29. februāris, 2020, Sestdiena

skatīties video
Jaunākais video no youtube.com

Tiek pagarināts Salacgrīvas vidusskolas logo darbu iesniegšanas termiņš

18.10.2016 15:39

Tiek pagarināts Salacgrīvas vidusskolas logo darbu iesniegšanas termiņš

Līdz 10.oktobrim Salacgrīvas vidusskolas logo konkursam tika pieteikti 17 darbi. Darbi bija daudzveidīgi un skaisti. Liels paldies visiem, kuri iesniedza savas idejas un  darbus konkursam!

Izveidotajai žūrijas komisijai darbs bija grūts. Pēc balsošanas notika ilgas diskusijas, lai izvēlētos atbilstošāko skolas logo, atbilstoši izstrādātajiem kritērijiem. Taču par atbilstošo, mūsu skolas ĪSTO logo žūrija tā arī nevarēja vienoties. Tāpēc – tiek pagarināts logo darbu iesniegšanas termiņš!

Darbu iesniegšanas termiņš – 1.decembris. Darbus iesniedz elektroniski, sūtot tos uz e-pasta adresi santa.cizevska@salacgrivasvsk.lv vai iesniedz personīgi Santai Čiževskai 101.kabinetā.

NOLIKUMS Konkursam “Salacgrīvas vidusskolas logo izstrāde”

1. Konkursa organizētājs: Salacgrīvas vidusskola.
2. Konkursa mērķis: izvēlēties izteiksmīgāko un piemērotāko Salacgrīvas vidusskolas logo, kurš tiks izmantots poligrāfiskajos izdevumos, pasākumu vizuālajā noformējumā, uz veidlapām, atzinībās, diplomos, vizītkartēs, reprezentācijas materiālos, suvenīros u.tml.

3. Konkursa darbu iesniegšana:

3.1. konkursa darbi papīra formā jāiesniedz Salacgrīvas vidusskolas direktores vietniecei Santai Čiževskai vai elektroniski sūtot uz e-pasta adresi santa.cizevska@salacgrivasvsk.lv ;
3.2. konkursa darbu iesniegšana notiek no 2016.gada 19.septembra līdz 2016.gada 10.oktobrim;
3.3. konkursa darbi, kas iesniegti pēc noteiktā termiņa, netiks izskatīti.

NOLIKUMS