A A A teksta izmērs

Apsveicam!

22.11.2014 12:01

Valsts svētkos Melngalvju namā Rīgā svinīgā ceremonijā Atzinības krustu saņēma tūjietis Jānis Studers. Augsto apbalvojumu, Valsts prezidents Andris Bērziņš, viņam pasniedza gan par mūža ieguldījumu izglītības darbā, gan par vēstures liecību saglabāšanu un nodošanu nākamajām paaudzēm. J. Studers ir kādreizējais pedagogs, skolu direktors un desmitgadi vadījis Limbažu rajona Izglītības nodaļu. Pēdējos gados apkopojis vēstures materiālus par bijušajām skolām Duntē un Vecmuižā, izveidojis triloģiju par visām izglītības iestādēm kādreizējā Limbažu rajonā un apjomīgu vēstījumu par Izglītības nodaļas 60 gadu darbību.

studers.2.JPG

Lasīt vairāk »

Apsveicam!

22.11.2014 11:23

Liepupes vidusskolas 7.klases skolnieci Elvu Paulu Martinsoni, kura  uzvarēja erudīcijas spēles “Gudrs un vēl Gudrāks” pusfinālā! 

Vēlam veiksmi un uzvaru finālā!!!

DSC08256 - Copy.JPG

Lasīt vairāk »

Interesējas par iespēju pavairot nēģus Salacā

21.11.2014 08:46

Pēc nēģu zvejnieku ierosinājuma Salacgrīvas novada dome uzrakstījusi vēstuli Pārtikas drošības, dzīvnieku veselības un vides zinātniskajam institūtam BIOR ar lūgumu sniegt atzinumu par iespēju pavairot nēģu populāciju Salacā. - Jānoskaidro, vai to vispār drīkstēs darīt. Lašu mazuļus, piemēram, Salacā ielaist nav atļauts, - skaidro Salacgrīvas novada domes priekšsēdētājs Dagnis Straubergs. Ja atļauju saņems, varēs spert nākamo soli - meklēt līdzekļus nēģu mazuļu iegūšanai.

Lasīt vairāk »

Izstāde no Mācekļa līdz Meistaram Lauvās

20.11.2014 15:29

Valsts svētku priekšvakarā Lauvu Tautas namā notika izstādes “No Mācekļa līdz Meistaram” atklāšana, kas tapusi sadarbībā ar saviesīgo biedrību “Svētupes lauva” un Tautas namu. Šī izstāde ir kā turpinājums pirms gadiem iesāktai tradīcijai – celt gaismā Lauvu puses ievērojamākos, izcilākos un talantīgākos ļaudis. Šoreiz kārta Lauvu puses māksliniekiem. Ne par velti izstādes nosaukums “No Mācekļa līdz Meistaram”, jo apskatei izlikti gan pavisam jaunu autoru, gan vecmeistaru darbi.

IMG_6924.JPG

Lasīt vairāk »

Krēslas stundas lasījums Salacgrīvas bibliotēkā

20.11.2014 14:10

Mūsu senči krēslainos rudens novakarus pavadīja, stāstot stāstus, minot mīklas, dziedot dziesmas un sveču gaismā lasot pa grāmatai. Arī mūsu ziemeļvalstu kaimiņi šādu vakarēšanu mums bibliotēkās piedāvā jau 17 gadus. Ziemeļvalstu Bibliotēku nedēļa ir projekts, ko Ziemeļvalstīs administrē Biedrības Norden asociācija, bet Latvijā – Ziemeļu Ministru padomes birojs sadarbībā ar Latvijas Nacionālās bibliotēkas Bērnu Literatūras centru un biedrību Norden Latvijā. Ziemeļu projekts risinājās jau 18. reizi, bet Latvijā – 17. reizi. Nedēļas laikā notiek lasījumi, stāstu stāstīšana, literatūras izstādes, debates, konkursi un citi pasākumi.

Lasīt vairāk »

Tā Liepupes vidusskolā mācījās Tēvzemes mīlestību

20.11.2014 08:21

Visai nopietni… jo novembrī jāatzīmē gan LR Proklamēšanas, gan Lāčplēša diena. Skolēniem ir jāzina, kas šais dienās ir noticis pagātnē. Tādēļ vairākos posmos 2 nedēļu laikā apguvām Tēvzemes mīlestību. Latvijas vēstures stundas 5. – 11.klasēs bija veltītas īsajam vēstures kursam par laika periodu no 1918. līdz 1920. gadam. Skolotāja Anda Zirne gan stāstīja, gan rādīja attēlus un kartoshēmas.

Lasīt vairāk »

Salacgrīvas novada domes sēde

19.11.2014 12:20

2014.gada 19.novembrī plkst. 15.00, Salacgrīvas novada domes sēžu zālē, Smilšu ielā 9, Salacgrīvā, SĒDES DARBA KĀRTĪBA

1. Par Salacgrīvas novada medību koordinācijas komisijas izveidošanu

2. Par Salacgrīvas novada pašvaldībai piederošo īpašumu novērtēšanas komisijas apstiprināšanu

Lasīt vairāk »

Dambretistu panākumi Rīgā

19.11.2014 11:12

Rīgas Juglas vidusskolā notika galvaspilsētas jaunatnes atklātās sacensības 100 lauciņu dambretē. Tajās piedalījās arī Limbažu un Salacgrīvas novadu sporta skolas astoņi audzēkņi. Zēnu grupā, uzvarot visus savus pretiniekus, pārliecinoši pirmais bija mūsu Klāvs Norenbergs. Par 4 punktiem mazāk ieguva pasaules čempionāta dalībnieks Renārs Grantiņš (Rīgas Juglas vidusskola). Vēl 2 punkti mazāk un bronzas medaļa Vadimam Cvetkovam (Rīgas Purvciema vidusskola). Pārējo mūsu zēnu rezultāti bija šādi: Mareks Andreisons 10.vieta, Mārcis Magone 15.vieta un Miks Magone 17.vieta.

Lasīt vairāk »

Liepupes vidusskolā divas dienas norisinājās Latvijas 96

19.11.2014 10:08

Liepupes vidusskolā divas dienas norisinājās Latvijas 96. gadadienai veltītas atklātās sacensības dambretē. Pirmajā dienā dambretisti sacentās pie 64 lauciņu galdiņa. Pie medaļām kāroja tikt gandrīz 30 vietējo spēlētāju, kā arī viesi no Rīgas un Valmieras. Jaunākajā grupā zēniem uzvarēja jau starptautisko sacensību „garšu” izbaudījušais Klāvs Norenbergs, aiz sevis atstājot Pēteri Pīpkalēju un Uģi Alksni. Meitenēm šajā vecumā pārāka izrādījās talantīgā Valmieras Viestura vidusskolas 2.klases skolniece Annija Debeļska. Sudraba un bronzas medaļas tika attiecīgi Taīdai Kalniņai un Paulai Hannetei Sokolovskai.

Lasīt vairāk »

Mājas lapa izveidota 17.12.2010

Informācija pēdējo reizi atjaunota 22.11.2014, plkst 18:00

Izveidots: Izveidots: Tīklu sistēmas