07. augusts, 2020, Piektdiena

Madars, Alfrēds, Fredis

skatīties video
Jaunākais video no youtube.com

Retro volejbola vakars

06.12.2018 16:30

1.decembrī Salacgrīvas vidusskolas sporta zālē biedrības VK Ziemeļu krasts – Salacgrīva aktīvisti organizēja saliedēšanās pasākumu volejbola spēles piekritējiem. Pasākums iedalījās divās daļās: Aktīvā daļa un pasēdēšanas daļa.

Aktīvajā daļā dalībnieki pārģērbās retro sportista stilā, tad visi dalībnieki sadalījās četrās komandās un aizvadīja mini retro turnīru pēc agrākajiem noteikumiem – punktu varēja iegūt tikai pie savas serves, un ja bumba serves laikā trāpa pa tīklu, tad ir jāpārservē. Dalībniekiem šāda spēle bija kaut kas jauns un pats galvenais pasākuma rezultāts tika iegūts – visiem bija jautri un interesanti.

Pēc retro spēles spēlētāji sapucējās un devās uz kebabnīcu KasTe, kur iestiprināja spēkus ar gardajiem kebabiem. Liels paldies kebabnīcai par silto uzņemšanu.

Biedrība VK Ziemeļu krasts – Salacgrīva tika dibināta 2017.gada 26.augustā, kad novada volejbolisti sanāca vienkopus un saprata, ka vajag radīt organizāciju, kas pārvaldītu novada volejbola dzīvi. Ir pagājis vairāk kā viens gads un biedrība var atskatīties uz sava darba rezultātiem viena gada garumā. Biedrība ir izveidojusi divas volejbola komandas:

**Vīriešu volejbola komanda – kura startē Entuziastu volejbola līgā. Pagājušā sezonā komanda startēja 4.līga, kur tika izcīnītas sudraba medaļas. Šajā sezonā komanda ir ieguvusi tiesības startēt 3.līgā un sekmes ir mainīgas, bet ir saprasts viens, ka izšķirošajās spēlēs komanda būs viena no galvenajām favorītēm uz uzvaru līgā.

**Sieviešu volejbola komanda – vienīgā sieviešu sporta komanda Salacgrīvas novadā pieaugušo sportā. Komanda pagājušā sezonā startēja Entuziastu volejbola 3.līgā, kur gandrīz visiem par pārsteigumu tika izcīnītas bronzas medaļas (pārsteigums nebija komandas trenerim, spēlētājām un biedrības pārstāvjiem, kuri ticēja komandai). Komandai ir ļoti liels entuziasms un gribētāju skaits spēlēt tikai pieaug un šajā sezonā sieviešu komanda spēlē gan Entuziastu volejbola līgā (šajā sezonā vēl nav piedzīvoti zaudējumi) un Synottip Tautas volejbola līgā.

Biedrība organizē abām komandām treniņus, bet ir iespēja apmeklēt arī treniņus, kur var atnākt un vienkārši paspēlēt volejbolu prieka pēc: pirmdienās plkst. 20.30 un ceturtdienās plkst. 20.30.

Vēl biedrība organizē volejbola turnīrus. Ziemas sezonā – nakts volejbola turnīru un vasaras sezonā – Salacgrīvas novada pludmales volejbola čempionātu. Abos turnīros ir ļoti liela interese ne tikai no Salacgrīvas novada iedzīvotājiem, bet arī cilvēkiem no tālākiem novadiem/pilsētām. Ļoti liels prieks ,ka turnīri tiek novērtēti un ir kupli apmeklēti. 

Lielu paldies mums jāsaka biedrības atbalstītājiem, bez kuriem biedrība nemaz nevarētu būt tik aktīva: Salacgrīvas novada domei par lielo atbalstu biedrības pastāvēšanā, Salacgrīvas vidusskolai un Liepupes pamatskolai par sporta spēļu zāles izmantošanas iespējām, Zvejnieku parkam par bumbu un citu inventāru izmantošanu treniņu vajadzībām, Kebabnīcai KasTe un viesu namam Vējavas par sirsnīgo uzņemšanu biedrības pasākumiem, Kempingam Klintis, SuperAlko, SIA Procel Pro, IK Lienes konditorejai, SIA Hortus, Radīts Salacgrīvas novadā u.c. par atbalstu pasākumu organizēšanā.

MINI RETRO TURNĪRA REZULTĀTI:

1.vieta – ASK (Armands Bisenieks, Sandris Grakovičs, Rimants Lūsis, Sintija Trankale, Jūlija Titova, Linda Bērza);

2.vieta – Retro banda (Steinārs Brūveris, Juris Jankovskis, Mārcis Majors, Aldis Riekstiņš, Gita Priede, Inga Konrāde, Karlīna Karlsone);

3.vieta – Slapjie (Dainārs Konrāds, Jānis Koluškins, Jānis Brunzets, Gints Bahmanis, Ilva Janīte, Kate Majore, Evija Klēviņa);

4.vieta – Mērce biksēs (Andis Bogdānovs, Deniss Kuzmenko, Aldis Papinoks, Jānis Klēviņš, Zane Berdaškeviča, Endija Eglīte, Vera Terenteva).