16. oktobris, 2021, Sestdiena

Daiga, Dinija

skatīties video
Jaunākais video no youtube.com


Novada pasākumi

Tikšanās ar LR Zemessardzes rekrutēšanas dienesta pārstāvjiem

Kad: 

13. februārī, 2020, plkst: 14:00

Kur: 

Salacgrīva

Latvijas Republikas Zemessardze ir lielākā Nacionālo bruņoto spēku struktūra un teritoriālās aizsardzības pamats. Zemessardze dod iespēju Latvijas Republikas pilsoņiem brīvprātīgi kalpot savai valstij, rūpējoties par tās drošību un aizsardzību. Zemessardze ir izaicinājums ikvienam pilnveidot sevi, iegūstot jaunas zināšanas, organizēti un saturīgi pavadīt brīvo laiku, iepazīstot jaunus draugus un domubiedrus, veicināt savas pašapziņas izaugsmi, kopīgi darbojoties vienotā komandā Latvijā un ārpus tās robežām.

Jaunieti, 13. februārī pulksten 14:00, Salacgrīvas novada jaunatnes iniciatīvu centrā “BĀKA” Tev ir iespēja tikties ar Latvijas Republikas Zemessardzes rekrutēšanas dienesta pārstāvjiem. Tikšanās laikā no studentu reālās pieredzes uzzināsi par iespējām pievienoties zemessargu pulkam, kādas prasmes un zināšanas vari apgūt, ar kādiem izaicinājumiem iespējams saskarties un kādus ieguvumus saņemt, iestājoties Zemessardzē.

Jauniešus vecumā no 16 gadiem aicinām par savu interesi piedalīties tikšanās reizē, aicinām sūtīt e-pastu jic@salacgriva.lv vai pieteikt savu dalību klātienē jaunatnes centrā “BĀKA”, Sila ielā 2, Salacgrīvā.

Vairāk par Latvijas Republikas Zemessardzi vari lasīt šeit https://www.zs.mil.lv/lv