23. februāris, 2018, Piektdiena

Haralds, Almants

skatīties video
Jaunākais video no youtube.com

Informācija par projektu

txt_20_41294_logo_estlat.jpg
INTERREG Igaunijas - Latvijas pārrobežu sadarbības programmas, prioritātes "Aktīva un pievilcīga uzņēmējdarbības vide" projekta "Igaunijas un Latvijas uzņēmēju sadarbības platforma", Nr. 48, mērķis ir veicināt abu valstu mazo uzņēmēju sadarbību, nodrošināt pārrobežu komunikāciju, un atrast veidus, kā mazie uzņēmumi un jaunieši, kas vēlas mācīties uzņēmējdarbību ārpus skolas izglītības programmas var iegūt informāciju par sadarbību ar kaimiņvalstīm.

Lasīt vairāk →

08.11.2017 16:16

Salacgrīvas novada uzņēmēji Vācijā

logo estlat.jpg

 

 

 

Laikā no 27. līdz 29. oktobrim Salacgrīvas novada uzņēmēji savas preces piedāvāja pircējiem rudens tirdziņā Vācijas pilsētā Windheimā. Izdevību ar Interreg pārrobežu sadarbības projekta “ESTLAT BUSINESS” atbalstu doties uz tirdziņu izmantoja mārketinga centrs “Radīts Salacgrīvas novadā”, uz tirdziņu nogādājot dažādu uzņēmēju ražotas un Salacgrīvas veikaliņā tirgotās preces – adījumus, rotaslietas, koka izstrādājumus u.c.

Lasīt vairāk →

19.10.2017 14:21

Salacgrīvas novadā igauņu uzņēmēji

5. un 6.oktobrī Salacgrīvas novadā viesojās 19 uzņēmēju grupa no Viljandi apriņķa Igaunijā, rīcības grupas MTU Mulgimaa Arenduskoda darbības teritorijas. Viņu mērķis bija gūt pieredzi, iepazīstoties ar dažādiem šīspuses uzņēmumiem. 

Lasīt vairāk →

18.10.2017 14:30

Atkārtots jauniešu biznesa plānu konkurss.

Atkārtots jauniešu biznesa plānu konkurss komercdarbības uzsākšanai. Salacgrīvas novada domes „Jauniešu biznesa plānu konkurss komercdarbības uzsākšanai Salacgrīvas novadā”. INTRREG Igaunijas – Latvijas pārrobežu sadarbības projekta “Estonian and Latvian enterpreneurs coorparation platform” (ESTLAT BUSINES) Nr.Est-Lat 48 ietvaros

 

Lasīt vairāk →

13.10.2017 11:32

Mazie uzņēmēji tirgosies Vācijā

Mūsu mazajiem uzņēmējiem – amatniekiem, rokdarbniekiem, mājražotājiem ir iespēja doties uz tirdziņu Vācijas pilsētā Vidheimā, 27.-29.oktobrī, lai realizētu jau saražoto preci, iespējams, atrastu nākotnes noieta tirgu. Izbraukšana no Salacgrīvas paredzēta 24.oktobrī.

Lasīt vairāk →

25.09.2017 09:52

Igauņu uzņēmēju vizīte

Turpinās projekta INTERREG Igaunijas - Latvijas pārrobežu sadarbības programmas, prioritātes "Aktīva un pievilcīga uzņēmējdarbības vide" projekta "Igaunijas un Latvijas uzņēmēju sadarbības platforma", Nr. 48 aktivitātes.

Lasīt vairāk →