A A A teksta izmērs

Uzvedības traucējumi bērniem – izaicinājumi un risinājumi

23.10.2014 15:40

Salacgrīvas novada pirmsskolas skolotājas tikās metodiskās apvienības seminārā - praktikumā „Bērns ar uzvedības traucējumiem izglītības iestādē, sabiedrībā – izaicinājumi, risinājumi”, lai gūtu jaunas zināšanas, pilnveidotu savas kompetences, apzinātu jaunas metodes bērnu uzvedības traucējumu novēršanā. Straujš dzīves ritms, dažādu finansiālu un sociālo problēmu risināšana ģimenēs ir par iemeslu tam, ka vecākiem aizvien mazāk laika atliek ikdienas sarunām ar saviem bērniem, kopīgām aktivitātēm. Paliek nerealizēta bērnu pamatvajadzība mīlēt un būt mīlētam, kā arī vajadzība justies vērtīgam sev un citiem. Katram bērnam ir nepieciešama piesaiste vismaz vienam cilvēkam.

Lasīt vairāk »

Salacgrīvas pašvaldība izsludina konkursu "Upes sargs"

23.10.2014 12:18

Salacgrīvas pašvaldība ir izsludinājusi akciju Upes sargs. Tādējādi aicina iedzīvotājus iesaistīties cīņā pret maluzvejniekiem - fiksēt (filmēt, fotografēt) maliķus darbībā un nosūtīt materiālu uz e-pastu ilga.tiesnese@salacgriva.lv vai iesniegt personīgi Salacgrīvas novada domes informācijas nodaļā (t.64071987).

Labāko materiālu autors saņems balvu no pašvaldības.

Konkursa „Upes sargs 2014” Nolikums

Salacgrīvas novada domes sēde

21.10.2014 14:27

Salacgrīvas novada domes sēde, 2014.gada 22.oktobrī plkst. 15.00, Salacgrīvas novada domes sēžu zālē Smilšu ielā 9, Salacgrīvā. SĒDES DARBA KĀRTĪBA:

1. Par pilnvaroto personu apstiprināšanu meliorācijas sistēmu ekspluatācijas un uzturēšanas kontrolei 

2. Par zemes ierīcības projekta apstiprināšanu, adreses piešķiršanu un lietošanas mērķa noteikšanu zemes gabaliem Salacgrīvas novada teritorijā

3. Par zemes ierīcības projekta apstiprināšanu, adreses piešķiršanu un lietošanas mērķa noteikšanu zemes gabaliem Salacgrīvas novada teritorijā

Lasīt vairāk »

Spēlfilma "Izlaiduma gads"

21.10.2014 10:50

Pirmajās piecās dienās režisora Andra Gaujas debijas spēlfilmu “Izlaiduma gads” Latvijas lielākajos kinoteātros apmeklējis rekordliels skatītāju skaits - 6 219, tādējādi sasniedzot vienu no labākajiem latviešu kino rezultātiem pēdējos piecos gados. Filma “Izlaiduma gads” stāsta par jaunas skolotājas Zanes (galvenajā lomā Jaunā Rīgas teāra aktrise Inga Alsiņa) pazaudētajām pedagoģiskajām robežām attiecībās ar ar vidusskolas beidzēju klasi, kuru atveido neprofesionāli aktieri.

IzlaidumaGads_prieks_skiceem_JPG.jpg

Lasīt vairāk »

Lasīšanas maratona Starta diena Svētciemā.

21.10.2014 09:26

Svētciema bibliotēkā jau 12.gadu jaunākā lasītāju paaudze iesaistās lasīt veicināšanas projektā – „Bērnu un Jauniešu žūrija”, bet otro gadu grāmatas lasa un vērtē arī vecāki. Projekta mērķis ir ieinteresēt bērnus un jauniešus lasīt grāmatas, lai paaugstinātu lasītprasmi. Latvijā šī aktivitāte aizsākās 2001.gadā kā pilotprojekts. Šogad lielo lasīšanu sākām ar „Starta dienu”, kas mūsu bibliotēkā notika 17.oktobrī. Vispirms pagājušā gada čaklākā lasītāja Ance Andersone svinīgi iededza īpašo Lasīšanas maratona tradicionālo sveci. Tad kopīgi atvērām „Bērnu un jauniešu žūrijas 2014” grāmatu kolekciju.

IMG_4491.JPG

Lasīt vairāk »

Rudens ražas pasākums Ainažu skolēniem.

20.10.2014 15:05

Piektdienas, 10.oktobra pēcpusdienā Ainažu skolēni tika aicināti uz “Rudens ražas ballīti” ,kas jau kļuvusi par ikgada tradīciju un ko organizē biedrība Vecāki-Ainažu jaunatnei sadarbībā ar Ainažu kultūras namu. Arī šoreiz pasākuma vadītājs Zintis bija parūpējies par interesantiem uzdevumiem saistībā ar rudeni un rudens veltēm. Kam dārziņā bija izaugušas interesantas formas rudens veltes, bija atnesuši uz izstādi apskatei, par ko varēja nopelnīt papildus balvu.

IMG_7905.JPG

Lasīt vairāk »

Zaudē, bet spēles beigās aizej kā uzvarētājs

20.10.2014 09:12

Šādus vārdus, 18. oktobra vakarā, Salacgrīvas sporta sezonas noslēguma pasākumā, sacīja slavenais latviešu hokejists Sandis Ozoliņš. “Sports, tā ir nebeidzama kustība, gluži tāpat, kā sporta un atpūtas komplekss “Zvejnieku parks”, jo tā ir daļa no Salacgrīvas, daļa no pilsētas kustībā. Man ir patiess prieks redzēt jūs šeit tik kuplā pulkā. Ja esat šeit, tad zināt, ka esat novada labākie sportisti, atlēti un treneri. Jūs esat tie, kuri nes Salacgrīvas vārdu Latvijā un pasaulē,” tā, atklājot sezonas noslēguma balli, teica Zvejnieku parka direktors Artūrs Aļebastrovs.

_MG_2467.JPG

Lasīt vairāk »

TV konkursa „Gudrs vēl gudrāks” finālā Liepupes vidusskolas skolniece

20.10.2014 08:37

Liepupes vidusskolas 7.klases skolniece Elva Paula Martinsone arī šogad pieteicās šim interesantajam zināšanu konkursam. Pieteikumi bija ļoti daudz (ap 150), Elvu izvēlējās. 15.oktobrī bija pēdējais (trešais) ieraksts TV 7.klašu konkursam un atlasei uz finālu. Elvu pavadīja un atbalstīja klases biedri, direktores vietniece mācību jomā Ira Janiša, sporta skolotāja Mārīte un mamma.

DSC08256 - Copy.JPG

Lasīt vairāk »

Handevittiešu ciemošanās Salacgrīvā

17.10.2014 09:22

Jau ceturto mācību gadu pēc kārtas rudenī Salacgrīvas vidusskolas 9. klašu skolēni (šogad arī daži no 8. klasēm) sagaida apmaiņas programmas skolēnus no Handevittas skolu centra (Vācija), ar kuru 2011. gadā noslēgts sadarbības līgums.18.septembra pēcpusdiena ir silta un saulaina, kā radīta viesu uzņemšanai. Ierodas 13 skolēni un viņus pavadošās skolotājas. Programma ir sastādīta gana saspringta un daudzpusīga. Ar mūsu skolēnu vecāku gādību katram tika sava viesģimene.

170.JPG

Lasīt vairāk »

Mājas lapa izveidota 17.12.2010

Informācija pēdējo reizi atjaunota 23.10.2014, plkst 18:00

Izveidots: Izveidots: Tīklu sistēmas