12. jūlijs, 2024, Piektdiena

Indriķis, Ints, Namejs

skatīties video
Jaunākais video no youtube.com

ZVSBL līgas spēles Salacgrīvā

21.03.2011 14:07

19.martā Salacgrīvas vidusskolas sporta zālē komanda "Salacgrīvas vidusskola" uzņēma "Ziemeļvidzemes Sieviešu Basketbola Līgas" 2010./2011.gada sezonas piekto posmu. Kā dienas gaitā izrādījās, šis bija aizraujošākais un pārsteigumiem bagātākais posms, kāds ZVSBL ir risinājies šajā sezonā.

zvsbl.jpg

Jau spēle par 5.- 6. vietu bija šai sezonai neierasta, jo tajā tikās komandas BK"Alūksne" un BK"Aloja", kuras iepriekšējos posmos bija cīnijušās par trešo- ceturto vietu. Lai gan šim nedaudz zemēkajam sniegumam posmā ir arī savi objektīvie iemesli, tomēr fakts paliek fakts un šoreiz komandām nācās samierināties ar vienu vai diviem kopvērtējuma punktiem, kurus komandas sadalīja secīgi- BK"Alūksne" piektās, bet "Aloja" sestās.

Par trešo ceturto vietu šoreiz spēlēja komandas "Smiltene" un "Rīga". Ja "Rīga" iepriekšējos posmos jau bija izcīnījušas ceturto vietu, tad "Smiltenei" vēl nebija iepriekšējos posmos izdevies tikt pie kādas uzvaras. Tāpēc īpaši iepriecinošs ir fakts, ka "Smiltenes" komanda šoreiz spēlēja tik atbrīvoti, pārdomāti un labi, kā vēl nekad šajā ZVSBL sezonā. Pat pret komandām, kuras neizdevās uzvarēt, "Smiltene" spēlēja  bez liekas nervozitātes un labi. Un arī komanda "Rīga", kas pirms šī posma apgalvoja, ka nez vai izdosies tikt vairāk kā pie viena punkta, sacensības aizvadīja pietiekoši labi, uzvarot jau dienas pirmajā spēlē pret BK"Alūksne", kuru līdz šim posmam vēl ne reizi nebija izdevies pārspēt. Cīņa par trešo vietu posmā bija labs trilleris, kur pārmaiņus vadībā atradās te "Smiltene", te atkal "Rīga". Tomēr pašās pēdējās minūtēs "Smiltenei" izdevās panākt +4, ko "Rīgai" vairs neizdevās sadeldēt arī ar taktiskajiem sodiem un pirmo reizi šajā sezonā varam "Smiltenes" komandu apsveikt ar godalgoto trešo vietu ZVSBL posmā. Savukārt komanda "Rīga" ar iegūto ceturto vietu ievērojami uzlaboja savas izredzes iekļūšanai "Final four", kas risināsies maijā.

Tomēr šīs dienas grandiozākais mačs norisinājās starp šīs sezonas pirmā posma uzvarētājām- mājiniecēm "Salacgrīvas vidusskolas" komandu un iepriekšējo trīs posmu uzvarētājām- "Parksepa" komandu no Igaunijas. Pie vētraina savu skatītāju atbalsta, "Salacgrīvas vsk." gāja pretī uzvarai, tomēr "Parksepa" ne uz mirkli neatlaida pretinieces tālāk ,  kā par pāris punktiem. Cīņa laukumā bija par katru bumbu, katru kvadrātcentimetru un par katru punktu. Spēles izskaņā vēl priekšā bija "Salacgrīvas vidusskola", tomēr "Parksepai" ar fantastisku tālmetienu izdevās panākt izlīdzinājumu un izglābties spēlē, kuras beigu rezultāts 36 pret 36, kas arī liecina par labu rezultativtāti, ņemot vērā, ka spēles laiks ir 2x10 minūtes. Kā paredzēts ZVSBL sacensību nolikumā, regulārās sezonas posmos pie neizšķirta rezultāta neseko papildlaiks, bet komandas, līdzīgi kā hokejā, izpilda piecu soda metienu sēriju. Pirmie trīs soda metieni abām komandām, pateicoties nervu spriedzei- nesekmīgi. Ceturtā kārta un abu komandu spēlētājas ir precīzas.

Piektais soda metiens "Salacgrīvas vidusskolai"- nesekmīgs. Pēdējā šajā sērijā uz soda metienu līnijas stājās "Parksepa" komandas šī posma pārliecinošā līdere Liisi Sokman, kuras mestā bumba vairākas reizes palēkājot pa groza stīpu un radot emocijas abu komandu spēlētājās un līdzjutējos, tomēr iekrīt grozā un atnes "Parksepa"
komandai uzvaru Salacgrīvas posmā. Par  vērtīgāko spēlētāju uzvarētāju rindās tika atzīta šī posma izcilniece Liisi Sokman.

"Ziemeļvidzemes Sieviešu Basketbola Līgas" 2010./2011.regulārās sezonas
noslēdzošais posms risināsies 16.aprīlī Valmierā.

INFO: www.valmiera.nbdl.lv

IMG_2569.jpg
IMG_2566.jpg
IMG_2546.jpg
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031