23. jūlijs, 2021, Piektdiena

Magda, Magone, Mērija, Magdalēna

skatīties video
Jaunākais video no youtube.com

Jauniešu nometne "GO GLOBAL – GO GREEN 2011"

07.03.2011 11:38

Aicinājums pieteikties starptautiskai angļu valodas un zaļā dzīvesveida jauniešu vasaras nometnei.

Salacgrīvas novada - Ainažu, Liepupes un Salacgrīvas skolu 9., 10., 11. un 12. klašu skolēni aicināti pieteikties jau otrajai starptautiskajai jauniešu vasaras nometnei “Go Global – Go Green”.
Kad? 8. – 14. augusts, 2011
Kur?  Viesu nams „Kosīši”
Kas? Nometnes dalībnieki būs 16 Salacgrīvas novada skolu skolēni, 9 skolēni no Salacgrīvas sadraudzības pilsētām Vācijā, Zviedrijā un Krievijā + 6 ārvalstu brīvprātīgie, 3 pieaugušie
global_green_salacgriva.jpg

UZMANĪBU! – NOMETNE NOTIKS ANGĻU VALODĀ!
Kā kļūt par nometnes dalībnieku?
Pieteikšanās:
1) Angļu valodā - 100 – 200 vārdu garš pamatojums kāpēc tieši Tu esi vispiemērotākais kandidāts šai nometnei un kāpēc tieši  Tev vajadzētu kļūt par šīs nometnes “Go Global – Go Green”  dalībnieku.
2) Latviešu valodā – ne vairāk kā uz vienas A4 formāta lapas atspoguļo savas domas, idejas un atzinumus par vienu no sekojošajām tēmām:
• “Mana pasaule - mūsu pasaule"
• "Vide mūsu rokās"
(Esejā jāpauž savs redzējums par notiekošajiem procesiem vides aizsardzības, pasaules vienotības un vienlīdzības, vai arī cilvēktiesību un pienākumu jomā. Jāformulē un jāprezentē savas idejas un priekšlikumi situācijas uzlabošanai.)

Pieteikumus lūdzam nosūtīt elektroniski  līdz 2011. gada 1.aprīlim uz e-pasta adresi: ilga.tiesnese@salacgriva.lv. Pieteikumā, lūdzu, norādiet kontaktadresi un telefona numuru.

Dalība nometnē būs bez maksas. Starptautisko jauniešu vasaras nometni finansē Salacgrīvas novada uzņēmēji.

Nedēļas laikā no 8. līdz 14.augustam nometnes dalībniekiem būs iespēja uzlabot savas angļu valodas prasmes, uzzināt vairāk par studiju iespējām ārzemēs, iepazīt citu valstu kultūru, apmeklēt Salacgrīvas novada uzņēmumus, organizēt labdarības pēcpusdienu Ainažu psihoneiroloģiskajā slimnīcā, iepazīt Salacgrīvas novadu, doties pārgājienā, piedalīties sporta pēcpusdienā, ņemt aktīvu dalību Salacgrīvas pilsētas svētku rīkotajos pasākumos, kā arī iesaistīties vēl citos negaidītos pārsteigumos un piedzīvojumos.

Sīkākai informācijai – zvani - 64071987, 26545574 - Ilga Tiesnese,
vai raksti – ilga.tiesnese@salacgriva.lv
laura.tiesnese@hotmail.com
liene.eglite@salacgriva.lv

Informācija pieejama arī http://goglobalgogreen.wordpress.com/
TIEKAMIES VASARĀ!