventi un šogad uzvarēja komanda „Zīdaiņi”: Daniels Grigorjevs, Daniels Ostapko, Artūrs Zmičerevskis, Emīls Eglītis un Markuss Kalviņš. Savukārt dienas rezultatīvākais spēlētājs šogad ir Edgars Šilbergs, bet dienas 3 punktu metienu sacensības uzvarētājs Kristaps Kalniņš.

Pēc dienas sacensību uzvarētāju apsveikšanas, skolas direktores Sanitas Šlekones un novada pašvaldības vadītāja Dagņa Strauberga uzrunām, sporta metodiķe Mārīte Salmane klātesošos iepazīstināja ar šīs dienas skolēnu un absolventu mača spēlētājiem. Skolēnu komandā šogad spēlēja: Valters Bitmanis, Rihards Bendrāts, Toms Laubmanis, Raivo Ramba, Kristers Kotāns, Mārcis Mārtiņš Ilvess, Ernests Jānis Kupčs, Tomass Kovaļenko un Hugo Hofmanis. Absolventus šajā spēlē pārstāvēja: Māris Švēde, Raitis Veinbergs, Juris Jirgensons, Aigars Ragainis, Andris Irmejs, Guntis Bukāns, Jānis Drulle, Raitis Staškuns, Edgars Šilbergs, Elvijs Veide, Gusts Zvīnis, Kristaps Kalniņš, Jānis Ozols, Emīls Ļebedevs, Kaspars Miksons, Elvijs Jaunbalodis, Jānis Irmejs, Mareks Rakuzovs, Daniels Ostapko, Artūrs Zmičerevskis, Emīls Eglītis, Markuss Kalviņš, Raivis Kurakulovs un Daniels Pīle, spēli tiesāja tiesneši no Cēsīm: Mihails Mihailovs un Boriss Cobankovs.

Spraigās spēles trešā ceturtdaļa noslēdzās ar rezultātu 66:64 skolēnu labā. Izšķirošajā ceturtdaļā absolventiem izdevās atspēlēties un mačs noslēdzās ar rezultātu 78 : 88, uzvarēja absolventi. Šī gada absolventu mača pirmās un pēdējās minūtes spēlēja: Jānis Drulle, Andris Irmejs, Aigars Ragainis, Guntis Bukāns un Raitis Veinbergs.

Spēles starplaikos par 3 punktu metienu konkursa uzvarētāju kļuva Kristaps Kalniņš, savukārt Skill Chalange meistarības konkursā uzvarēja Valters Bitmanis. Sportisku, atraktīvu un iespaidīgu muzikālu priekšnesumu bija sarūpējuši jaunie basketbolisti.

„Cik labi, ka ir tādas nezūdošas vērtības kā Absolventu mačs! Prieks, ka basketbola gars ir dzīvs un turpinās kādreiz sporta skolotāju ieliktā mīlestība pret šo spēli. Ir labi satikt skolas biedrus un bijušos skolēnus, lepnums par tagadējo cīņas sparu. Paldies sporta skolotāju komandai par organizāciju!” tā, pēc spēles, sacīja skolotāja Inta Cirša.

Savukārt Emīls Ļebedevs pēc turnīra teica: „Absolventu un skolēnu spēle bija tiešām spraiga un interesanta - kritieni, tiesnešu svilpes, cīņa par katru laukuma centimetru - piekāpties nebija gatavs neviens, tomēr, neraugoties uz spēles rezultātu, priecīgi bija gan skolēni, gan absolventi - par atkalredzēšanos, spēlētprieku, par to, ka basketbols spēj vienot.”

Paldies basketbola klubam „Salacgrīva”, Zvejnieku parkam, Salacgrīvas novada domei, Jurim Vizumam, Sandrai Bērziņai, Mārītei Jankovskai un Danielam Grigorjevam, paldies visiem absolventiem, basketbolistiem, līdzjutējiem un atbalstītājiem.