20. aprīlis, 2019, Sestdiena

Mirta, Ziedīte

skatīties video
Jaunākais video no youtube.com

SKM18 goda iemetienu veiks Varis Krūmiņš

08.08.2018 14:53

SKM18 goda iemetienu veiks Varis Krūmiņš

Salacgrīvas krasta maču visaizraujošākā un interesantākā spēle solās būt starp abu krastu vecmeistariem plkst.13:00. Pēdējos divus gadus šī ir bijusi viena no pašām azartiskākajām spēlēm, jo spēles rezultāts tiek tikai noskaidrots spēles beigās. Šis komandu duelis ir ļoti principiāls, kuru gaida ne tikai spēlētāji, bet arī skatītāji.

Šogad īpašais viesis, kas veiks goda iemetienu, un arī abu vecmeistaru komandu neformālais treneris un padomdevējs būs Varis Krūmiņš. Trenējis Latvijas jauniešu izlases un daudzus Latvijas basketbola līgas klubus. Neformālā gaisotnē Krastu maču laikā ar spēlētājiem un skatītājiem dalīsies ar savu pieredzi basketbola laukumos un ārpus tiem.
 
Kreisā krasta vecmeistaru sastāvs:
Inārs Bikaunieks, Guntis Bukāns, Aigars Eniņš, Uģis Maurītis, Raitis Veinbergs, Aigars Andžs, Ainārs Šmits, Kaspars Krūmiņš, Zigmārs Dancis, Andris Irmejs, Gints Ronis, Pēteris Tukums.
 
Labā krasta vecmeistaru sastāvs:
Jānis Salzemnieks, Kristaps Kazaks, Dagnis Straubergs, Juris Jankovskis, Raitis Staškūns, Aigars Ragainis, Aleksandrs Rozenšteins, Gatis Gailis, Māris Zariņš
 
SVARĪGI - Ir iespējamas spēlētāji sastāvu izmaiņas
 
BK Salacgrīva