A A A teksta izmērs

Gaidām jūsu ieteikumus!

18.09.2014 13:24

Lai sakārtotu Jahtu un Bocmaņa laukumus Salacgrīvā novada dome ir nolēmusi rīkot metu konkursu “Jahtu ostas un Bocmaņa laukumu labiekārtošana” un apstiprinājusi žūrijas komisiju, kurā ietilpst novada domes darbinieki, ostas pārvaldes, jauniešu un uzņēmēju padomes un novada pensionāru biedrības pārstāvji.

SAM_1396.JPG
 

Lasīt vairāk »

Iespēja piedalīties starptautiskajās apmācībās

18.09.2014 13:17

Jaunatnes organizāciju apvienība „IMKA Latvija” piedāvā iespēju personām vecumā no 24-33 gadiem, kuriem jau ir pieredze darbā ar jauniešiem piedalīties starptautiskajās apmācībās par neformālās izglītības izmantošanu, lai veicinātu jauniešu aktīvu līdzdalību  sabiedrībā. Apmācības notiks no 21.-28.septembrim Itālijā, Marcellinara.  Piedalīsies pārstāvji no Latvijas, Itālijas, Rumānijas un Slovēnijas.

Lasīt vairāk »

Dzejas dienas Ainažu bibliotēkā

17.09.2014 12:09

11.septembrī Ainažu bibliotēkā notika dzejas dienu pasākums Bij svarīgs tas pulkstenis manī, Tas pulkstens, pēc kā es vados…
Dzeja ir sena un nākamībā aizejoša vērtība. Bez tās ir grūti iedomājama cilvēka gara un dvēseles dzīve, mūsu valoda, tautas identitāte un saikne ar pasauli. Tā ir tikpat dažāda, cik dažādi ir cilvēki un viņu likteņi.Lasītāju klubiņa Vārds dalībnieki izjuta dzejas dienu noskaņas, klausoties Ainažu kultūras darba organizatora Zinta Sāra dzejoļu lasījumos un pārdomās.

ainazi.jpg
 

Lasīt vairāk »

Ir uzstādīts jauns „Zvejnieku parka” pievilkšanās rekords Salacgrīvā!

17.09.2014 12:04

Šā gada 14.septembrī norisinājusies trešā Vislatvijas Spēka diena, kas šoreiz pulcēja 6027 dalībniekus, kuri kopumā pievilkās 67 594 reizes, un tas ir par 11 935 reizēm vairāk nekā pērn. Rekordliels šogad bija arī Spēka punktu skaits – visā Latvijā bija 95 Spēka punkti. Šajā dienā ikviens tika aicināts izmēģināt savus spēkus, pievelkoties pie stieņa.

Jauns rekords tika uzstādīts arī Salacgrīvas spēka punktā – „Zvejnieku parkā”, kur Agnija Bērziņa pievilkās 17 reizes un līdz ar to uzlaboja Spēka punkta iepriekšējā gada labāko rezultātu sieviešu konkurencē par 9 reizēm.

speka.diena.2.jpg
 

Lasīt vairāk »

Izzinošais velobrauciens pretī rudenim

17.09.2014 11:59

12.septembra jauka rudens pēcpusdiena Salacgrīvas vidusskolas 6.b klasei sākās ar izzinošu velobraucienu. Pirms došanās skolēni tika sadalīti 3 komandās. Ceļa mērķis bija nonākt Salacgrīvas novada  atpūtas vietas ”Kraukļi”  Murkšķu trasē- meža atrakcijās, lai dotos pastaigās pa trosu šķēršļiem, pārbaudītu savu veiklību un spēku. Devāmies caur skaistu priežu  mežu, vērojot  dabas parādības, rudens meža veltes ...    Bet ,lai ceļš būtu interesantāks, ik pa brīdim bija jāapstājas pie norādēm, kuras agrā rīta stundā, kad skolēni vēl sēdēja skolas solā, bija sarūpējis rūķītis.

velo.skola.JPG
 

Lasīt vairāk »

Noskaidrots pirmais Salacgrīvas novada „Kortu valdnieks” tenisā

16.09.2014 16:01

Šī bija pirmā vasara, kad Salacgrīvas novada tenisa entuziasti sacentās par titulu „Kortu valdnieks”. Tenisa turnīrs notika Salacgrīvas sporta un atpūtas kompleksa „Zvejnieku parks” tenisa kortos laika posmā no 2.jūnija līdz 11.septembrim. Tenisa turnīrā pēc nolikuma tika ļauts piedalīties 16 dalībniekiem un izrādās, ka Salacgrīvā ir pietiekoši daudz tenisa spēlētāju, kuri vēlējās piedalīties šajā turnīrā un ļoti ātri tika saņemti 16 dalībnieku pieteikumi.

DSCN3505.JPG
 

Lasīt vairāk »

Nedēļas nogalē aicinām baudīt Latvijas laukus

16.09.2014 15:14

Ražas novākšana ir sākusies un Latvijas lauki aicina ciemos uz rudens akciju „Atvērtās dienas laukos”! 20. un 21. septembrī visā Latvijā lauku saimniecības, pārtikas ražotāji, amatnieki un viesu māju saimnieki piedāvā īpašas atlaides, pasākumus, iepazīšanās dāvanas un bezmaksas ekskursijas apmeklētājiem.

lauku.cel.jpg
 

Lasīt vairāk »

Atjaunosim Autoceļu fondu!

16.09.2014 10:43

Lai aicinātu Latvijas iedzīvotājus atbalstīt Autoceļu fonda atjaunošanu, kas garantētu atbilstošu un prognozējamu finansējumu autoceļu būvei un remontiem, četras sabiedriskas organizācijas - biedrība “Latvijas Ceļu būvētājs”, Latvijas Pašvaldību savienība, Latvijas Pasažieru pārvadātāju asociācija un Latvijas Motoklubu asociācija - šodien, 16.septembrī uzsāk kampaņas noslēdzošo posmu, kurā iepazīstinās iedzīvotājus visā Latvijā ar to, kuras partijas ir PAR labiem ceļiem un kuras - PRET.

IMG_1949.JPG
 

Lasīt vairāk »

Salacgrīvas kauss airēšanā

16.09.2014 08:42

13.septembrī Salacas upē Salacgrīvā notika airēšanas sacensības smaiļošanā un kanoe airēšanā “Salacgrīvas kauss.”
Treneris Uldis Močāns stāsta “katru gadu, septembrī organizējam Salacgrīvas kausa izcīņu smaiļošanā un kanoe airēšanā Salacā. Šogad sacensībās piedalās Limbažu un Salacgrīvas sporta skolas jaunie airētāji. Daudz dalībnieku ir vecumā no astoņiem līdz 12 gadiem. Šī viņiem ir laba iespēja parādīt un pārbaudīt sevi.”

IMG_1908 (2).JPG
 

Lasīt vairāk »

Mājas lapa izveidota 17.12.2010

Informācija pēdējo reizi atjaunota 19.09.2014, plkst 18:00

Izveidots: Izveidots: Tīklu sistēmas