A A A teksta izmērs

Sakarā ar projekta „Ūdenssaimniecības infrastruktūras attīstība Salacgrīvas novada Ainažu pilsētā” realizāciju, iespējami īslaicīgi un neprognozējami dzeramā ūdens piegādes traucējumi. Lūdzam iedzīvotājus ar izpratni izturēties pret radušos situāciju.

Par lauksaimniecības zemes nomas līgumu reģistrāciju

25.11.2014 11:46

Pamatojoties uz Nekustamā īpašuma valsts kadastra likumu un Ministru kabineta 2006.gada 18.aprīļa noteikumiem Nr.305 “Kadastrālās vērtēšanas noteikumi”, Valsts zemes dienests veic nekustamo īpašumu grupu zonējumu, kadastrālo vērtību bāzes izstrādi un kadastrālo vērtību aprēķinu. Kadastrālās vērtēšanas vajadzībām Valsts zemes dienests atbilstoši Nekustamā īpašuma valsts kadastra likuma 70.pantam uzskaita un analizē nekustamā īpašuma tirgus cenas un nomas maksas un nosaka nekustamā īpašuma cenu līmeni.

Lasīt vairāk »

Salacgrīvā sumina „Sabiedrība ar dvēseli 2014” labāko projektu

25.11.2014 11:03

21.novembrī, Salacgrīvā notika projektu „Sabiedrība ar dvēseli” noslēguma pasākums, kurā pulcējās visi šī gada projektu realizētāji, lai rādītu un stāstītu par paveikto, skatītu kā veicies citiem un suminātu šī gada “Sabiedrība ar dvēseli 2014.” labāko projektu. Atklājot pasākumu KNHM pārstāvis Niko Opdams sacīja “šis ir pēdējais gads, kad projektus Latvijā atbalsta Nīderlandes puse, turpmāk to darīs Latvijas pašvaldību apvienība “Sabiedrība ar dvēseli – Latvija”.  Šis ir pēdējais noslēguma pasākums kādā no pašvaldībām, vēl tikai lielais Vislatvijas noslēguma pasākums 24.janvārī Lielvārdē un noslēgsies deviņus gadus atbalstītais Nīderlandes biedrības KNHM projekts.  Esmu lepns par deviņos gados paveikto Latvijā un trīs gados Salacgrīvā.”

IMG_7132.JPG

Lasīt vairāk »

Gudrākā septītklasniece - liepupiete Elva Paula Martinsone

25.11.2014 08:29

Ja gribi būt gudrs, tad iemācies uzdot saprātīgus jautājumus, uzmanīgi klausīties, mierīgi atbildēt un pārstāt runāt tad, kad vairs nav ko teikt. /Lavaters/

Gudri gribam būt visi - citam sanāk, cits izliekas gudrs, taču mērvienības, kā izmērīt gudrību, nav. Tomēr LTV-1 ir raidījums „Gudrs, vēl gudrāks”, kur notiek sīva cīņa starp visiem viena vecuma jauniešiem valstī, lai noskaidrotu gudrāko no gudrākajiem.

20141121_194302.jpg

Lasīt vairāk »

Paziņojums

24.11.2014 15:59

Salacgrīvas novada domes Sociālais dienests izsludina pieteikšanos asistenta pakalpojuma sniegšanai ar personīgo transportu personai ar invaliditāti  Liepupes pagastā. Tuvāk interesēties pie sociālā darbinieka Līvijas Bērziņas Liepupes pagasta pārvaldē. Tālrunis 64020303 (Liepupē) vai 64071980 (Salacgrīvā), mobilais tālr. 29157673 e-pasts: livija.berzina@salacgriva.lv 

Valsts svētku svinības Salacgrīvā

24.11.2014 09:04

Latvijas Republikas proklamēšanas priekšvakarā Salacgrīvas kultūras namā notika valsts svinību pasākums. Atklājot pasākumu kultūras nama vadītāja Pārsla Dzērve sacīja “mēs visi, šajās dienās esam kopā, lai svinētu Latvijas valsts 96.gadskārtu. 18.novembra svētku sajūtai nav nekā kopīga ar ārējiem apstākļiem, vai ar valsts materiālās labklājības līmeni. Patriotisms, mīlestība pret valsti un tautu ir svēta, neatkarīga lieta. Latvija mums ir vienīgā tik un tā! Tāpēc es aicinu visus 18.novembrī, Latvijas jubilejā, kā savos mājas godos klāt baltu galdautu, aizdegt baltas sveces, gatavot svētku pusdienas, doties uz sev nozīmīgām un mīļām vietām, vai gluži pretēji cilvēkos, kur tiek svinēti svētki un deviņos vakarā visiem kopā dziedāt Latvijas himnu.”

IMG_7028.JPG

Lasīt vairāk »

Apsveicam!

22.11.2014 12:01

Valsts svētkos Melngalvju namā Rīgā svinīgā ceremonijā Atzinības krustu saņēma tūjietis Jānis Studers. Augsto apbalvojumu, Valsts prezidents Andris Bērziņš, viņam pasniedza gan par mūža ieguldījumu izglītības darbā, gan par vēstures liecību saglabāšanu un nodošanu nākamajām paaudzēm. J. Studers ir kādreizējais pedagogs, skolu direktors un desmitgadi vadījis Limbažu rajona Izglītības nodaļu. Pēdējos gados apkopojis vēstures materiālus par bijušajām skolām Duntē un Vecmuižā, izveidojis triloģiju par visām izglītības iestādēm kādreizējā Limbažu rajonā un apjomīgu vēstījumu par Izglītības nodaļas 60 gadu darbību.

studers.2.JPG

Lasīt vairāk »

Apsveicam!

22.11.2014 11:23

Liepupes vidusskolas 7.klases skolnieci Elvu Paulu Martinsoni, kura  uzvarēja erudīcijas spēles “Gudrs un vēl Gudrāks” pusfinālā! 

Vēlam veiksmi un uzvaru finālā!!!

DSC08256 - Copy.JPG

Lasīt vairāk »

Interesējas par iespēju pavairot nēģus Salacā

21.11.2014 08:46

Pēc nēģu zvejnieku ierosinājuma Salacgrīvas novada dome uzrakstījusi vēstuli Pārtikas drošības, dzīvnieku veselības un vides zinātniskajam institūtam BIOR ar lūgumu sniegt atzinumu par iespēju pavairot nēģu populāciju Salacā. - Jānoskaidro, vai to vispār drīkstēs darīt. Lašu mazuļus, piemēram, Salacā ielaist nav atļauts, - skaidro Salacgrīvas novada domes priekšsēdētājs Dagnis Straubergs. Ja atļauju saņems, varēs spert nākamo soli - meklēt līdzekļus nēģu mazuļu iegūšanai.

Lasīt vairāk »

Mājas lapa izveidota 17.12.2010

Informācija pēdējo reizi atjaunota 25.11.2014, plkst 18:00

Izveidots: Izveidots: Tīklu sistēmas