13. aprīlis, 2024, Sestdiena

Egils, Egīls, Nauris

skatīties video
Jaunākais video no youtube.com

Absolventu mačs Salacgrīvā

05.02.2019 10:03

Šogad jau 47.reizi Salacgrīvas vidusskolā notika Absolventu mačs basketbolā. Šo tradīciju 1972.gadā aizsāka fizkultūras skolotājs Pēteris Dārziņš, kurš tieši šodien, 2.februārī, svin savu 75.dzimšanas dienu! Sveiciens jubilāram!

Februāra pirmā sestdiena ir tā diena, kad Salacgrīvā sabrauc vidusskolas beidzēji no visas Latvijas, lai kopīgā spēlē, pret vidusskolas skolēnu komandu, noskaidrotu uzvarētāju.

Basketbola spēles sākās jau vienpadsmitos no rīta, kad labāko komandu savā starpā noskaidroja absolventi. Šogad četras absolventu komandas: Zīdaiņi, Dēli, Mazdēli un Tēvi sacentās par uzvaru. Veiksmīgākie bija komanda Mazdēli ( Edgars Šilbergs, Kristaps Kalniņš, Elvijs Jaunbalodis, Kaspars Neimanis, Dāvis Melnalksnis un Edgars Edelmanis).

Sešos vakarā sākās interesantākā un atbildīgākā spēle: Vidusskola : Absolventi. Vispirms uzmundrinoši vārdi no Salacgrīvas novada domes priekšsēdētāja Dagņa Strauberga un Salacgrīvas vidusskolas direktores Sanitas Šlekones un spēles atklāšanai uz laukuma stājās abas komandas. Salacgrīvas vidusskolas komandā šogad spēlēja: Rinalds Miksons, Rihards Bendrāts, Mārtiņš Ilvess, Valters Bitmanis, Kristers Briedis, Kristers Kotāns, Raivo Ramba, Ernests Kupčs un Toms Laubmanis, komandas treneris Daniels Grigorjevs, absolventus pārstāvēja: Markuss Kalviņš, Daniels Pīle, Emīls Eglītis, Emīls Ļebedevs, Edgars Klāvs, Kristaps Kalniņš, Edgars Šilbergs, Elvijs Jaunbalodis, Edgars Edelmanis, Dāvis Melnalksnis, Jevgēņijs Mihailovskis, Egons Vilde, Kārlis Valenieks, Sandis Gromovs, Riivo Eeltamm, Juris Jirgensons, Mareks Rakuzovs, Jānis Irmejs, Raitis Veinbergs, Ainārs Šmits, Uģis Maurītis, Andris Irmejs, Māris Zariņš, Guntis Bukāns, Aleksandrs Rozenšteins, Jānis Drulle un Aigars Ragainis. Mača tiesneši šogad no Cēsīm - Mihails Mihailovs un Boriss Cibankovskis.

Šī gada absolventu mačs basketbolā bija spriedzes, pozitīvu emociju un satraukuma pilns. Kad līdz spēles beigām atlikušas nedaudz mazāk par divām minūtēm skolēni ir vadībā 71:69 un atbalstītāji zālē sauc “skola, skola….” , šķiet šogad būs tas gads, kas uzvara būs vidusskolai… , bet spēles izskaņā laukumā nāk šīs dienas meistarīgākie absolventi: Edgars Šilbergs, Elvijs Jaunbalodis, Dāvis Melnalksnis, Kristaps Kalniņš un Edgars Edelmanis un rezultātā ar 75:79 arī šogad uzvar absolventi!

Absolventu mača starplaikos notika 3 punktu metienu konkurss, kurā uzvarēja Daniels Grigorjevs, kurš no 25 metieniem 17 iemeta grozā, savukārt veiklības stafetē uzvarēja Edgars Šilbergs.

Paldies Salacgrīvas vidusskolas skolēniem, absolventiem par interesanto, atraktīvo un pozitīvām emocijām pilno spēli, basketbola klubam “Salacgrīva”, Jurim Vizumam, Mārim Zariņam, Lindai Grandbergai, Mārītei Jankovskai, Sandrai Bērziņai par ieguldīto organizatorisko darbu un Kebabnīcai Kaste par dāvanu 3 punktu metienu un stafetes konkursa uzvarētājiem.

Ilga Tiesnese

1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930