12. jūlijs, 2024, Piektdiena

Indriķis, Ints, Namejs

skatīties video
Jaunākais video no youtube.com

"Ģimeņu nedēļa" mūzikas skolā

29.05.2017 09:51

Nu jau piekto pavasari mūzikas skolā ar īpašu koncertu tiek cildināts ģimeņu spēks un tradīcijas. Šajā gadā, kas ir koncerta mazās jubilejas gads, maija vidū mūzikas skolā norisinājās “Ģimeņu nedēļa”, kuras ietvaros notika 4 koncerti.

Svētku nedēļa tika atklāta ar koncertu “Muzicē zēni”, kas mūzikas skolā notika pirmo reizi. Koncertā piedalījās 11 puiši, kuri pārstāvēja gandrīz visus mūzikas skolā esošos instrumentus.

11.maija pievakarē kopā pulcējās mūzikas skolas audzēkņi ar savām ģimenēm, kuras rādīja savas muzicēšanas prasmes. Koncertā piedalījās lielākais ģimeņu skaits šo 5 gadu laikā. Visi priekšnesumi bija pārdomāti, un katrs no tiem bija liels pārsteigums ik vienam. Kopīga muzicēšana ģimenē - tā ir neatņemama vērtība, kas iegūta ar neatlaidīgu un mērķtiecīgu darbu, un spēj radīt tik daudz prieka un emociju.

Liels paldies Gobu, Lielkalnu, Baķu, Uzkalnu, Gruzdiņu-Oltu, Ēltammu, Ķūrenu, Gromovu, Kiseļovu, Īsteno, Gedertu, Vilemsonu, Vilkaulu, Sigajevu ģimenēm par ieguldīto darbu, drosmi un skanīgajiem priekšnesumiem.

Sestdien, 13.maijā, ar koncertu “Es savai māmiņai” tika sveiktas māmiņas. Šoreiz koncertā savas instrumentspēles prasmes klausītājiem dāvāja mūsu skolas jaunāko klašu audzēkņi, no kuriem dažiem šī bija pirmā publiskā uzstāšanās.

Svētku nedēļa tika noslēgta ar “Lielo pavasara koncertu” Ainažu kultūras namā, kas notika 14.maijā. Koncerts jau tradicionāli pulcēja visus mūzikas skolas audzēkņus, kuri dzīvo Ainažos, bet šogad, lai darīt to vēl krāsaināku un skanīgāku, tika pieaicināti arī daži jaunie mūziķi no Salacgrīvas.

Īpaši liels prieks par jaunākajiem koncerta dalībniekiem, kuriem pietika izturības un drosmes spēlēt tik plašas publikas priekša un vēl uz lielā Ainažu kultūras nama flīģeļa!

Paldies visiem topošajiem mūziķiem, pedagogiem un vecākiem par atbalstu un ieguldīto darbu!

K.Borozdina

1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031