19. jūnijs, 2024, Trešdiena

Nils, Viktors

skatīties video
Jaunākais video no youtube.com

Ievēlēta jaunatnes konsultatīvā padome

17.01.2018 09:42

Salacgrīvā, jaunatnes iniciatīvu centrā Bāka notika novada pašvaldības jaunatnes konsultatīvās padomes (JKP) ikgadējās vēlēšanas. Pasākumu atklāja JKP priekšsēdētāja Nadīna Ozoliņa-Mennika ar prezentāciju, kas iepazīstināja ar padomes mērķiem un funkcijām, kā arī ieteikumiem tās darbības uzlabošanai. Pēc tās notika aizklātas vēlēšanas. Par JKP priekšsēdētāju atkārtoti ievēlēta N.Ozoliņa- Mennika. Viņas vietniece šogad būs Sabīne Šrenka.

JKP vēl ietilpst jaunatnes lietu speciāliste Guna Grote-Majore, domes pārstāve Evija Keisele, izglītības speciāliste Antra Paegle, Elīna Runce, Līga Zunde, Saule Ķūrena un Linda Smilte. Par padomes sēžu protokolētāju ievēlēja Karlīnu Karlsoni. Jaunajā padomē ir jaunietes ne tikai no Salacgrīvas, bet arī Ainažiem un Tūjas. Bākas vadītāja Liene Eglīte uzskata, ka tas ir pozitīvi: – Jau vairākus gadus esam centušies panākt, lai padomes locekļi ir arī no novada lielākajām apdzīvotajām vietām, jo tad jauniešiem ir plašāks redzesloks par novadā notiekošo.

Tas arī palīdz dzimt jaunām idejām. Pēc padomes ievēlēšanas tika apspriesti nākotnes plāni jauniešu vides uzlabošanai. Viena no idejām, kuras īstenošana sākās
jau iepriekšējā sasaukuma laikā, – skeitparka elementu izveidošana Salacgrīvā. Joprojām aktuāla ir konkursa Gada jaunietis rīkošana, lai apzinātu un godinātu Salacgrīvas novada jauniešus, kuri aktīvi iesaistās novada sabiedriskajā dzīvē, jaunatnes dzīves plānošanā un organizēšanā, guvuši panākumus novada, valsts un starptautiska mēroga pasākumos un ar savu darbību veicina citu jauniešu vēlmi līdzdarboties. Konkursa uzvarētāju godināšana varētu būt daļa no Salacgrīvas novada jaunatnes konferences. Izskanēja arī ieteikums organizēt izbraukuma JKP sēdes Ainažos un Liepupē, lai veicinātu sadarbību un izzinātu jauniešu viedokļus, lai uzlabotu viņu dzīves kvalitāti. Ieceru jauniešiem netrūkst – atliek tikai rīkoties, lai tās nepaliktu vienkārši ideju līmenī.

Dana POPOVA

Gunas GROTES-MAJORES foto

www.auseklis.lv 

     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930